Twitter | Search | |
Search Refresh
talebam 23h
قاضی ، رئیس شعبه ۲۶ دادگاه انقلاب اسلامی تهران که اخیراً با حفظ سمت بعنوان قاضی مستشار در کنار قاضی ابولقاسم صلواتی در شعبه ۱۵ دادگاه انقلاب نیز حضور داشت به دستور مقامات ارشد قوه قضاییه با اثبات از این دادگاه اخراج شده است.
Reply Retweet Like
فاکس نیوز Jan 19
Replying to @FoxNews_Chanel
از این دادگاه اخراج شده است.
Reply Retweet Like
Taher Saberi Jan 19
ثروتمندی در غربت ،مانند در وطن بودن است و تهی دستی در وطن غربت...
Reply Retweet Like
عین.چاوش Jan 17
اضطرار حکومت در پذیرش و حاصل عدم مبارزه‌‌ی ریشه‌ای با تبعیض و هست
Reply Retweet Like
Saeede.Mkh Jan 17
واقعا چشم به راه بودید کسی (از نمایندگان) برای یافتن این مصداق تخلف جستجو کند؟ مگر برای مصادیق بسیار آشکار که در رسانه ها معرفی شده اند، اقدام خاصی شده است که برای آشکار شدن دیگر مصادیق و تلاش کنند؟؟!
Reply Retweet Like
mohammad emami Jan 16
فروپاشی اقتصاد نظام اشغالگر حتمی است.. 👈 پروفسور هنکه، اقتصاددان بزرگ، نوشت: با نرخ ۱۶۶% سومین تورم بالای جهان را دارد. ایران همچنین جایگاه ۱۵۳از۱۶۲ کشور را درشاخص آزادی دارد. باهرشاخص اندازه گیری، ایران و اقتصادش در بدترین شرایط است. د
Reply Retweet Like
Reza Feizi Jan 15
دادستان تهران: متهمان اصلی پرونده بازار از کشور گریخته‌اند! جالبه!همیشه متهمان اصلی پرونده‌های بزرگ سه سوته ازکشور می‌گریزن!این نشون میده که سیستم‌های نظارتی وامنیتی یا بااین افرادهمدستن یا بی‌عرضه! حتی مطرح کردن این موضوع برای ق‌ق وسیستم نظارتی شرم‌آوره!
Reply Retweet Like
Rahim Bahmani Jan 14
Replying to @amin_assadi71
تو که فقط یه سگ پاچه گیری .اون بیشرفهای بزرگتونم مدعی شدند که اینها ور در ند و نهایتش رسیدن بجرم حکم دار دزدتون ، بعد از اتمام دوره شون هم مدعی شدن پول بدون رسید دادند؟ سوال : اون همه هرزه اند یا تو فقط همون سگی ؟
Reply Retweet Like
☭Siavash Hesami☭ Jan 13
۱‌.در برنامه تهران۲۰ امشب لواسانی امام جمعه فاش ساخت که علی انصاری موسس بانک‌آینده در حال ساخت کاخ ۶ هزار متری در لواسان است تجسم کنید ۶ هزار متر کاخ در لواسان حتی در ذهنتان میگنجد که این غارتگران چگونه کشور را به ویرانه تبدیل کرده دند
Reply Retweet Like
☭Siavash Hesami☭ Jan 13
رئیس بنیاد مستضعفان با افتخار می‌گوید او و مدیرانش برجی ۱۹ میلیون حقوق می‌گیرند! جالب اینکه بنیاد مستضعفان است و به این میگوید شفافیت! منبع روزنامه قانون
Reply Retweet Like
ايران اينترنشنال Jan 13
، رئيس‌جمهور سابق ایران در نامه‌ای که در کانال تلگرامش منتشر شده، را به دلیل دخالت در پرونده که متهم به شده بود، سرزنش کرده است.
Reply Retweet Like
RadioFarda راديوفردا Jan 11
- مسئله بعدی اینکه «آی ملت!» و «دزدی گرگی» مملکت رو فرا گرفته! یارو رفته تونل زده خودش رو رسونده به لوله پالایشگاه و یه انشعاب زده از لوله و حالا بخور کی نخور! این داستان واقعی است و در این برنامه درباره‌ش مفصل حرف می‌زنم.
Reply Retweet Like
Hossein Entezami Dec 2
Reply Retweet Like
🏳️ هنگامه شهيدی Oct 2
و یعنی: ۱)عدم محاکمه بعلت اخذ ۲)عدم رسیدگی قضایی به اتهام جاسوسی ۳)عدم بازداشت به اتهام و زمینخواری ۴)عدم شفافیت نسبت به ۶۳ حساب شخصی
Reply Retweet Like
سيدعلی مجتهدزاده Sep 11
در صراحتا عنوان نموده که پادرميانی رئيس سابق منجر به آزادی متهم در گذشته گرديده حال جای سئوال است مگر محل قبول سفارش و پا در ميانی افراد آنهم در موضوعات است!!؟
Reply Retweet Like
رضا باقرپور Aug 23
“پيش از آن كه به حسابتان برسند به حساب خويش برسيد” البته خیلیا به استناد این روایت، هر روز به حساب‌ بانکی خودشون رسیدگی می‌کنند! حق با علیست...
Reply Retweet Like
پدر مسیح Aug 16
مارک تواین یکبار به شوخی و به صورت ناشناس برای 12 نفر از مدیران و مسولان صاحب منصب تلگرافی به این مضمون نوشت: «فرار کن؛ همه چیز را فهمیدند» صبح روز بعد هر 12 نفر از کشور خارج شده بودند
Reply Retweet Like
حجت الله عبدالملکی Aug 16
نگاهی متفاوت به مقوله ناگفته هایی بسیار مهم درباره و پیشنهاد می کنم از دست ندید. برنامه سیما شنبه و دوشنبه آتی، ساعت ۱۹:۳۰ (مفاسد اقتصادی)، چهارشنبه آتی، ساعت ۱۹:۳۰ ( و نسبت آن با ).
Reply Retweet Like
شهروندیار Aug 7
استاندار کرمان هنگام فرار از کشور دستگیر شد علیرضا رزم حسینی استان کرمان به همراه چندین نفر از کارکنان استانداری هنگام فرار از کشور به جرم و دستگیر شدند.(خبرگزاری فارس ساعتی پس از اعلام این موضوع، خبر را از ورودی سایت برداشت و حذف کرد)
Reply Retweet Like
ریبوزوم Aug 7
اگر عنانِ زیپ شلوار و زیپ جیبِ یك مرد دست خودش باشته، بالقوه قدرتمند ترین مرد هست
Reply Retweet Like