Twitter | Search | |
Search Refresh
سعید امینیان Apr 17
Replying to @Ali44780524
این هم از دیوثهای ؛سیاسیون صادراتی که تمام سواد سیاسیتون در کلماتی همچون و از اینگونه مزخرفات است؛ در قشری به وجود آمده که به جای این مزخرفات که در غرب یاد گرفتین، به و اعتقاد دارن.! سیکدیرین.!!
Reply Retweet Like
اشکانیان 🇮🇷🇮🇷🇮🇷 Dec 28
از سپاسگذارم که اول نشان داد بدون حتی این کفتارها امکان برقراری ارتباط باهم را ندارند و دوم اینکه با وقاحت پشت پرده بازیِ ، ، و را افشا نمود و البته که آرزوهایش را هم گور خواهد برد.
Reply Retweet Like
ع. ششگلانی Dec 28
فدرالیسم قومی چیست؟ کدام کشورها از این نوع سیستم استفاده می کنند؟ پیامدهای فدرالیسم قومی کدامند؟ کلیپ ویدیویی زیر به این پرسش ها پاسخ می دهد.
Reply Retweet Like
shayan shahnazi Dec 7
سر کلاس وقتی درس به جای سختی میرسید یه گاگول برمیگشت از پشتی و بقلی میپرسید فهمیدی؟ تا بالاخره یه گاگول دیگه بگه نه، خیالش راحت شه دوتایی با خیال راحت به نفهمیدن ادامه بدن! هام اینطورین! جای تلاش واسه فهمیدن دنبال زبون نفهمایی مث خودشونن تا خیالشون راحت شه!
Reply Retweet Like
Lia❌ Nov 23
شاید یادتون نیاد!! یه زمانی همه فقط میزدیم ولی الان به همت دلسوزان! همه چی رنگ بازان عزیز! ابر سیاسیون! تعیین کننده نوع حکومت با گوشی! مبارزان هشتگی با ! حتی وجود خارجی نداشته باشیم در توییتر و جامونو هشتگ بسیجی ام بگیره آفرین سایبری خوب ریدی به
Reply Retweet Like
قلمفرسا❌ Nov 23
عزیزان مخالف و دعوتتون میکنم تشریف بیارید زیر توییت من و بفرمایید چه تضمینی میدید در حکومت مرکز گرای بعدی حقوق مناطق دور افتاده از پایتخت و محروم تامین میشه؟ چطوربا خودتون همراهشون میکنید وقتی به کمترین حقشون (داشتن یک عقیده) احترام نمیذارید؟
Reply Retweet Like
🌞يار ‌دبستانی🦁 Nov 22
برای تجزیه‌ی آب کافیه اون رو در معرض جریان الکتریکی قرار بدیم و برای تجزیه‌ی خاک در معرض
Reply Retweet Like
amir ebtehaj Nov 21
چیزی که معمولا در بحثهای مربوط به « و » فراموش میشه، حق تعیین سرنوشت اقوام و ملت‌ها بدست مردمشونه. چه ما خوشمون بیاد چه نیاد، این مردم هستند که باید سرنوشت‌شون رو تعیین کنند. با فدرالیسم و خودگردانی هم ایران تجزیه نمیشه، این «مرکز گرایی»ست که ایران رو تجزیه می‌کنه.
Reply Retweet Like
عَمام Nov 20
جمع کنید بحث رو اینا همه حاشیست که هی درست میکنن تا مارو از دور کنند با تمام قدرت
Reply Retweet Like
Ammar Maleki-عمار ملکی Nov 19
نهادها و اجزای ساختارسیاسی قرار است ابزاری باشند برای ساختن یک نظام دموکراتیک و حکمرانی خوب و کارآمد؛ ساختار فدرال یکی-و تنها یکی-از ابزار است؛ یکی دانستن با تمرکززدایی یا تجزیه‌طلبی بی‌معناست؛ باید بطور مدنی درباره مزایا و معایب آن برای ایران آزاد گفتگو کرد
Reply Retweet Like
Arsam Mahmoudi Aug 8
در تمام کشورهای مانند سوییس راهی برای به هم پیوستن مناطق جدا ازهم برای تشکیل کشوری واحد بوده است. در هیچ کجا دیده نشده که کشوری تاریخی و یکپارچه مانند ایران خود را به کشوری فدرال تبدیل کند. این حقیقتی است که مبلغان بی‌سواد فدرالیسم و از درک آن عاجزند.
Reply Retweet Like