Twitter | Search | |
Search Refresh
وحید هِرُوآبادی Sep 18
دکتر احمدی‌نژاد راهکار حل وضعیت کشور در سه گزاره‌ی کنار رفتن انتخابات مجدد و کنار رفتن را ۶ ماه پیش طرح کرد، امروز همه به همان نتیجه رسیده‌اند اگر این روند با تغییر لاریجانی آغاز شود اعتماد زیادی جلب خواهد شد
Reply Retweet Like
وٍّطِّنِّآيِّآغَّآلِّيِّ بٍّتٍّمِّ غَّآلِّيِّ Sep 18
الامن انجلط وصار بدو اسعاف ع مشفى اجت الاساف
Reply Retweet Like
maziarbijani Sep 16
-عضو کمیسیون برنامه و بودجه : 9 میلیارد دلار ارز 4200 تومانی گم شده.
Reply Retweet Like
محمدرضا سرشار(رهگذر) Sep 16
«حاجی دلیگانی»نماینده مردم شاهین‌شهر: علی اکبر ناطق نوری در پیغامی به عنوان کرده که دیگر از عباس آخوندی [باجناقش] با عنوان وزیر راه و شهرسازی حمایت نخواهد کرد و خبر این پیغام‌ها به نمایندگان هم رسیده است.
Reply Retweet Like
امیرعلی صفا Sep 16
"مو توقعی نداشتُم. سر زِمین بودُم با تراکتور. بعد جنگم رفتُم سر همو زمین، بی تراکتور. خانم جان مو حتی دفترچه بیمه‌یم نگرفتَُم. والا خیلی زور داره این حرفا بره مو".
Reply Retweet Like
mh.tehranimoghadam Sep 16
اصولگرا و اصلاحطلب و معتدل و استوایی ندارد به عملکرد و ادعای اون نماینده که مخالف است باید شک کرد. او از هر حزب و جناحی که باشد در بعد جایی ندارد. فقط یک نماینده از سیستان و بلوچستان!!! بقیه کجاند؟
Reply Retweet Like
★رادار دبــي★ Sep 15
Reply Retweet Like
امیرحسین ثابتی Sep 15
مجلس اگر بود، به جای استیضاح دیرهنگام و بی فایده ربیعی و کرباسیان، باید را استیضاح میکرد که 4 سال با مذاکره کرد، هسته ای را دو دستی تقدیم کرد، ها بیشتر شد و حالا بعد از نهی رهبر انقلاب درباره مذاکره با امریکا در همه سطوح، با جان کری دیدار کرده است!
Reply Retweet Like
mohammad mohajeri Sep 14
وقتی می بینید در قانون ،تصویب کنندگانش(نمایندگان ) و تاییدکننده اش( نگهبان) همگی از این قانون مستثنا شده اند، و می توانند سالهای سال همچنان در سمت خود بمانند،چه به ذهنتان میاید؟اصلاح امور؟ کار را به جوانها سپردن؟بازی سیاسی؟ یا...
Reply Retweet Like
مجلس السبعات Sep 14
شرفنا في _السبعات القارئ/عاصم العرعور وتقليد اذان الشيخ /عبدالعزيز بن ماجد رحمة الله
Reply Retweet Like
مصطفی تاجزاده Sep 14
این سخن که «وظیفه اصلی صیانت از است و براساس این رسالت، برای پیگیری مطالبات رهبری، از دولت توضیح خواستیم»، همانقدر غلط است که کسی بگوید وظیفه صیانت از است و پیگیری مطالبات وی، نه نظارت بر عملکرد رئیس دولت و وزرا و بازخواست آنها.
Reply Retweet Like
علیرضا رحیمی Alireza Rahimi Sep 14
استیضاح خاصیت نظارتی و کارکردی خود را کاملا از دست داده و بجای ابزاری برای بهبود وضعیت و اصلاح امور تبدیل به ابزار فشار سیاسی بر دولت و وزیران و مانور رسانه ای شده است. سلامت استیضاحها نزد افکار عمومی هم زیر سئوال است.
Reply Retweet Like
احسان بداغی Sep 12
در آستانه بررسی مجدد لوایح چهارگانه در ، توپخانه مخالفان دولت دوباره شروع به آتش کرد. سردار جلالی، رئیس سازمان پدافند غیرعامل گفته است: مسئولان باید بدانند که خدمت به دشمنان است. پ ن:ایشان همان است که نظرات تاریخی درباره و توسط اسرائیل را مطرح کرد.
Reply Retweet Like
علیرضا رحیمی Alireza Rahimi Sep 10
پس از استماع گزارش مدیران در کمیسیون ضرورت تصویب مقابله با تامین مالی روشنتر شد و مشخص گردید که فضا سازی علیه در باره سیاسی و با اهداف خاص است. حضور فعال در برای بهبود شرایط اقتصادی و رفاهی کشور یک ضرورت است.
Reply Retweet Like
مهتاب عزیزی Sep 10
از وقتی نمایندگان رفتن به تعطیلات دو هفته ای تو اين مدت و و هی داره میاد پایین و از همه مهمتر اینکه هم نداشتیم 😐 اميدواريم دائم السفر باشيد!
Reply Retweet Like
déjà rêvé Sep 10
جناب مطهری وقتی در شرایط نابسامانی اقتصادی و اوضاع فلاکت بار معیشت مردم دغدغه نماینده مجلس ،چندملیتی بودن بازیکنان جام جهانی و آغوش مادرانه فلان رییس جمهور است وقتی عمده تلاشتان درجهت رفع حصر یاغی هاست سایرنهادها بجای شما احساس مسئولیت میکنند
Reply Retweet Like
Eranico News Sep 10
♨️خبری شیطنت‌آمیز که جلوی سقوط را گرفت 🔹روابط عمومی مجمع تشخیص مصلحت نظام در واکنش به خبر رد لوایح FATF اعلام کرد: 🔹گمانه زنی‌ها و انتشار اخباری مبنی بر رد لوایح در هیات عالی نظارت، برداشتی نادرست از این فرایند قانونی و گردش‌کار معمول در چارچوب وظایف مجمع است
Reply Retweet Like
rasoolshokrinia Sep 10
حالا که در کوران جنگ روانی و اقتصادی دشمن، ماجرای فساد اخلاقی و مالی اعضای شورای شهر برخی شهرها مردم را رنج می دهد، و بابت تائید صلاحیت این افراد باید پاسخگوی افکار عمومی باشند. باید نقش زد و بند و تعاملات غیرقانونی برای نامزدهای شورای شهر روشن شود.
Reply Retweet Like
سالارِ اَحمَدى Sep 9
کمتر از ۲۱ روز به مهلتی که به ایران داده تا قوانین مربوط به پولشویی را اصلاح کند باقی مانده است؛ خارج شدن از FATF یعنی تحریم بیشتر و فشار فزون تر این روزها باید روزهای شلوغی را در پیگیری حق مردم داشته باشد اما به رفته است!
Reply Retweet Like
احسان بداغی Sep 9
حشمت الله فلاحت پیشه، رئیس کمیسیون امنیت ملی در گفت و گو با گفت که مدیران عامل بانک ها در جلسه مشترک با این کمیسیون خواستار پذیرش شرایط و لوایح مربوط به آن شده و ابراز نگرانی کرده اند که در صورت نپذیرفتن این شروط، نظام بانکی کشور کاملا ایزوله خواهد شد.
Reply Retweet Like