Twitter | Search | |
Search Refresh
Roozbeh Bolhari Feb 14
رئیس انجمن ندای معلولان : مستمری بین ۵۰ هزار تا ۳۰۰ هزار تومان است. این آمار در سخنرانی در مراسم ۲۲ بهمن جایی نداشت. به قول معروف، شاید هم صرف نمی کرد.
Reply Retweet Like
خبرگزاری هرانا Feb 12
حقوق در ایران؛ از رویا تا واقعیت/ حسین احمدی نیاز
Reply Retweet Like
سمیه افشین فر Feb 12
پرونده که به جرم قتل در زندان بود و با پیگیریها مشخص شد که تنها به دلیل عدم اشنایی بازجوی پرونده به زبان اشاره نتوانسته مقصودش را برساند جرقه نشستی شد برای نشان دادن خلاهای موجود در روند دادرسی پرونده های افراد معلول
Reply Retweet Like
Mohadeseh Jafari Feb 11
انتظار ایجاد دادگاه ویژه برای رسیدگی به پرونده های قضایی قضاییه
Reply Retweet Like
روزنامه ایران سپید Feb 11
در نشست « حقوق افراد دارای معلولیت در روند دادرسی » مطرح شد انتظار برای مناسب سازی نظام قضایی و اجرایی متن کامل گزارش
Reply Retweet Like
Ehsan.M Feb 9
امروز گرفتم ، راننده یک خانم بود . ماشین فوق العاده تمیز بود موسیقی خوب بود و در کل خیلی راضی بودم. ارائه فرصت برابر شغلی ، به ، و اقلیت های یکی از مهمترین حقوق انسانی است . کاش بزودی پلاکهای معلولان وارد سرویس دهی بشه. آفرین
Reply Retweet Like
توان افزا و پوشیدنی Feb 9
با این نشستن، برخاستن و بالا رفتن از پله‌ها برای افراد کار دشواری نخواهد بود. همچنین این به کمک حسگرهای تعبیه شده می‌تواند سرعت خود را با کاربر هماهنگ کند.
Reply Retweet Like
mkesvat Feb 9
متاسفانه ظلم وفشارونبودامکانات رفاهی علاوه براینکه خودشان رومنزوی میکندخانواده رانیزدچارمشکلات و میکندکه جاداره باحمایت از این قشرقدمی برای کمک به خانواده های حادثه دیده برداشته شودتاشاهدازهم پاشیدن زندگیشان نباشیم
Reply Retweet Like
صدای مدافعان Feb 8
در هفته‌ای که گذشت: 🔷جزئیات کسر سربازی فرزندان غایب ایثارگران 🔷همه از ۵ درصد تا بالای ۷۰ درصد خدمات درمانی دریافت می‌کنند 🔷پارک ویژه ، جانبازان و سالمندان در آرادان کلنگ‌زنی شد 🔷تدابیر بنیاد برای ایثارگران فاقد مدرک
Reply Retweet Like
خبرگزاری هرانا Feb 7
نگاهی به مشکلات روزمره در ایران؛ در گفتگو با محمدرضا صیداوی/ سیاوش خرمگاه
Reply Retweet Like
mohadese Jan 6
تجمع جمعی از مقابل مجلس،در اعتراض به وضعیت‌شان (نداشتن حداقل دستمزدبیمه توانبخشی وحق پرستاری) باشعار:«قانون معلولان اجرا بایدگردد»و«‌ قانون تصویب شده اجرا نبایدبشه؟» یکشنبه۱۶دی۹۷ +نارضایتی دربین تمام اقشارجامعه موج میزندوحکومت ج ا همچنان سکوت اختیار کرده است.
Reply Retweet Like
اردوی کار Jan 5
هم‌اکنون تجمع معلولان مقابل قانون اجرا باید گردد!
Reply Retweet Like
آرتمیس Dec 4
باید حواسمان به هم باشد
Reply Retweet Like
Pedram Soltani Dec 3
سالها پيش در شهرى اروپايى قدم مى زديم. به همراهم گفتم: آنطور كه مى بينم در اروپا تعداد معلولان بسيار بيشتر از است او گفت: " بيشتر نيستند، بيشتر بيرون مى آيند، زيرا شهرها و مردم با محدوديتهاى آنها سازگارترند." چرا چنين به حقوق معلولان بى توجهيم؟
Reply Retweet Like
amir ebtehaj Dec 3
امروز رییس انجمن اوتیسم ایران در نشست مسئولین NGOهای با شهردارتهران، تلویحا ازش خواسته تا خانه‌ای برای اوتیستیک‌ها ساخته بشه تا وقتی «خواستگاری» برای یکی از اعضای خانواده میاد، خانواده بتونه فرزند مبتلا به اوتیسم‌اش رو برای مدتی اونجا بفرسته! ایشون مسئول انجمن اوتیسمه!
Reply Retweet Like
کمپین معلولان Nov 7
ایستگاه دو ورودی دارد که فقط ورودی ۱ از وسط به پائین دارد. هر دو آسانسور طی چندبار مراجعه غیرفعال بوده و برای ، ، یا با کالسکه نیست! به رنج سالمند و فردی که با دو عصا پله‌ها را طی می‌کند دقت کنید!
Reply Retweet Like
کمپین معلولان Nov 4
در مراجعه به ادارات و سازمانهایی که نشده و نیستند چه کار می‌کنند؟ روش اول را در مراجعه به ۳ اداره دولتی ببینید! روش دوم،حمل ویلچر! پ.ن:طبق ماده ۲ همه ادارات و سازمانها موظف به و هستند ولی..!
Reply Retweet Like
مريم طالشی Mar 9
تخریب منزل مادر معلول دارای دو فرزند سندرم‌داون به بهانه ساخت غیرمجاز در محله‌ی ایثار ارومیه.
Reply Retweet Like
مصطفی تاجزاده Mar 4
نگهداری جسمی و ذهنی سخت و پرهزینه است. گویا ۴ ماه است که بهزیستی یارانۀ مراکز توانبخشی را پرداخت نکرده و به‌رغم قول آقای نوبخت هنوز اقدامی نشده است. نباید ۱۲۰هزار شهروند از بی‌پناه‌ترین و بی‌زبان‌ترین مردم، اولین قربانیان مشکلات اقتصادی دولت شوند.
Reply Retweet Like
🌞🦁يار ‌دبستانی💎🏳️‍🌈 17 Jan 18
على ، فقط اونجاش كه با گذاشتن آهن گداخته تو دستان عقيلِ نابينا ، ريد به تمامى اصول مديريت اقتصادى در مالى بازنشسته
Reply Retweet Like