Twitter | Search | |
Search Refresh
♿حامی حقوق افراد دارای معلولیت♿ Jun 19
Reply Retweet Like
Maryam Jun 19
امروز ۱۴ ماه از می گذردولی هنوز خبری از اجرای این نیست. از کمترین محرومند وبا مستمری ۱۶۰ هزار زیر بار مشکلات له شدن
Reply Retweet Like
خبرگزاری هرانا Jun 17
شماری از تشکل‌ها و انجمن‌های مردم‌نهاد حوزه افراد دارای ، با انتشار نامه‌ای ضمن انتقاد ازعدم اجرای قانون درخصوص “حمایت از حقوق ” خواستار پیگیری و نظارت نمایندگان بر اجرای این قانون باهدف استیفا و ارتقای حقوق افراد دارای معلولیت شدند.
Reply Retweet Like
Mohadeseh Jafari Jun 17
امروز ،خبری روی خروجی گذاشت مبنی بر اینکه بانکها دیگر کارتهای ملی قدیمی را نمیپذیرند. حال تکلیف که هنوز کارت ملی خود به خاطر شرایط سخت جسمی دریافت نکردند چه میشود؟ گزارش در مورد مشکلات معلولان در دریافت کارت ملی 👇
Reply Retweet Like
هرتا Jun 16
کنسرت متالیکا و جایگاه ویژه برای
Reply Retweet Like
باربَد گلشیری◾Barbad Golshiri Jun 15
Replying to @azad_sahar
همه‌ی نهادهای هنری باید نرم‌نرم بودجه‌ای کنار بگذارند برای سالم‌سازی فضا. در یک سال گذشته با خیلی از همکاران حرف زدم. متوجه شدم عمدتا به فکر دوستان نرسیده که هم باید بتوانند از نمایشگاه‌ها دیدن کنند. کم‌کم اگر بودجه‌ای اختصاص بدهند می‌توانند راه را هموار کنند.
Reply Retweet Like
Mohadeseh Jafari Jun 14
مسئولان شهری....................... را ببینید آنها نیز شهروندان همین جامعه هستند.
Reply Retweet Like
شهروندیار Jun 12
پناهندگی کماندار تیم ملی! پوریا جلالی پور، کماندار تیم ملی که جواز حضور در مسابقات پاراالمپیک ۲۰۲۰ توکیو را هم کسب کرده بود پس از مسابقات قهرمانی معلولان جهان در همراه تیم به ایران برنگشته و احتمال پناهندگی وی مطرح شده است. آیا ایران برای معلولان کشور مناسبی‌ست؟
Reply Retweet Like
امیرحسین اسدبیگی 🇮🇷 Jun 11
اینجا پارک سرخه حصار سرویس بهداشتی رو تبدیل کردن به بوفه 😐
Reply Retweet Like
Maryam Zohdi May 5
وقتی می‌گوییم فرهنگسازی از چه حرف می‌زنیم: روی در سرویس بهداشتی ویژه نوشته «همه معلولیت‌ها، آشکار نیستند» نکته‌ای بسیار مهم و حائز اهمیت!
Reply Retweet Like
کمپین معلولان Mar 4
مکلف به معابر برای شد اعضای شهرداری را مکلف به اختصاص بودجه‌ ویژه‌ای برای مناسب‌سازی فضاهای شهری برای معلولان، سالمندان، کودکان و سایر اقشار آسیب‌ پذیر جسمی، حرکتی و ذهنی کردند./ایرنا
Reply Retweet Like
عیسی پیران Feb 19
یک زمانی باشعور بودن کار سختی بود، الان بی‌شعور نبودن خیلی سخته!
Reply Retweet Like
Seyed Ali Sabery🇮🇷 Dec 16
حامیان احمدی نژاد هم کاملا مشابه خودش فاقد شعور کافی برای تحلیل و فاقد تدبیر برای تهدید هستند،در این تصویر نشانه های کامل روحیات و حامیان ی او را میبینید. توهین آشکار به جامعه توانا و صبور و کشور با استفاده از به عنوان نماد تحقیر
Reply Retweet Like
Pedram Soltani Dec 3
سالها پيش در شهرى اروپايى قدم مى زديم. به همراهم گفتم: آنطور كه مى بينم در اروپا تعداد معلولان بسيار بيشتر از است او گفت: " بيشتر نيستند، بيشتر بيرون مى آيند، زيرا شهرها و مردم با محدوديتهاى آنها سازگارترند." چرا چنين به حقوق معلولان بى توجهيم؟
Reply Retweet Like
amir ebtehaj Dec 3
امروز رییس انجمن اوتیسم ایران در نشست مسئولین NGOهای با شهردارتهران، تلویحا ازش خواسته تا خانه‌ای برای اوتیستیک‌ها ساخته بشه تا وقتی «خواستگاری» برای یکی از اعضای خانواده میاد، خانواده بتونه فرزند مبتلا به اوتیسم‌اش رو برای مدتی اونجا بفرسته! ایشون مسئول انجمن اوتیسمه!
Reply Retweet Like
کمپین معلولان Nov 7
ایستگاه دو ورودی دارد که فقط ورودی ۱ از وسط به پائین دارد. هر دو آسانسور طی چندبار مراجعه غیرفعال بوده و برای ، ، یا با کالسکه نیست! به رنج سالمند و فردی که با دو عصا پله‌ها را طی می‌کند دقت کنید!
Reply Retweet Like
کمپین معلولان Nov 4
در مراجعه به ادارات و سازمانهایی که نشده و نیستند چه کار می‌کنند؟ روش اول را در مراجعه به ۳ اداره دولتی ببینید! روش دوم،حمل ویلچر! پ.ن:طبق ماده ۲ همه ادارات و سازمانها موظف به و هستند ولی..!
Reply Retweet Like
Elham Youssefian Jun 23
آقای رئیس جمهور! آزمون استخدامی دولت شما که 15 تیر برگزار میشود تبعیض آشکار علیه افراد و نقض قانون حمایت از است لطفا آن را متوقف کنید همانطور که سال 95 برای اطمینان از رفع تبعیض علیه زنان دستور دادید تا بدستشون برسه
Reply Retweet Like
مصطفی تاجزاده 4 Mar 18
نگهداری جسمی و ذهنی سخت و پرهزینه است. گویا ۴ ماه است که بهزیستی یارانۀ مراکز توانبخشی را پرداخت نکرده و به‌رغم قول آقای نوبخت هنوز اقدامی نشده است. نباید ۱۲۰هزار شهروند از بی‌پناه‌ترین و بی‌زبان‌ترین مردم، اولین قربانیان مشکلات اقتصادی دولت شوند.
Reply Retweet Like
🌞‌يار ‌‌دبستانی🦁 17 Jan 18
على ، فقط اونجاش كه با گذاشتن آهن گداخته تو دستان عقيلِ نابينا ، ريد به تمامى اصول مديريت اقتصادى در مالى بازنشسته
Reply Retweet Like