Twitter | Search | |
Search Refresh
hoda hashemi May 14
دادگاه رسیدگی به اتهام بوده گفته شده رضوی با پرداخت رشوه به مدیران بدون تودیع وثیقه در حدود 107 میلیارد تومان در سال 91 تا 94 از شبکه بانکی خارج و صرف عیش و نوش، سفرهای خارجی، خودروهای لوکس و ملک کرده است چرا بقیه لباس زندان پوشیدن این اقا نپوشیده؟
Reply Retweet Like
محمد ملکی Jun 23
تا پشت این میکروفن و جایگاه قرار نگیره و دادگاهش علنی برگزار نشه، آرام نمیگیریم!
Reply Retweet Like
حمید مشایخی راد May 28
چرا کرامت انسانی رو حفظ کردید؟ حقوقش رو به عنوان یک رعایت کردید؟ باید مثل من به جرم احمدی نژادی بودن 8 ساعت با دستبند به درب می بستیدش تا همه بفهمن نباید در مورد حقوق متهم تفاوت قائل شوید!
Reply Retweet Like
Azadeh Mokhtari Nov 23
وقتی اسم مستعاری میگذارند روی که خودشم خبر نداره و گیج میزنه اینچنین...
Reply Retweet Like
محمدرضا رهبرپور Oct 6
دادگاه، در رویارویی میانِ و ، باید نقشِ یک داور بیطرف را ایفا کند؛ اتّهامات وارده از سوی دادستان یانماینده او را بشنود و دفاعیات متهم رانیز بادقت استماع کند تا نهایتاً حکم مقتضی را صادرنماید! قاضی حقّ اتّهام بستن و تشر زدن و برخورد غیراخلاقی با متهم را ندارد!
Reply Retweet Like
مژگان جمشیدی Jul 13
خیلی از فعالان محیط زیست، هستند خودشان خبر ندارند! این اظهارات دکتر قویدل، اقلیم شناس بود در جلسه امروز رییس ق ق ، او در اعتراض به صحبت های من، بازداشتی های محیطزیستی را هم نه بلکه قلمداد کرد!
Reply Retweet Like
ایران وایر Mar 12
بخش بزرگی از مبارزه ما بر علیه جمهوری اسلامی باید فرهنگ سازی بر اساس ، اصل حقوقی و شناخته شده مبتنی بر برائت و حق تا زمانی که در صالح مجرم شناخته نشده باشد.
Reply Retweet Like
ali mojtahedzadeh Aug 1
معاونت‌محترم فرموده اند که از دفاع ميکنند حق را فراموش کرده اند گويا متأسفانه ايشان فراموش کرده اند با تفاوت دارد و وظيفه وکيل دفاع از است چنين سخنان نسنجيده ای مخالف شأن
Reply Retweet Like
ali mojtahedzadeh Jul 13
نماينده متهم به آنطور که آقای ميگويد قرار پنج‌ميليارديش تبديل به التزام به حضور با قول ميشودوباخواهش و تمنا آنرا ميپذيردو قرار کفالت ازسوی دادگاه تبديل به وثيقه منجر به بازداشت ميشوددقت در اين اتفاقات برای اهل عبرت پندهايی دارد
Reply Retweet Like
مُتَهَم رَدیفِ اَوَل Apr 1
سلام رفقا صبح ۱۳ بدر تخمیمون بخیر برای امروزتون لب خندون دل شاد کمر پر قر موهای فر فر تایم لاینی پر از لاس دخترای با کلاس پسرای خوش لباس آرزومندم 😁❤😘
Reply Retweet Like
Behrooz Shojaei Aug 10
اگر هستید مراقب باشید در خانه قلم و کاغذ نداشته باشید،اگر هستید مراقب باشید در خانه آچار نداشته باشید،اگر مهندس هستید مراقب باشید لوازم نداشته باشید چرا که شما بالقوه هستید،همانطور که به دلیل داشتن هارد و مموری متهم شده!
Reply Retweet Like
Nazila Nov 18
Reply Retweet Like
میرا قربانی فر Oct 20
به نظرمی آید بایدیک سری از اصول اولیه را دوباره بازخوانی کنیم.مثلا همین که گروهی متوجه شوندکه یا یا با هر جرمی، حتی جنایت جنگی و قتل یا بدترین جرایم، حقوقی دارد که طبق قانون باید از آن برخوردار شود، دست آورد بزرگی به دست آورده ایم.
Reply Retweet Like
Agencia Soynadie Dec 8
Reply Retweet Like
الحياة حلوه🇰🇼 Jul 19
شاهد# يعتدي على القاضى اثناء نطق الحكم علية
Reply Retweet Like
خبرگزاری تسنیم 🇮🇷 Jan 28
لوکسی در خارج از کشور محل جلسات متهمان حضور ردیف اول بانک سرمایه در " " همسر دوم !
Reply Retweet Like
farnaz May 23
شاکیان در انتظار "متّهم"اند : منم از شاکی ام!
Reply Retweet Like
دختـر برکـه‌ی نقــره‌ای Aug 5
منم موافقم! یک بار برای همیشه نیروی نظامی کشور ثابت کنه راست می‌گه. یک‌بار برای همیشه بجای اطلاعیه و لفظ اومدن حقانیتش رو با سند ثابت کنه. آقای جمهوری اسلامی! دیگه جونی نمونده برامون تا از اشتباهات فاحش شما دفاع کنیم. یک‌بار برای همیشه ثابت کن حرف و ادعات حقه
Reply Retweet Like
فاطمه عفیفی Dec 5
مسوولان سه دهه گذشته تنها سیاست های لیبرالی رو اقتصاد ویران جلوه می دهند. دوبرابر عمومی منبع اخذ مالیات در این کشور وجود دارد؛ مالیات مسکن و زمین مالیات پزشکان وهنرمندان مالیات بنگاه های انرژی (فولاد و..) و.. ای تشنگان لیبرالیسم آمریکایی چرا فحش به آمریکا؟
Reply Retweet Like
MOHAMMAD JAVAD HABIBI Dec 4
راوی اصلی را بسیاری(نظیرمالک بن انس معاصر او) کذاب خوانده‌اند وبنابرقرائن بسیار است به تحریف. برخی مورخان تعداد کشته‌های این جنگ را ازیک تا نهایتا دویست نفر برشمرده‌اند. اما آنکه حق طلب نیست سراغ همان روایت ضعیف وناسازگار با سیری نبوی میرود
Reply Retweet Like