Twitter | Search | |
Search Refresh
HCTLinked Jul 21
Reply Retweet Like
Arash Assef May 8
Reply Retweet Like
Talenteem Sep 21
Reply Retweet Like
Talenteem Sep 29
Reply Retweet Like
Arash Rasoulzadeh ␀ Mar 19
یه خاطره خوب و یه خاطره بد از کاری تون تو سال ۹۸ بگید لطفا چه به عنوان مصاحبه کننده، چه مصاحبه شونده بدون ذکر نام / شخص
Reply Retweet Like
احسان رستگار 4 Mar 19
مسئولان محترم ! کی قراره به رانندگانتون بفهمونید،حق ندارن برای مسافر شرط بذارن؟ راننده هنوز نرسیده شرط می‌ذاره“یا نقدا پرداخت کنین،یا سفرو لغو کنین چون پول دیر می‌آد به حساب ما.”حتی خودش هم سفرو لغو نمی‌کنه! می‌شه جذب تونو ازحالت«هر کی خواست بیاد تو»خارج کنید؟!
Reply Retweet Like
عمو نیما Jul 20
اگر نفری رُ میشناسید که علاقه مند به و مدیریت امور مربوط به مجریان تاسیساتی هست ممنون میشم مارو به هم معرفی کنید. اطلاعات ما توی سایت است ارسال رزومه به شماره تلگرام 09125129268 🔁 لطفا
Reply Retweet Like
TalentCoach 🔎 تلنت‌کوچ Sep 11
2 فرصت و در شرکت از طریق لینک زیر برای این فرصت ها اقدام کنید:
Reply Retweet Like
Chargoon Mar 2
تیم پشتیبانی نرم‌افزارهای در روزهای پایان سال باوجود شیوع بیماری و دورکاری بخشی از همکاران،‌ پروژه حجیم و سنگین اجرای دو ابلاغیه قانونی در دستگاه‌های دولتی را در کوتاهترین زمان ممکن، عملیاتی کرده است:
Reply Retweet Like
MohammdHossein Mirmajidi Jun 4
در یک شرکت 400نفره حداقل 100نفر از همکاران صبح تا ظهر صفحات مربوط به را در مرورگر خود مشاهده می‌کنند (به نقل از ادمین شبکه آن شرکت). به نظر من این وضع ماحصل عدم رشد متناسب با و تلاش برای جبران بخشی از هزینه های زندگی است. در محل کار شما چه خبر؟
Reply Retweet Like
hamro Aug 13
تحقیقات ما نشون می‌ده که برای طراحی و اجرای یک برنامه رهبری موثر در سازمان باید چند نکته كليدى رو رعایت کرد. متن كامل اين بررسى👇🏻
Reply Retweet Like
محمد امیدی فرد Apr 14
صرفا این که با هم کار می کنید، به این معنا نیست که تیم هستید. شما تیم هستید، چون: بقیه برای شما مهم اند، مراقب هم هستید و به هم اعتماد دارید.
Reply Retweet Like
Behrooz Shojaei Oct 12
بعد از ماجرای اتمام کار ناگهانی نیروهای قراردادی در و اعتراض آنها، امروز دومین چالش جدی در حوزه در شهرداری تهران با اعتراض شدید کارکنان حراست به رییس هیات مدیره مترو به تغییر وضعیت استخدامی و انتقال‌شان به یگان حفاظت رح داد.
Reply Retweet Like
Arash Rasoulzadeh ␀ Mar 25
با ذکر فیلد کاری تون لطفا بگید درست ترین ، و اشتباه ترین سوالی که از نظر خودتون وقت مصاحبه از شما پرسیده شد چی بود؟ لطفا بدون ذکر نام شخص و شرکت و لطفا همینجا کامنت کنید.
Reply Retweet Like
MohammdHossein Mirmajidi Jun 12
8000نفر از کارکنان را نمایندگان جهت معرفی کرده‌اند. یکی از نمایندگان ۳۰۰ نفر را معرفی کرده است! نتیجه برای کارجویان: برای استخدام در ایران خودرو باید رزومه تونو برای نمایندگان مجلس بفرستید. نتیجه برای مشتریان: همینی که هست!
Reply Retweet Like
Peyman Akbarnia | پیمان اکبرنیا Sep 25
مقاله کار تیمی: بخش پایانی سومین، مهم‌ترین و طولانی‌ترین قسمت مقاله رو در ویرگول منتشر کردم. مستقل از هر موقعیت شغلی که دارید توصیه می‌کنم حتما این بخش رو مطالعه کنید:
Reply Retweet Like
Mahdi 29 Apr 19
نیاز به کسی است که بخواد در آینده یک مدیر موفق بشه. در این مسیر از کمک بهترین ها برای آموزشش استفاده می‌کنیم و قطعا هروز پیشرفت خواهد کرد. از حل تعارضات سازمانی تا برنامه ریزی رشد شخصی. همه چی آماده ی حضور شماست. یه هل بدید علاقه مندان آگاه شن
Reply Retweet Like
Camellia Gh 5 May 19
به نظر من مصاحبه خروج تو شرکت‌ها خیلی واجبه. فرصتیه که آخر کار، حرفای هم رو بشنوند و این دفتر بسته بشه. این برای هر دو طرف ماجرا خیلی مفیده.
Reply Retweet Like
Mohammadreza Azali Aug 6
فکر میکنم این پیشنهادهای والا افشار به مدیران رو با توجه به اتفاقات اخیر همه استارتاپی‌ها رو همه باید بخونن
Reply Retweet Like
Alireza Khatibi (سمپات سابق) Jun 14
به دنبال متخصص میگردیم در تمام سطوح لطفن ریتوییت کنید تا بتونیم افراد خبره رو پیدا کنیم
Reply Retweet Like