Twitter | Search | |
Search Refresh
انتظار 16m
بیا فساد ⁩ مالی و اداری ⁧ همکارانت و دولت را که فراگیر شده و مردم ⁧حق طلب ⁩که زیر فشار اختلاسها و دزدیهای مسئولان له شده اند را ساماندهی کنید! از اقای طاهری نترسید!
Reply Retweet Like
Farideh 3h
فرادرمانی و سایمنتولوژی آغازیست برای پایانِ تمام پیچیدگی های که ذهن بشری برای خود خلق کرده است شهادت میدهم به حقانیت و صداقت آموزه های استاد محمدعلی طاهری
Reply Retweet Like
سارنگ🇮🇷 14h
اگر مملکت صاحب داشت الان تمام اعضای بعنوان عامل موساد در زندان بودند؛ دشمنی آشکار اینان با منافع ملی را حتی یک کودک هفت ساله هم تشخیص می‌دهد؛ وای بر این کندذهن
Reply Retweet Like
عرفان عشق Nov 20
فراخوانی دیگر برای فریاد زدن مظلومیت و ظلم و بی عدالتی
Reply Retweet Like
Soheila Nov 19
✅ما خواستار حق قانونی آزادی برای استاد بزرگوارمان هستیم.
Reply Retweet Like
Hamid Dayyani Nov 19
Reply Retweet Like
M.ali.sahranavard Nov 18
🔹سخت است فهماندن چیزی به کسی که برای نفهمیدن آن پول می گیرد.
Reply Retweet Like
علی خضریان 🇮🇷 Nov 17
جناب مدعی است فساد در ثبت سفارش خودرو در زمان جناب رخ داده است. لازم است همزمان با وی به نقش افرادی همچون رحمانی قائم مقام نعمت‌زاده و وزیر فعلی صنعت، خسروتاج معاون نعمت‌زاده که مسئول سامانه بوده و معاون فعلی وزیر صنعت رسیدگی کند.
Reply Retweet Like
Baran Nov 17
این اقدامات غیر قانونی در پرونده استاد محمد علی طاهری ،ناشی از انحصاری بودن قانون در دست کارشناسان امنیتی و دادسراها و شعب دادگاه انقلاب وابسته به آنها می باشد که به میل خود قانون را بازیچه دست خود قرار داده اند
Reply Retweet Like
Baran Nov 17
قانون شكنى و اعمال بيعدالتى به آقاى محمد علی طاهرى و خصوصا وقت كشى هايى كه صورت ميگيرد آنچنان آشکار است كه هيچ توجیهی اين ننگ را پاك نمیکند.
Reply Retweet Like
Baran Nov 17
بی تدبیری و بی کفایتی دولت به جایی رسیده که حکم به تعویض قاضی اجرای احکام در پرونده صادر میکنند اما فراموش میکنند شخصی دیگر را برای جانشینی معرفی کنند.
Reply Retweet Like
سالارِ اَحمَدى Nov 15
می‌دونستید قربانیان با اینکه به وحشیانه ترین شکل ممکن دچار ظلم شدند اما تا آخر عمر احساس گناه می کنند وخودشونُ مقصر می دونن؟! می دونستید آسیب جسمی کوچکترین آسیب تجاوزه؟ پس توروخدا به مسئولین هم بگید مثلِ اینکه نمی دونن
Reply Retweet Like
سید رضا Nov 15
گناه و هزاران بار بزرگتر از بود...مطالبه برخورد قاطع با دانه درشت های را از ادامه خواهیم داد اونایی که موافق هستند ریت کنند
Reply Retweet Like

Related searches

@taheri_movement
M@R Nov 15
معلمی که خالصانه و عاشقانه بزرگترین دستاوردهای قرن را در اختیار میلیون ها نفر قرار داده تا جامعه را به مسیر تعالی و پیشرفت الهی نزدیک کند، در بدترین شرایط با تضییع حق قانونی و انسانی خود روبروست. آیا فریادرسی نیست؟!
Reply Retweet Like
مالکوم ایگرگ Nov 14
چادر سر خانم های مجرم نکنید چادر سر خانم های مجرم نکنید چادر سر خانم های مجرم نکنید چادر سر خانم های مجرم نکنید چادر سر خانم های مجرم نکنید چادر سر خانم های مجرم نکنید چادر سر خانم های مجرم نکنید چادر سر خانم های مجرم نکنید چادر سر خانم های مجرم نکنید
Reply Retweet Like
قم مدیا Nov 14
اعدام شد... قدرت و تصمیم نظام برای مبارزه با فساد
Reply Retweet Like
حمیدرضا زندی Nov 14
انصافا عملکرد در برخورد با باند بزرگ و سازمان‌یافته شبکه اخلال در نظام اقتصادی کشور، جای بسی تشکر دارد. اعدام و همدستش را نشان میدهد انشاالله درسی باشد برای هر کسی که قدم در چنین جاده نافرجامی بر میدارد.
Reply Retweet Like
علیرضا هدایتی (داش علی) Nov 13
وقتی درج.ا.امسئول شدید،دیگرخیالتان راحت باشدهرحرف وتهمتی بزنیددیگرکسی کاری به شماندارد. چندتامصداق از بیشمار: :پولشویی در ایران :افتخاربه عدم وفای به عهدودروغ :ریختن8میلیون رای به صندوق انتخابات راستی سند ومدرک این حرفهاکجاست؟!
Reply Retweet Like
Seyyed Mohammad Mahdi Ghafoori Nov 13
دروغگو فراموش كار است! اولين كسي كه اتهام بي اساس را وارد كرد كيهانيان بودند و اتهام دريافت پول از شاه سعودي را به زدند. در زماني كه اتهام را وارد مي كرديد هم تصويب شده بود و هم از خودتان بود و هم ، چرا اثبات نكرديد؟!
Reply Retweet Like
روشنک آسترکی Nov 12
100روز از بازداشت توسط وزارت اطلاعات گذشت. آرش از آن وکلاییست که انسانیت، شرافت و مسئولیت را به «نام»، «نان» و «کرسی» نفروخت و چه در مقام و چه در مقام شهروند همواره در برابر ظلم ایستاده و فریاد حق‌طلبی سرداده است.
Reply Retweet Like