Twitter | Search | |
Search Refresh
🏳️ هنگامه شهيدی 2h
دوستان در دایرکت پیام دادند؛ وضعیت خانم را به مسئولان عالی و اطلاع رسانی کنید تا با وساطت وپیگیری آنها، بازداشت ایشان پایان یابد وبه آغوش خانواده اش برگردد. عدم تطابق اتهامات با ۹۰ روز انفرادی؛ جای تاسف برای ندارد؟؟؟!!!
Reply Retweet Like
🇮🇷 Engineer Mojtaba 3h
نتیجه موازی کاری ها و دخالت های در و میشه عملیات تروریستی امروز.
Reply Retweet Like
﷽مسعود فدک 🏴🏴🏴یا لثاراتِ الحسین‌ع 4h
از درخواست میکنیم که با ها با شدیدترین حالت برخوردِ قانونی صورت بگیره، چه تروریست‌های مسلح چه تروریست‌های رسانه‌ای چه تروریست‌های دولتی و چه ترویستِ اقتصادی و محتکران
Reply Retweet Like
🏳️ هنگامه شهيدی 15h
چرا بازداشت شد؟ ۱)انتقاد به وجود فساد و تبعیض در ۲)اعتراض به مدیریت ۳)مطالبه ۴)مقایسه لاریجانی با ۵)انتقاد به ۶ماه ۶)اعتراض به راجع به عدم رسیدگی به پرونده
Reply Retweet Like
عبدالکریم حسین‌زاده 16h
واقعا باید کار به جایی برسد که فعالان برای حق داشتن وکیل به نامه بنویسند؟!براساس کدام اصل قانون اساسی،بازداشت‌شدگان نباید وکیل داشته باشند؟ هرچه سریع‌تر موانعی که‌ اینان را از به اختیار گرفتن وکیل محروم ساخته،مرتفع کند؛ هزینه‌سازی برای کشور بس است!
Reply Retweet Like
@z@r 16h
باید در مقابل تاریخ پاسخگو باشد . ۸ سال اسارت و زندان و سلول انفرادی برای معلم آزاده ای که جز عشق و آگاهی گناه دیگری ندارد.. در برابر این ظلم عظیم سکوت نخواهیم کرد.
Reply Retweet Like
سيدعلی مجتهدزاده 17h
ای کاش در خصوص پرونده های شکايت از و و همچنين پرونده در روزهای که آقايان به شدت مشغول کسب خير هستند اطلاع رسانی کند حالا آنچه‌که آقايان اين مدت و زدند و تعقيبی صورت نگرفت که بماند
Reply Retweet Like
shahinpoorhassan 18h
ترا من چشم در راهم استاد گرانقدرم و بزودی آزادیت را جشن میگیرم و کوردلان هرگز نخواهند توانست آسیبی بیش از این به تو وارد کنند
Reply Retweet Like
hami 21h
آقای قوه ی قضائیه!سکوت در برابر این خرمت شکنی ها تا کی؟ اینهمه تسامح چیه؟ایا خودتون هم قسمتی از این پازل هستید؟ اگه شخصی به قوه ی شما توهین کرده بود که الان نو زندان بود شما خیلی مهم تر از اما حسینید؟ .
Reply Retweet Like
انتظار Sep 21
از هرگونه انتقاد نسبت به عملکرد خود نسبت مشکلات مردم و‌ منتقدین درباره ⁧خودش ⁩ راضی نیست؛ اگر مسئولان حسابشان پاک است نیازی به واهمه ندارند و فرار از هرگونه پاسخگویی به مردم حکایت از ضعف و ناتوانی مدیریتی است.
Reply Retweet Like
shahinpoorhassan Sep 20
؛ دروغهایی که میگویید و اتهامات علیه استاد و دیگر زندانیان بی گناه فقط برای قدرت و پول دوروزه دنیا است!
Reply Retweet Like
@z@r Sep 20
۸ سال ظلم و ستم علیه مردی که نور و آگاهی را با خود به ارمغان آورد نهایت درماندگی قوه قضائیه کشور ....
Reply Retweet Like
Taheri Movement Sep 20
پرونده عاملى شده تا استقلال مورد محك قرار بگيرد. ميزان تسلط عوامل بر قضات دادگاههاى انقلاب به اندازه اى بالاست كه علاوه بر رسيدگى نكردن به شكايات مهم ايشان،دستگاه قضا وادار بصدور احکامی می شود كه هيچ شكل قانونى ندارد.
Reply Retweet Like
ناظم‌الدیوان Sep 20
همچین ای داریم که باعث بشه بچه یه روزه بره تو جونش در خطر باشه سرطان بگیره چشمش تخلیه شه اما قاتل تو این سیستم قاضی باشه و دو سال حبسشم نکشه! عدالت از در و دیوارش میباره!
Reply Retweet Like
FarazSadeghiMoghadam Sep 19
مقاومت در برابر سیر ناعادلانه ، غیر اخلاقی و غیر قانونی همان است ، که حضرت سید الشهدا علیه السلام جانش را برایش فدا کرد .
Reply Retweet Like
سارنگ🇮🇷 Sep 19
دستگیری و بازجویی از کلا یک پروسه غیرقانونی داشته؛ اکنون هم حداقل خواسته قانونی او که انتخاب وکیل است سلب شده؛ آقای ، شرم نمیکنی ؟؟
Reply Retweet Like
Hossein Sep 18
اولین مقتول تاریخ،نه هابیل؛پرستویی بود/به دستان مجسمه ای اساطیری اعتماد کرد؛که آغوش گشوده بود/کوچ فراموش شد./--من و تو سالهاست اعتماد می کنیم.--
Reply Retweet Like
Laya.B Sep 18
اعتلای فرهنگ و عرفان هدف اصلی ما است. با فکر نمی شود جنگید! اگر کسی به اندیشه و فکر منسجمی رسیده باشد مگر به این سادگی ها از دست می دهد؟ محال است کسی بتواند این هوشمندی را از ما بگیرد
Reply Retweet Like
Laya.B Sep 18
استاد تن به ظلم و زور گویی نمیدهند حتی اگه تمام عمر هم در حبس نگهشون دارید از عقیده خود دست برنخواهند داشت
Reply Retweet Like
sarmashghnews.com Sep 15
در صدا و سیما: تعجب می کنم من را به برنامه زنده دعوت کردید/ باید راهکاری برای پاسخ گو بودن ایجاد کنیم چون نقض قانون زیاد رخ می دهد.
Reply Retweet Like