Twitter | Search | |
Search Refresh
S Jamal Taleghani Feb 9
Reply Retweet Like
Hadi Mazlom 17h
به شرط داشتن دلیل و مدرک از افشاکنندگان حمایت میکنه: افرادی که موضوع رشوه خواری اعضای شورای شهر یکی از شهرهای کردستان رو افشا کرده بودن از اتهام افترا تبرئه شدن. اما عده ای هم هستن به اسم افشاگری آبروی مردم رو میبرن و میگن چرا باهامون برخورد میشه!
Reply Retweet Like
هیس..تآمین 20h
دکتر در گفتگوی ویدئویی با برنامه رادیکال اعتماد_آنلاین: خیلی از ساختارها باید تغییر بکنه مثل ، این قوه قضائیه متمرکز با این اختیارات_نامحدود و بدون مسئولیت و پاسخگویی نقطه مقابل عدالته!
Reply Retweet Like
yar khorasani 21h
🌼سلام 💢میدانید که و باید از بیت المال اداره شوند. ⭕بفرموده پسر میرزا هاشم !! 63حساب بانکی صرف امور و میشود!!! ⁉ یه سؤال: بنظرتون میشود از و که از اداره میشوند امیدی به اجرای عدالت داشت؟!
Reply Retweet Like
سالار.بیات Feb 20
اونی که تا دیروز می خواست سر برادرش جنگ راه بندازه چی شده ساکته! نکنه میخواد تا آقای رئیسی نیومده پرونده رو ببنده یعنی آقای رئیسی انقدر ترسناکه!
Reply Retweet Like
سيدعلی مجتهدزاده Feb 20
اين که توسط محاکمه ميشود جای تقديرو کف زدن ندارد چرا که‌اين قوه وظيفه ای غير از اين ندارد اما اينکه چرا پرونده های بسياری از جمله پرونده و تا کنون رسيدگی نشده موضوعی است‌قابل انتقاد که قطعا پاسخگويی دستگاه قضا را ميطلبد
Reply Retweet Like
Moein Khazaeli Feb 20
اساسا ايران و دو مسير متفاوتند كه هر روز از هم دورتر شده و هرگز به هم نمي رسند.
Reply Retweet Like
jame zahr Feb 20
استرس نداشته باش این بازداشتا همش حبابه!!!!؟
Reply Retweet Like
سیدمحمد حسینی Feb 20
قاضی سراج: “دشت مغان با ۲۷ هزار هکتار به فردی واگذار شد که در زمان واگذاری هزار و ۳۵۰ میلیارد تومان به سیستم بانکی بدهکار بود!” حال که سراغ دانه درشتها رفته، لازم است به واگذاریها رسیدگی و با برخورد جدی کند.
Reply Retweet Like
Mohammad Keshavarz Feb 20
هر دو از نظر دستگاه قضا مجرم اند! اولی را با لباس زندان، به زور و با کتک به دادگاه میبرند و خارج از کیفرخواست عناوین اتهامی به او میزنند و حقوق اولیه را نادیده میگیرند دومی با وثیقه آزاد است بعد مدتها با عزت به دادگاه میرود و نتیجه اش😉!
Reply Retweet Like
حامد پهلوانى🇮🇷 Feb 19
وقتى فك و فاميل روساى كشورهاى خارجى دادگاهى ميشن كف و صوت ميزنن كه اونجا اقتدار وجود داره حالا اينجا برادر رئيس جمهور در رأس كار را به پاى ميز محاكمه ميكشاند اين يعنى قوه مستقل، اين يعنى اقتدار
Reply Retweet Like
روح‌الله Feb 19
یک اتفاق جدید در دستگاه قضا رقم خواهد خورد و برای اولین بار کسی رئیس نهاد برقراری عدل در کشور خواهد شد که سابقه فعالیت در را در کارنامه دارد.
Reply Retweet Like
مسعود رفیعی طالقانی Feb 19
همین الان توی خیابانی نه چندان خلوت در تهران دو جوان با تهدید قمه میخواستند گوشی موبایلم را بزنند.با بدبختی خودم و گوشیم رو نجات دادم و فراریشان دادم.اگر زنی یا نوجوانی جای من بود چه؟ آی ،آی ،آی نیروی انتظامی،از تخم فقر،هیولای جرم و جنایت زاده می شود؛کجایید پس؟
Reply Retweet Like
Soheila Golestani Feb 18
فعل حرام من! در ملا عام!! من حتی یکبار زیر پل خواجو هم نخوندم
Reply Retweet Like
روح‌الله Feb 17
سال۹۸ سال نقش مهم درتحقق عدالت اجتماعی‌ست بعضی سوء مدیریتها سبب ضرر و زیان مردم شده و ممکنست جرم انگاری نشده‌باشد که باید انجام شود اصلاح وایجاد قانون دربعضی زمینه‌هایی که رانت ایجاد شده مانند منشا ارزها، زمینها، موافقت های اصولی و امثالهم که تعداد آنها خیلی زیاد نیست
Reply Retweet Like
سیمین دُخت Feb 16
آب زنید راه را حین که نگار میرسد💝😊
Reply Retweet Like
Ali Arab Feb 16
لباس جدید خدمت مبارکت باشه سید بزرگوار
Reply Retweet Like
Yavar Feb 15
دادستان تهران از بازداشت ۵ مقام دولتی در پرونده خبر داد. عمده دلیل مشکلات اقتصادی و معیشتی سال۹۷، خبط و خیانتهای مدیریتی است، حال که این واقعیت را نمی پذیرد وظیفه برخورد قاطع با هر کارگزار مفسد است و لو بلغ ما بلغ!
Reply Retweet Like
mehdi mahmoudian Feb 8
فرمانده کل قوای کشور خراسان، فرماندهان و افسران ایران را به حضور پذیرفت این افسران دربرابر ایشان خبردار ایستاده و باسلام نظامی مقام شامخ وی را گرامی داشتند بر اساس برخی منابع، داماد فرمانده کل قوای خراسان قراراست به عنوان رییس ایران انتخاب شود
Reply Retweet Like
Milad Alavi Feb 4
برخلاف آنچه ،رئیس می‌گوید،اروپا اجرای را منوط به تصویب نکرده است. هم ،وزیر امور خارجه و هم فلاحت‌پیشه، رئیس کمیسیون امنیت ملی درجلسه امروز براین مهم تاکیدکرده‌اند. با اطلاعات غلط منافع ملت رانابودنکنید...
Reply Retweet Like