Twitter | Search | |
Search Refresh
خبرگزاری ایمنا 2h
مدیرکل شیلات : فصل صید و صیادی در آب‌های ساحلی دریای مازندران از ۱۵ مهر ماه آغاز شده بود و پس از ۶ ماه فردا ۱۵ فروردین ماه ۹۹ پایان خواهد یافت.
Reply Retweet Like
آ.گلشني Mar 28
این کیلیپ با صدای بانوی مازندرانی تقدیم به همه مادران مازندرانی👌😍
Reply Retweet Like
شیدوس Mar 29
یعنی نفهم تر از این و ندیدم تو عمرم! اون زمانی که باید جاده هاتوسط مقامات استان بسته می‌شدکه بسته نشد و مردمش وحشی شده بودن، حالا که طرف اومده تو خونه اش اقامت داره رفتن میخوان بیرونش کنن!و دوباره جاده شلوغ بشه! عجب مردمان ومقامات احمقی دارن این دو استان!
Reply Retweet Like
دوستان ایران آزاد Mar 30
فاجعه در ایران، ۱۴هزار و ۲۰۰نفر در ۲۳۶شهر قربانی گرفت. نماینده وزیر بهداشت در استانهای مازندران و گفت: کانون آلودگی به روستا‌های استان منتقل شده است.
Reply Retweet Like
محمد آسمانی۲🚩 Mar 30
اینجا بازاری تو شهرماست و اونی که میگه خطرچیه خوردنی مگه خطر داره سه عضو خانواده اش رو بخاطر کرونا از دست داده :/
Reply Retweet Like
Katayoun Sepehri Mar 29
صرف داشتن پلاک۸۲ ملاک ورود به نمی باشد رانندگان پس ازتست کرونا بایدتست بدن: *کِرچِ کِرک چه حیوانی‌ست *خِی مافُور بِرو اینجه یعنی چه *پهنه کِلا درکدام شهر است *باد دَکِت یعنی چه *در آخرهم بايد بتواند ۵ دقيقه چَکِه‌ سِما و دروم برقصد 😉 عدم پاسخگویی: دَگِرد دایی دَگرد
Reply Retweet Like
yaserzavarei Mar 29
ویدئویی منتشر شده که در به بهانه طرح مقابله با عوامل دولتی و نیروی انتظامی به درب ویلاهای مردم می روند و با گستاخی از آنها می‌خواهند ظرف دو ساعت استان را ترک کنند. به حکم کدام قانون مردم را از ملک شان اخراج می کنید؟ چه کسی مسئول برخورد با این تخلفات است؟
Reply Retweet Like
معمولی😷 Apr 1
دلم هیمه و ویشه و تلارسرِ تَشِ‌بِن باخِتن میخواد
Reply Retweet Like
Mazandaran Mar 26
در این شرایط بحرانی ،تعطیلی کلیه ادارات دولتی،شرکتهای خصوصی و بانکهاحداقل تا پایان فروردین ضروریست،قرنطیه کردن ساری ورامسر هم که قراره از امشب شروع بشه،باید ازاول فروردین یاحتی قبل از آن؛ آن هم در کل استان صورت میگرفت. این تصمیمات قطره چکانی و دیرهنگام چاره ساز نیست
Reply Retweet Like
ابومهدی تکنسین Mar 27
⛔️صرفا داشتن پلاک ۸۲ _ ٦٢ _ ٧٢ ملاک ورود به نمی باشد پرسشهایی که پس از تست در ورودی باید جواب بدی ؛ 🔹کِرچِ کِرک به چه حیوانی گفته میشه 🔹خِی مافُور بِرو اینجه به چه معنی است 🔹پهنه کِلا در کدام شهر است 🔹علی گرائیلی خِرزای چند دایی میباشد
Reply Retweet Like
رضا Mar 30
بهترین تصویری که از خصلت و منش مردمان مازندران میشه نشون داد در سریال پایتخت به نمایش دراومده
Reply Retweet Like
cheshm_abi Mar 30
آخوند حاج سید رئیس عقیدتی سیاسی فرماندهی نیروی انتظامی استان بر اثر ابتلا به مُرد
Reply Retweet Like
جمعیت امام علی(ع) Mar 31
✳️ در طرح جمعیت امام علی، به همت مردم عزیز و داوطلبان اقلام زیر را به بیمارستان شهرستان در استان تحویل داده شد: ۱۳۰ بسته ماسک ۷۰ عدد گان ۴۰ عدد ماسک N95 ۱۳ بسته دستکش لاتکس ۱
Reply Retweet Like

Related searches

هما
Azad Mar 31
مافیای رژیم در سریال حق استاد محمدرضا اسحاقی راپایمال کردن و هیچ پولی به استاد پرداخت نکردن واین در حالی است که بهنام بانی درقسمت دوم پایتخت۶صد میلیون تومان دریافت میکند وهمچنین رحمان و رحیم برای خواندن در سریال صد میلیون تومان گرفتن حق استاد را پس بگیریم
Reply Retweet Like
کهکشان پیروزی Mar 30
یکی دیگر از دین فروشان مردم ستیز بر اثر ابتلا به کرونا کشته شد آخوند عبدالعلی رضایی رئیس عقیدتی سیاسی فرماندهی نیروی انتظامی استان بر اثر ابتلا به کرونا کشته شد. نامبرده از ارکان اصلی کمیسیونهای امنیتی در آبان ۹۸ برای سرکوب قیام کنندگان بود.
Reply Retweet Like
پایگاه خبری گلونی 10h
پلنگ شکوه و عظمت ویژه‌ای در طبیعت دارد و به نوعی در حال حاضر سلطان حیات وحش ایران است‌.
Reply Retweet Like
حسین صادقی Mar 31
🔴 فوت پنجمین پرسنل علوم پزشکی بر اثر ابتلا به علی‌اصغر رهبان پرسنل ۵۳ ساله بیمارستان کودکان شفیع‌زاده امیرکلا و اهل روستای بابل پس از چند روز مبارزه با بیماری کرونا جان خود را از دست داد.
Reply Retweet Like
Edvoardo aniii 11h
Reply Retweet Like
سیف الله فرزانه 12h
بیش از دو میلیارد ریال کمک نقدی و حجم بالای کمک های غیر نقدیِ سرمایه گذاران و بهره‌برداران تاسیسات گردشگری در شرایط سخت اقتصادی، گواه این مدعی است که «رونق گردشگری با حمایت مردم، به سرانجام خواهد رسید.»
Reply Retweet Like
🇮🇷 سَیّد محمد علوی🚩 Apr 1
معاون دانشگاه علوم پزشکی :۱۶۷ نفر در مازندران در ۲۴ ساعت گذشته به  مبتلا شدند! مجموع بیماران بستری در بیمارستان هم ؛ ۱۱۴۳ مورد است.
Reply Retweet Like