Twitter | Search | |
Search Refresh
عباس حسین‌نژاد Feb 26
مرحبا! دوستان خبر داده‌اند شرکت اوه مجوز ژل ضدعفونی گرفته و ظرف ۵روز خط تولیدشو راه انداخته و روزی ۲۵هزار تا تولید می‌کند. در مرحله اول اهدا می‌کند به آسیب‌دیدگان اجتماعی و آسیب‌پذیران در استان‌های آسیب‌دیده و در فاز بعدی به شکل عمومی توزیع می‌کند.
Reply Retweet Like
hamide habibi Mar 17
یکی از های خوبی که دیدم برای شرکت اوه بود خیلی سریع خط تولید راه انداخت وضدعفونی کننده تولید کرد و بین قشر آسیب پذیر پخش کرد دوستانی گفتند شایدواقعی نباشه ولی ما نامه زدیم و در یه فرایند ساده و سریع دوتا کارتن هرکدام ۲۴ عدد،برای مرکز بچه‌های بی سرپرست قم گرفتیم
Reply Retweet Like
حقیقتِ ناب Feb 7
😡😡😡😡😭😭😭😥😥😥 بنظرتون کدوم یکی انسان‌تره؟؟؟
Reply Retweet Like
حقیقتِ ناب Feb 16
Reply Retweet Like
Hafez Hakami l محمد حافظ حکمی Feb 25
با توجه به شیوع و خانه‌نشین شدن بچه‌ها، در تلویزیون تعاملی ، تا پایان تماشای شبکه «تیوا کیدز» رایگان خواهد بود.
Reply Retweet Like
Manuel Ohanjanians Feb 26
آقا کمترین کاری که میشد کرد و از دست ایسمینار بر میومد، امیدوارم جلوی یادگرفتن و آموزش رو نگیره! برگزاری وبینار رو رایگان کردیم تا دیگه مانعی نداشته باشین برای آموزش دادن :) فردا هم یه سورپرایز دیگه داریم!
Reply Retweet Like
تهرانیار May 27
در تمام این مدت که شهروندان تشویق به حضور در خانه و انجام خریدهای اینترنتی شده بودند، شرکت ملی ایران و کارمندان متعهدش در محل کار خود حاضر بودند تا با رساندن به موقع این سفارش‌ها از سختی‌ها کم کنند. متن کامل
Reply Retweet Like
علی اکرمی 🇮🇷 Apr 16
شرکت فیروز از معتبرترین و مسئولیت پذیرترین شرکتهای کشور است. محصولات با کیفیت؛ تولید شده توسط تیمی که غالبا معلولیت فیزیکی دارند. خرید آنلاین از این شرکت احترام به ایده زیبا و تلاش سخت آنها برای تولید محصول با کیفیت بالا و تعهد به است.
Reply Retweet Like
Arash Rasoulzadeh ␀ Apr 20
اگه مشکلی تو سرورتون دارید ، یا اپلیکیشن وب یا کلاینت کند شده میتونین بهم پیام بدید تا کمکتون کنم تا جایی که بتونم.
Reply Retweet Like
Aziz Banihashemi May 26
همه چیز خیلی ساده و بر اساس یک توئیت و یک همراهی ساده توسط یک سری آدم پایه شروع شد. مایی که دور هم در جمع شدیم تا در راستای پذیرش و به صورت غیرانتفاعی در حد توانمون ، چیزهایی که بلد هستیم را با دیگرانی که ممکنه بهش احتیاج داشته باشند به اشتراک بگذاریم.
Reply Retweet Like
ICCIMA Mar 2
دعوت از فعالان اقتصادی برای پیوستن به «پویش نفس»، پویش فعالان بخش خصوصی برای عبور از بحران
Reply Retweet Like
iranSchools Feb 25
کلاسه یک طرح برای برطرف کردن بخشی از نگرانی مردم از تعطیلی مدارس به دلیل با راهکار ارائه ی محتوای آموزشی رایگان اجرا کرده است با کردن از ما حمایت کنید
Reply Retweet Like
Rahabano Feb 25
عدم برگزاری مراسم ختم احسنت به این شهروندان که در عزاداری هم به فکر سلامت جامعه هستند
Reply Retweet Like
Poshtiban May 9
در راستای که در «پشتیبان» داریم. برای یک دوره۴۰ روزه، از ۷فروردین ماه، پهنای باند کاربران رو رایگان محاسبه کردیم و این تخفیف رو به هر سایت و کسب‌وکار آنلاین، با محوریت محتوای مفید و آموزشی، که تا آخر خرداد به پشتیبان بپیونده هم میدیم!
Reply Retweet Like
رسول شکری نیا Mar 13
لاشخور واقعی اون بازیگر و به اصطلاح است که در این شرایط بحرانی برای حضور در یک برنامه تلویزیونی 25تا30میلیون تومان مطالبه می کند!؟ کسی که اعتبار و چهره شدنش را مدیون رسانه است، حاضر نیست به خود درقبال مردم و رسانه عمل کند و تنها به منفعت خود فکر می کند؟!
Reply Retweet Like
آمیرزا سدهی(انفالو نکردم) Mar 11
تو فقط وظیفه داری که "بذر آگاهی" را در دل مخاطبت بکاری سر برآوردن و میوه دادنِ"درختِ شناخت" کار تو نیست! زمان نیاز دارد و مناسب بودن خاک میخواهد و هزار عامل‌ دیگر...
Reply Retweet Like
Azadeh Sohrabi May 28
خیلی ممنون که شبمان را با کنسرت آنلاین به کردی و ممنون از کسانی که در این روزها خودشان را فراموش نکردند حتی از هم باید تشکر کرد که این بستر را فراهم کرده، هرچند دوست داشتم این تشکر رو الان از 🤔 می کردم
Reply Retweet Like
Alireza Asili Apr 2
درسته الان فقط ۱۲۰تا فالوور دارم ولی اون موقع ک ۲۰kبشم دست خیلی از کم فالوورداران رو میگیرم در این کار خیر سهیم باشید
Reply Retweet Like
amir haghranjbar May 25
به نظرم چیزی به اسم اصیل وجود نداره.عمده کارهایی که کسب و کارها به اسم مسئولیت اجتماعی انجام می دهند در خوش بینانه ترین حالت در راستای منافع بلند مدت خودشونه. حمایت ما از اعضای پلتفرم هم مثالی از این صحبته.
Reply Retweet Like
اُمید 🍀 Nov 29
به جای خرید از مگامال ها، از کسب و کارهای محلی خرید کنید.این کار باعث توانمند سازی اقشار طبقه پایین میشود. با این کار شما در اصلاح ناهماهنگی های جامعه ایفای نقش میکنید.
Reply Retweet Like