Twitter | Search | |
Search Refresh
Hamidreza 🔰 حمیدرضا Apr 17
به نظرم باید یه طرح برای و بذارن به این شکل که برای افشا کننده این مزایا رو داشته باشه: - تعلق ۱۲۰ درصدِ مبلغ اختلاس شده. - اعلام وی به عنوان رئیس جمهور برای دو دوره متوالی (یا هر منصب انتخابی). - قراردادن فرمانده ستاد کل نیروهای مسلح، به عنوان محافظ وی.
Reply Retweet Like
صادق صدقگو Apr 15
ته‌ریش و یقه‌ای بسته‌ به نشانۀ زهد و ورع! در یادداشت‌هایش بر امتیازگیری و می تازد، از و می‌نالد و همه را به جهادی مقدس با رانت و فساد دعوت می‌کند پس احتمالا فشار برای موفقیت او در ، برای حفظ عزت اسلام و مسلمین است!
Reply Retweet Like
vaheedsafaei Apr 15
سومین جلسه رسیدگی به اتهامات متهمان پرونده تعاونی‌های البرز ایرانیان و ولیعصر در شعبه چهارم دادگاه ویژه رسیدگی به جرائم اخلالگران و مفسدان اقتصادی به صورت علنی و به ریاست قاضی صلواتی برگزار شد.
Reply Retweet Like
Aghapour-khalil Apr 13
متهم ردیف اول پرونده پتروشیمی: از فیلتر رد شده بود. شیخ‌الاسلامی به عنوان کارشناس در مجلس و کمیسیون فرهنگی شرکت می‌کرد. وی فرد محجبه‌ای بود!!🤔.
Reply Retweet Like
vaheedsafaei Apr 13
چهارمین جلسه دادگاه رسیدگی به اتهام مدیر عامل سابق شرکت بازرگانی پتروشیمی و ۱۳ متهم دیگر در شعبه سوم دادگاه ویژه رسیدگی به جرائم اخلال گران و مفسدان اقتصادی به ریاست قاضی مسعودی مقام برگزار شد.
Reply Retweet Like
Bahman Moradian Pey Apr 11
Reply Retweet Like
عليرضا زاكانى Mar 16
وزیر نفت: گردن کلفت ها هنوز از حمایت می‌کنند..او یک کلاهبردار درجه یک و در تاریخ ایران بی نظیر است. امثال بابک شاگرد ابتدایی مکتب دوستان آقای هستند. ریشه بایدخشک شود چه مربوط به زنجانی باشد چه مرتبط به همراهان زنگنه.
Reply Retweet Like
دياكو 🇮🇷 Feb 20
"قانون نانوشته و مسخره" چندين سالِ همه ميگفتن همين قبل عيد هر چى خريدى خريدى بعد عيد گرون ميشه و گرونم ميشد!!! امسال معلوم نيست چكاركردن گرونى ر آخر ٩٦شروع كردن و راضى به بعد عيدِ٩٧ هم نشدن و همينجورى گرونى پشت گرونى ...
Reply Retweet Like
Tavaana توانا Feb 15
حسین راغفر، اقتصاددان، می‌گوید: ۳۰۰ هزار میلیارد تومان در ماه‌های اخیر برای عده‌ای ایجاد شده، بدون آنکه ریالی بدهند، آنوقت از معلمی که فوق لیسانس دارد و ۱ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان حقوق می‌گیرد، مالیات می‌گیرند، نظام مالیاتی کجاست؟
Reply Retweet Like
Hossein Entezami Dec 2
Reply Retweet Like
🏳️ هنگامه شهيدی Oct 2
و یعنی: ۱)عدم محاکمه بعلت اخذ ۲)عدم رسیدگی قضایی به اتهام جاسوسی ۳)عدم بازداشت به اتهام و زمینخواری ۴)عدم شفافیت نسبت به ۶۳ حساب شخصی
Reply Retweet Like
سيدعلی مجتهدزاده Sep 11
در صراحتا عنوان نموده که پادرميانی رئيس سابق منجر به آزادی متهم در گذشته گرديده حال جای سئوال است مگر محل قبول سفارش و پا در ميانی افراد آنهم در موضوعات است!!؟
Reply Retweet Like
حجت الله عبدالملکی Aug 16
نگاهی متفاوت به مقوله ناگفته هایی بسیار مهم درباره و پیشنهاد می کنم از دست ندید. برنامه سیما شنبه و دوشنبه آتی، ساعت ۱۹:۳۰ (مفاسد اقتصادی)، چهارشنبه آتی، ساعت ۱۹:۳۰ ( و نسبت آن با ).
Reply Retweet Like
عليرضا زاكانى Aug 13
دستگاه های نظارتی و اطلاعاتی، دیدبانان هشیار در شناخت کانون های فساد بوده و قوه قضائیه نیز وظیفه اجرای عدالت و ریشه کنی سرطان را دارد. باید اولویت برخورد را علاوه بر مفسدان اقتصادی به افراد معلوم الحال مسئول داد تا آغاز مبارزه با فساد، فرجام مبارکی داشته باشد.
Reply Retweet Like
شهروندیار Aug 7
استاندار کرمان هنگام فرار از کشور دستگیر شد علیرضا رزم حسینی استان کرمان به همراه چندین نفر از کارکنان استانداری هنگام فرار از کشور به جرم و دستگیر شدند.(خبرگزاری فارس ساعتی پس از اعلام این موضوع، خبر را از ورودی سایت برداشت و حذف کرد)
Reply Retweet Like
ریبوزوم Aug 7
اگر عنانِ زیپ شلوار و زیپ جیبِ یك مرد دست خودش باشته، بالقوه قدرتمند ترین مرد هست
Reply Retweet Like
سادات بانو Aug 2
امام : هدف دشمنان از فشار های اقتصادی، هدف سیاسی است که مردم ایران را در مقابل نظام اسلامی قرار بدهند. بیاید به نفع کشور و کشور کنیم!
Reply Retweet Like
نودِ اقتصادی Jul 10
اسحاق جهانگیری: مردادماه شفاف با مردم درباره حرف می زنم به نظر شما کسی که چندی پیش برادرش به جرم مسائل مالی بازداشت شده و هم اکنون با وثیقه آزاد شده، میتواند با مردم درباره فساد حرف بزند؟!
Reply Retweet Like
شهریار زرشناس Jul 8
برای مبارزه جدی با امید بستن به تئوری توخالی «تفکیک قوا» دل بستن به سراب و آدرس غلط است. برای مقابله با فساد اقتصادی باید از مرزهای منحط اقتصاد و شبه مدرن عبور کرد و برای ترسیم و تدوین مدل تئوری‌پردازی کرد و بنای آن را بالا برد.
Reply Retweet Like
مصطفی تاجزاده Jun 30
: "در سال گذشته ۱۶۷ نفر از قضات تعلیق یا سلب صلاحیت شدند. همچنین در ۴۶۵ مورد نیز برخورد صورت گرفته است." مادام که اسامی ۱۶۷ نفر و جرایم آنها را به تفکیک منتشر نکند، کسی مبارزه با در جمهوری اسلامی را جدی تلقی نمی‌کند.
Reply Retweet Like