Twitter | Search | |
Search Refresh
فرسان خبر 10m
Reply Retweet Like
برپاخیز ازجا کن 2h
خبرگزاری رویترز: شرط فرانسه برای معرفی سفیر جدید اعلام کرد تا هنگامی که ایران از طرح بمب گذاری در نشست مجاهدین خلق در پاریس اطلاعاتی به فرانسه ندهد, سفیر جدید خود را به رژیم ایران معرفی نمی کند». بله؛ دیگه تمومه ماجرا.
Reply Retweet Like
جابر حبیبی 5h
خبرگزاری رویترز گزارش داد: « تعیین سفیر جدید در را بعد از توطئه تروریستی در پاریس متوقف می‌کند».
Reply Retweet Like
آریا مهر 💙👑 6h
سفیر جدید در ایران معرفی نمی‌کند! لحظاتی پیش خبرگزاری گزارش داد: فرانسه تعیین سفیر جدید در ایران را بعد از توطئه تروریستی در پاریس متوقف می‌کند علت؟ خبرگزاری رویترز علت این موضوع را از مقامات فرانسوی جویا شد. آنها هم بی‌پرده انگشت روی تروریسم
Reply Retweet Like
Simay Azadi 6h
خبرگزاری رویتر: تعیین سفیر جدید در را بعد از توطئه تروریستی در پاریس متوقف می کند. قبل از کسب اطلاعات مربوط به بمبگذاری خنثی شده علیه گردهمایی اپوزیسیون ایران در ، فرانسه سفیر جدیدی در تعیین نخواهد کرد
Reply Retweet Like
euronews فارسی Sep 17
افزایش صادرات سلاح به علیرغم هشدارهای سازمان ملل
Reply Retweet Like
حشاشین💎 Sep 17
تجمع ساعت 14 - مقابل پله گارنیه حضور دانشجویان و افراد دوتابعیتی با ماسک پوشش دهنده بلامانع است ......
Reply Retweet Like
AKBARIN Sep 17
۲روزنامه اصولگرا پیشنهاد قطع رابطه با و را داده‌اند. یکی گفته اصلا باید کره جنوبی را مجازات کنیم برای همراهی با تحریم‌های آمریکا. امروز آقای جنان‌صفت (اقتصاددان) در روزنامه ابتکار پرسیده چطور است هیچکس درباره کاری که دارد با نفت ما می‌کند چیزی نمی‌گوید؟!
Reply Retweet Like
Firouz Mahvi Sep 16
پنج سندیکای کارگری در نامه‌ای به خامنه اي جنايتكار، خواستار آزادی بی قید و شرط سه معلم زنداني سياسي؛ ، ، لنگرودی، و سایر فعالان در بند شدند.
Reply Retweet Like
Simay Azadi Sep 16
روزنامه رسالت، فعالیت در فرانسه همواره اصلي ترين ميزبان برگزاري نشست هاي ساليانه (مجاهدین) بوده است. آغوش باز پاريس بر روي (گروه) موضوعي نيست که از ديد ملت ايران پنهان بماند. ساکنان کاخ اليزه نسبت به پرده برداري از اين ارتباط علني ابايي ندارند!
Reply Retweet Like
ققنوس در آتش Sep 15
🔴 حمله خشمگین به ایران در و بی تفاوتی پلیس فرانسه
Reply Retweet Like
Simay Azadi Sep 15
فراخوان سندیکاهای به آزادی محمد حبیبی سندیکاهای کارگری فرانسوی طی نامه‌یی خواهان آزادی زندانی سیاسی محمد‌حبیبی معلم زندانی شدند. ولی فقیه را مسئول جان وی دانستند. همچنین خواهان آزادی فوری و بی قید و شرط اسماعیل عبدی و محمود بهشتی ودیگر معلمان دربند شدند
Reply Retweet Like
زهرا طباخی Sep 15
اگر دولت در برابر برگزاری اجلاس منافقین در منفعل نبود شاید امروز پلیس این کشور تعرض به سفارتخانه ایران را جدی میگرفت. از توتال تا پژو، از میزبانی تروریستها تا پرونده خونهای آلوده و خرابکاری در مذاکرات برجام...به فرانسه باج دادیم و مکرر پشت پا خوردیم.
Reply Retweet Like
mahdybeyk Sep 14
صدیقی تهران:«اصلابه اعتنا نکنید؛چرا فکر می کنیم اگر دلار شد همه چیز باید گران شود؟»روزي روزگاري درجريان به گفته شد:مردم ندارند؛ گفت خب كيك بخورند!يعني به نظرتون اين اساتيد نميدونند كه دلار با مردم چه مي كنه؟
Reply Retweet Like
Asif Mohammad Sep 11
Reply Retweet Like