Twitter | Search | |
Search Refresh
solmaz🏴 27 Jan 18
چه به روز این مردم آورده اند که برای لقمه ای معاش که کمترین حقشان از زندگی است باید این گونه ضجه بزنند؟ سنش به زور به۲۰سال میرسد چه تفاوتی با دارد جز اینکه نانش را در خون دیگری نمیزند بشنوید این فریاد درد کشیده است که از گوشه گوشه ایران بلند میشود
Reply Retweet Like
Mehdi 18 Jun 17
کولبری مختص مردان نیست زنان
Reply Retweet Like
میدان 20 Nov 18
گفتگوی با پرویز صداقت، اقتصاددان پیرامون بحران‌های اقتصادی و امکان‌های پیش روی و
Reply Retweet Like
AbdolReza Davari Nov 16
به پا می خیزند...
Reply Retweet Like
Ali Rashidi Faghih Dec 17
حرف راست رو باید از بچه شنید. هیچ راهی جز کسب قدرت سیاسی توسط برای نجات جامعه و کشور وجود ندارد.
Reply Retweet Like
مسعود باستانی 6 Jan 18
دوگانه تاریخی جالبی بود! همزمان با شب سالمرگ آقا که چهره محبوب طبقات فرودست دوران بود،شازده مقابل دوربین نشسته بود تا زیرکانه خود را به عنوان رهبر معرفی کند!
Reply Retweet Like
آندره بالکونسکی 21 May 19
ببیند که این آقازاده که بخاطر مسئولیت پدرش در صداوسیما، آنتن گرفته چگونه یک کارگر بیسواد را تحقیر میکند. تف بر شرف شما و نوع نگاهتان به ما .
Reply Retweet Like
Independent Persian Dec 27
توصیف معاون فرهنگی سپاه از فرودستان: حاشیه‌نشین، بی‌سواد و آلوده مقام ارشد سپاه: غربی‌ها به دنبال ایجاد «ناجنبش اجتماعی» با تکیه بر فرودستان جامعه هستند مجتبی دهقانی
Reply Retweet Like
Bahman Ansari 30 Mar 19
کتاب جدید من به اسم منتشرشد. این کتاب شامل بیست داستان‌کوتاه در دو سبک پست‌مدرن و کلاسیک میباشد. موضوعات این داستان‌ها: این کتاب تقدیم شده است به . سفارش: ٠٢١ - ۶۶٩۶٢٨۵٠ لطفا
Reply Retweet Like
Ahmad Behzadi May 28
اقتصادی که بر پایه استثمار بناشده همین است؛ استثمار توسط انحصار در تولید انحصار در فروش انحصار در واردات بانکهای ربوی و... همه ی اینها در خدمت فرادستان است تا فرودستان را کنند.
Reply Retweet Like
Zir_O_Rou Mar 29
رژیم تو وقت اضافه‌ست. فقط امیدوارم قبل از و آشوب شکل بگیره
Reply Retweet Like
arash hampay Feb 18
چندتا خواننده که مدعی حامی هستند رو‌میشناسید که در مناطق و برای جامعه بجز منطقه و جامعه فرودست لندن، کنسرت رایگان برگزار کننند یا کنسرتی به نفع یک جامعه فرودست؟ چندتا چپ و کمونیست داریم که تو کف خیابون با افراد فرودست باشند و براشون بجنگند و باهاشون لبخندبزنند؟
Reply Retweet Like
President1400🚩👑 Dec 28
چهل روز از بازداشت دکتر گذشت، هیچ خبری از ایشان چه از خانواده، وکیل و دوستان ندارند، صدای طیف را با زندانی کردن خاموش کردند، بجایش سردار ، مردم را و... نامید و این افراد صدای حاکمیت شدند.
Reply Retweet Like
Amir Sharifi Dec 26
سردار حسین نجات: «غرب می‌خواهد با تکیه بر که در فضای مجازی شده‌اند، کند.» سردار یک سوزن به خودتون بزنید یه جوالدوز به مردم! اسمشون یک زمانی مردم مستضعف و کوخ نشین هایی بود که ولی نعمتهای مملکت بودند! چه کردید بعد از ۴۰ سال؟
Reply Retweet Like
AmirChamani | امیر چمنی Dec 5
پسردایی ۱۹ ساله‌ام به زندگی‌اش پایان داد و یک فرودست دیگر از کم شد. نمی‌توانم جواب پیدا کنم: وقتی طناب را دورِ گردنش می‌پیچید به چه می‌اندیشید؟ از چه چیز می‌خواست انتقام بگیرد؟ از چه رنجی می‌خواست خود را برهاند؟ با این و ، هر روز خبر خواهیم شنید.
Reply Retweet Like
میدان Nov 7
اگر یک نقد اصلی به جریان شهرسازی رسمی داشته باشد، آن حذف از مرکز شهر و اخراج‌شان به حاشیه‌های شهر است. گفتگوی خبرگزاری کتاب ایران با یکی از مترجمان کتاب «آنری لوفور»
Reply Retweet Like
AmirChamani | امیر چمنی Oct 6
چه چیز باشکوه‌تر از درون‌طبقاتیِ است؟ مردمی که قربانیانِ و سرکوب‌شدگانِ سیستم هستند و از نابرابری در رنج‌اند؛ کارگران، معلمان، کشاورزان، حاشیه‌نشینان، دستفروشان، به ویروس آلوده شدگان. پ.ن: حمایت کارگران خط لوله گاز جلفا از اعتراضات مردم چنار لردگان
Reply Retweet Like
AbdolReza Davari Jul 13
پوپولیسم، عوام گرایی یا عوام زدگی نیست. ، جنبش اجتماعی اکثریت محروم علیه اقلیت فاسد است. پوپولیسم، جنبش مبارزه مردم علیه ضدمردم است. امواج جنبش پوپولیسم ایرانی پایان ماجرای اصلاح طلبان و اصولگرایان حاکم را رقم خواهد زد.
Reply Retweet Like
AbdolReza Davari Jun 24
۸۴ و ۷۶، دو یوم الله هستند؛ جهت تغییرخواهی و رای توده مردم در هردو روز مشابه و هدف ملت، قطع دست از امورات کشور بود. اما فقط صدای طبقات فرادست را شنید و دولت را بازتولید کرد؛ اما نماینده شد و بر فرادستان شورش کرد.
Reply Retweet Like
منجنیق 10 May 19
دفاع از مسیری گشوده‌شده در ،دفاع از عاملیت طبقه‌ی و ،نشان دادن همان مسیر سومی است که هر دوی سوی این چرخه‌ی شوم از انکار آن سود می‌برند،چرخه‌ی شوم مزدوران ازیک‌سو و حامیان جمهوری اسلامی و متحدان منطقه‌ای‌اش درسوی دیگر
Reply Retweet Like