Twitter | Search | |
Search Refresh
TehranBz Apr 15
Reply Retweet Like
AmirKhanzadé 4h
"جاسیندا آردرن" نخست وزیر گفته که او و رئیس جمهوری در ماه می میزبان نشستی در با حضور رهبران و مدیران اجرایی کمپانی‌ های فناوری در سطح بین‌ المللی هستند که هدفش حذف عناصر خشونت‌ آمیز و تروریسم از فضای مجازی است
Reply Retweet Like
روزنامه صمت 2h
سفیر در : ایرانی‌ها به التماس در نمی‌آیند سفیر فرانسه در واشنگتن با انتقاد از سیاست‌های رئیس‌جمهور آمریکا درخصوص ایران گفت: آمریکایی‌ها می‌خواهند ایران را وادار به التماس کنند اما بعید می‌دانم چنین چیزی اتفاق بیفتد. /ایسنا
Reply Retweet Like
nourhanane 5h
نجات زوج گردشگر فرانسوی توسط روستایی دامغانی روستایی مهمان نواز تویه رودبار دامغان زوج گردشگر فرانسوی گرفتار در گل و لای و مه را نجات داد.
Reply Retweet Like
mahmoodgholami 19h
شايد باورتون نشه ولى كاخ ورساى هم آتيش گرفته و آتش سوزی نسبتا وسیع گزارش شد.... از علت آتش سوزی فعلا خبری در دست نیست
Reply Retweet Like
alopeyk Apr 22
مهدی نایبی: در نظیر این همکاری ظرف ۲ سال اتفاق افتاد ولی در ایران این همکاری سریع‌تر و با کیفیت‌تر پیش رفت.
Reply Retweet Like
Seraj Mirdamadi Apr 21
۲۸ پلیس طی اعتراضات از ابتدای سال ۲۰۱۹ تاکنون خودکشی کردند. شنبه گذشته جمعی از جلیقه زردها خطاب به پلیس شعار دادند : "بروید خودکشی کنید". این شعار شوک به جامعه محسوب می شود و حکایت از آن دارد که نفرت پراکنی بویژه نسبت به دولت و قوای نظامی رو به گسترش است.
Reply Retweet Like
مجله پادشاهی Apr 21
Replying to @majalepadeshahi
Reply Retweet Like
فرماندهی مرکزی آمریکا-سنتکام Apr 17
ناو هواپیمابر یو.اس.اس استنیس (جلو-سمت چپ) بهمراه ناو هواپیمابر FS Charles de Gaulle (جلو-سمت راست) و چهار کشتی رزمی مجهز به موشکهای هوایت شونده در حال عبور از دریای سرخ در منطقه تحت مسئولیت فرماندهی مرکزی ایالات متحده 15 آوریل 2019 – 26 فروردین 98
Reply Retweet Like
مریم رجوی Apr 17
مردم و مقاومت با مردم بخاطر آتش‌سوزی دركلیسای تاریخی كه تأسف همگان را برانگیخته است همدردی میکنند.
Reply Retweet Like
دولت بهار Apr 16
🔴 مصطفی زرقونی نوشت: همه سفرا استوارنامه را دودستی تقدیم می کنند، سفیر یه دستی میده و جواد دودستی تحویل می گیره! این مواقع سمپات های پرادعای آقایون در دانشگاه ها و رسانه ها زبان در کام می گیرند و یادشون میره آداب کنسولی و پروتکل های تشریفاتی چی میگه!
Reply Retweet Like
Mahmud Farjami Apr 16
ضمن ابراز تاسف برای آتشسوزی توجه شما را به یکی دیگر از گنجینه‌های جهانی ثبت شده در که اخیرا از بین رفت جلب می‌کنم. نامش است/بود و با بمب‌وموشکهای اهدایی آمریکا، و چند کشور دیگر غربی ویران شد. متاسفانه بر خلاف نتردام در هنگام ویرانی تخلیه هم نشده بود.
Reply Retweet Like
Simay Azadi Apr 16
- آتش سوزی کلیسای نوتردام و لغو سخنرانی ماکرون و حضور او در صحنه
Reply Retweet Like
pedram hrm Apr 16
اینجوریه که آثار هنری و تاریخی تمام دنیارو به برده گذاشته تو موزه شده کشور "دوستدار فرهنگ و هنر"... با همین فرمون خاوری دوستدار بیت الماله و پاپ طرفدار حقوق کودکان ...
Reply Retweet Like
ايران اينترنشنال Apr 16
بوکسور ایرانی و مربی‌اش پس از اولین مسابقه و برد رسمی در تصمیم گرفته‌اند به بازنگردند. منشی‌پور در گفتگوی تلفنی با ایران‌اینتر‌نشنال گفت پس از شنیدن خبرهایی مبنی بر وجود احتمال بازداشتش، تصمیم گرفته به بر‌نگردد.
Reply Retweet Like
حامــــــد یاری Apr 16
اگه شورای نگهبان افراد لایق رو رد صلاحیت نمیکرد و نظارت استصوابی نداشت افراد کارآمدتری میرفتن شورای شهر پاریس و شهردار بهتری انتخاب میکردند تا بلا سرشون نیاد و و شانزلیزه تو آتش نباشند بماند اینکه مدیریت بحران و تجهیزات آتش نشانی خوبی هم ندارند.
Reply Retweet Like
مریم رجوی Apr 15
همدردی عميق مردم و مقاومت را با مردم و كليسای اين کشور بخاطر فاجعه آتش سوزی در کلیسای نتردام اعلام ميكنم. آسيب به يكی از ارزنده‌ترين بناهای تاريخی جهان و فرانسه تاسف همگان را بر می‌انگيزد.
Reply Retweet Like
Farzad Madadzade Apr 15
کلیسای در پاریس که قدمتی ۷۵۰ ساله دارد هم اکنون در حال سوختن است این کلیسا که از محبوبترین نقاط گردشگری در است سالانه بیش از ۱۳ میلیون بازدید کننده داشت.
Reply Retweet Like