Twitter | Search | |
Search Refresh
𝕞𝕒𝕪𝕞𝕠𝕟𝕒 𝕒. 17 Nov 17
Reply Retweet Like
Yara Apr 4
Reply Retweet Like
Sara Kamal 1 Jun 18
Check out new work on my portfolio: "Fakieh Ramadan Greeting"
Reply Retweet Like
دواجن فقيه 21 Jun 18
السحب على الجائزة الكبرى ٢٥ ألف ريال نقدًا + ٤ أجهزة أيفون مع
Reply Retweet Like
mahdybeyk 16 May 18
مجلس با بیان اینکه بیانیه در خصوص ، بیانیه مجلس خبرگان نبوده،گفت:«این بیانیه‌ به عنوان یک است. نه رئيس مجلس ؛ »به اسم خبرگان، تندترين انتقادها رو بر عليه و برجام انجام ميدهند؛ تخريب كامل؛ بعد ميگن اشتباه شده؛يعني چي واقعا؟
Reply Retweet Like
Fakeeh College كلية فقيه للعلوم الطبية 22 Apr 18
تحت رعاية كريمة من صاحب السمو الملكي الأمير مستشار خادم الحرمين الشريفين أمير منطقة مكة المكرمة. تم اليوم ( الأحد ٢٢ أبريل ٢٠١٨م ) افتتاح التوسعة الأولى لكلية للعلوم الطبية والتي رفعت الطاقة الإستيعابية من ٦٠٠ طالب إلي ٢٤٠٠ طالب .
Reply Retweet Like
Sayed Mahdi Dezfouli 31 Jan 18
اسفند 57 در یک مصاحبه رادیو و تلویزیونی طی سخنانی که خبر آن در شماره 20 اسفند 1357 منتشر می شود می گویند : یعنی حجاب وقار، حجاب شخصیت، ساخته من و و این‌ها هم نیست، نص صریح است. آیه حجاب برای شخصیت دادن به زنان است... .
Reply Retweet Like
منتظر صبح سحر 22 Mar 18
دروغ‌های آشکار در سخنرانی دیروز مشهد، واکنش‌های گسترده‌ای را در فضای مجازی به همراه داشت که با موجی از تمسخر همراه بود .
Reply Retweet Like
Jamshid Chalangi Aug 26
٩نفرديگرازكارگران معترض ٧تپه به ٨ ماه زندان و ٣٠ضربه شلاق محكوم شدند.پاسخ عدالت به اعتراض كارگران عليه در طرح نيشكر٧تپه آنها كه ازاصلاح اين مي گويند مي تواننددورازسفسطه ومغلطه بگويند چه چيزي را،چگونه و در چه مدتي ميخواهند اصلاح كنند؟
Reply Retweet Like
إخلاص ومتابعة 30 Mar 18
الشيخ محمد بن رمزان الهاجري : إذا هب العوام والفسفة والسفهاء بالجرأة على العلماء في وسائل [التواصل] أو في الجرائد أو الصحف أو الإعلام أو المجالس وبدا منهم ذلك، اعلم أن هذا مؤشر لسقوط الأخلاق، فكيف يطعن في الفضلاء النبلاء ويثنى على السفهاء وكم سعى في إسقاط
Reply Retweet Like
شاپور 21 Apr 18
من از آن گذشتم ای یار که بشنوم نصیحت برو ای و با ما مفروش پارسایی تو که گفته‌ای تأمل نکنم جمال خوبان بکنی اگر چو نظری بیازمایی اينجا هم به فقيهان طعنه مى زند كه دين فروشى نكنند و در جمال خوبان نظرى كنند تا دريابند، عاشقى به اختيار نيست چنانچه در جاى ديگر گفته اند.
Reply Retweet Like
وليد عمر Aug 6
خبر.. بدأت اليوم أعمال الصيانة لملعب أكاديمية نادي على نفقة الراعي الرسمي وتشمل الآتي: - تغيير الأرضية بالكامل وتحويلها إلى عشب مخلوط بين الاصطناعي والطبيعي. - مدرجات حديثة لأولياء الأمور والعوائل فيما سيتم البدء في ترميم مبنى الأكاديمية بكافة مرافقه بعد الحج.
Reply Retweet Like
میرزایی 22 Feb 18
مسعود :در و شركت كنيد. آنها را دامن بزنيد و با شعارهاي انقلابي بر ضد رژيم سمت و سو بدهيد: «مرگ بر « ،«زنده باد …»
Reply Retweet Like
Hamid Rafi 5h
استبداد ولایت مثل برف آب می شود - جهانگیر گلزار در مقابل خشونت نظام ، مردم، گل به نیروهای سرکوب می دادند . در مکانهایی که درگیریها مستقیم می شد ، عده ای حتی مدافع جان سرکوبگران هستند که آسیبی به آنها وارد نشود و از حق حیات آنها دفاع میکنند.  
Reply Retweet Like
Ⓑⓐⓗⓐⓡ 12h
Replying to @Bahar_Azadii
۱. بر جوان و مرد و زن رگبار بست تیغ برکف کُشت این زنگی مست وحشت از طغیان و خشم مردمان کرد را به ناگه مهربان! ناگهان شد این دیو خوی اهل راه اعتدال و جوی «رأفت اسلامی‌اش» سرریز کرد از بیانات خشن پرهیز کرد! مهربان گردید و اهل داد شد دشمن هر ظلم و هر بیداد شد
Reply Retweet Like
أَلْشَیْنْ⁦⁦⁦⁦⁦⁦⁦⁦⁦⁦⁦⁦⁦⁦ 13h
شاید باورتان نشود؛ اما هیچ لزومی ندارد عدالتش هم از بقیه بیشتر باشد! فقیه از اسمش معلوم است. علم فقه بلد است و از این نظر نسبت به بقیه برتری دارد. حال ارجحیت عدالت او را از کدام جیب درآورده‌اند، خود خوارج نیز حیرانند!
Reply Retweet Like
Hamid Rafi Dec 7
از اخلال گران خائن 16 آذر 1332 تا اشرار آبان 1398، همسانی زبان استبداد و
Reply Retweet Like
mohamadali karimi Dec 7
| | +گرفتن احكام از به دليلِ عقلي واجب است. _از هر فقيهي؟! +خير! +اولين صفت اين فقيه را بيان فرموده است:
Reply Retweet Like
Hamid Rafi Dec 6
وضعیت سنجی دویست و هشتاد و یکم: و سال ۶۰ ؟ در جهان دیروز و امروز و فردا، تنها در حقوق است که جمهور مردم می‌توانند به اشتراک برسند و می‌رسند. و وجدان به ، یعنی مرگ ولایت  
Reply Retweet Like
George Greene Dec 5
غرض ورزی نیست/مصاحبه معاونت رفاهی حوزه، واقف به شهریه ناچیز، نه منکر زیر خط فقر بودن و نه قتل برخی توسط نظام، بل چشم پوشی درامدهای نامشروع خواص / و بستگان و وابستگان سادگی ست!
Reply Retweet Like