Twitter | Search | |
Search Refresh
Carlos Rivera Aug 12
[]هفت برادریهودی بودن اولین پاساژ,بلندترین برج آسانسورداربا اسکلت فلزی, دههاکارخانه برای ایران ساختن وهزاران ایرانی رابکارگماشتند []پنج برادربودن مسلمان بودن،ریش داشتن،کراوات نداشتن، عراقی بودن زمینخوار بودن,دههاجوان ایرانی را بدار کشیدن,و..
Reply Retweet Like
ایوب مکرمی Aug 12
کدخدای ده که مرغابی بود وای بر آن ده چه غوغایی بود
Reply Retweet Like
Masoudi Aug 11
آقای لاریجانی در تمام دوران ریاست بر مجلس، هر جا صدای مبارزه با فساد از تریبون های مجلس بلند شد، با بیان جمله "وقت شما تمام است" کل قضیه را ختم به خیر می کردند.
Reply Retweet Like
دکترآت Aug 12
اصلا هم بعید نیست رئیس جمهوری با 5 درصد مشارکت داشته باشیم :))
Reply Retweet Like
دختر خمینی🌻 Aug 6
باورتون میشه ویدئو را ممنوع کرد آزاد ؟؟
Reply Retweet Like
Khasteh 22h
لعنتی‌های از میانگین سکس در جهان، تندتر مقاله دادن🤨😠😤 پیشرفت علمی ج‌اا هم کثافت از سر و روش می‌باره. باقر هم تو همه کثافتکاریها پای ثابته.
Reply Retweet Like
ابراهیم فرامرزی 19h
Replying to @motavangar
توانگر برای همان برای است……خخخعععععاک
Reply Retweet Like
منصور کاظمی (۲) 19h
چقد بد که کاندیداتوری بعضیا در انتخابات ریاست جمهوری سال آینده ما، تا حدودی، به رییس جمهور آینده آمریکا بستگی داشته باشد
Reply Retweet Like
رنگ سبزم کم اومد. Aug 12
خواستید شعور و هوش سیاسی دستتون بیاد، به خاطر بیارید که استاد بعد از اینکه تحقیق و تفحص از رای نیاورد در نامه‌ای به از وی و بقیه نماینده‌ها تشکر کرد. کی؟ ۹۵/۱۲/۲۵ نزدیک به دو ماه قبل از انتخابات ۹۶.
Reply Retweet Like
taha Aug 11
Replying to @Seyed__emad
اما بعضی وقتها بالاسری فاسده و ما با محاکمه زیر دست و رها کردن بالاسری عدالت را زیر سوال میبریم .
Reply Retweet Like
جواد صادقی پور HERO 🇮🇷 Aug 12
آقای گودرزی رئیس دادگاه آشکارا میگفت که دادگاه است اما برایم سئوال بود که شما و وحید اشتری چرا در دادگاه نیستید و صندلی های دادگاه چرا همه خالی هستند البته برای اینکه جناب آملی همچنان باقی بماند لازم بود شما در دادگاه نباشید!
Reply Retweet Like
شَرم المومنین Aug 5
مدال حماقت هفته هم میرسه به اونایی که میگن به لبنان کمک نمیکرده تا حالا!!!! میگه پول گرفتیم و میگیریم. و و هم میگن پول دادیم اونوقت این احمق ها تکذیب میکنن!!!! میمیرید یکم زر نزنید؟ باید حتما فحشتون بدیم؟
Reply Retweet Like
افـشـــ乇キㄎんムǤム尺ــــاگـر Aug 9
کسی که فکر میکرد تا ابد زندست و برای ساختمون مجمع ویو ابدی ساخت الان زیر یک خرمن خاکه ساختمانهای بیت المال رو برگردونید.
Reply Retweet Like
Samnak aqaiy Aug 10
وقتی به راحتی خوردن یک لیوان آب جایگزین می شه و تبدیل به بی کارترین نماینده مجلس میشه چرا نباید جایگزین بشه در این نظام ولایی سیاه؟!
Reply Retweet Like
Eshagh_arefnejad 6h
ای که حدود ۳۰ سال وزیر بوده، در مجلس دهم به لطف هر بار از فرار کرد. منتقدان جدی زنگنه و لاریجانی که امروز همه نماینده مجلس یازدهم هستند، به جای استیضاح زنگنه نامه میزنند به قوه قضائیه که شما محاکمه کن! شما خودتون که میتونید استیضاح کنید، نمیشه؟
Reply Retweet Like
مهدی مهدوی‌نژاد🇮🇷 Aug 12
کسانی مثل ، در انتخاباتی با چقدر شانس دارند؟! هیچ! تنها راه ناگزیر این حضرات است.
Reply Retweet Like
ایوب مکرمی Aug 8
پاکدست واقعی آن است که مردم به سمت او اشاره کنند نه آنکه از پشت بلندگو پاکدستش بخوانند!
Reply Retweet Like
سید محمد حسین 51m
ههه تا دیروز خود انقلابی هاتون میگفتید محاکمه ها با به تشر خامنه ای همتون خفه خون گرفتید این حکومت چیش سر جاش بوده که فساد ستیزی و مبارزه با فسادش سر جاش باشه راستی از خیریه همسر این اقا چه خبر ؟
Reply Retweet Like
پايگاه خبری انتخاب Aug 9
شکوری راد: خیلی زود به سراغ اصلاحات ساختاری رفتند که با مشی سازگار نبود/ سیمای برای مقابله با سنگ تمام گذاشت/ تندروهای اصولگرا نگذاشتند تدبیر درست رهبری در انتخابات مجلس ششم ادامه یابد/انتخاب
Reply Retweet Like
مهدی اهل کالیفرنیا Aug 5
Replying to @sm_1361
این یارو توی ذهنش اهداف و امید های خیلی قوی داره که میخواد هر طور شده زنده بمونه تا به اهدافش برسه؛ "الان وقت مردن نیست علی، تو باید زنده بمونی رئیس جمهور بشی ..."
Reply Retweet Like