Twitter | Search | |
Search Refresh
سیامک 1h
شرکت درانتخابات فرمایشی جمهوری عسلامی ورای به متجاوزو قاتل و عراقی الاصل و پدر و شریک دراختلاس۳هزارمیلیاردی ابداع کننده ونمایندگان جنایتکارورشوه گیر (دریافت آپارتمان بابت عدم استیضاح) خیانت به ایران است
Reply Retweet Like
yahya jalali Jul 13
Reply Retweet Like
سیامک Jul 20
Replying to @siamak087
وطن و وطن پرستی میکنید حال چرا وقتی عراقی ایرانیان و نیاکان ما را بیسواد و وحشی خواند اعتراض نکردید و خفه خون گرفتید چرا وقتی اعلام کرد در ایران تمدن پارسی وجود ندارد ورهبرانش عرب هستند شما باز خفه خون گرفتید و نگفتید که یک ایرانی هستید وقتی در روز
Reply Retweet Like
Saeid Ghobadi 16h
آقای که در زمان تسخیر سفارت جزو صف اول حمایت از حرکت با سخنرانی و مصاحبه و بیانیه بود حالا پس از توقیف کشتی انگلیسی توسط سپاه صرفا با بیان چند کلمه، آنهم پس از تذکر یک نماینده به خطر عدم واکنش به این موضوع، اظهار نظر کرد:" دزدی کردند، جوابشون رو دادند"
Reply Retweet Like
ايران اينترنشنال Jul 20
⁩، رئیس مجلس شورای اسلامی، در واکنش به توقیف ⁧⁩ انگلیسی از سوی سپاه پاسداران، گفت: «انگلیسی‌ها دزدی کردند سپاه جواب‌شان را داد.»
Reply Retweet Like
سایت خبری ‏مدآرا Jul 20
: انگلیسی‌ها دزدی کردند جوابشان را داد
Reply Retweet Like
Khabar Fori Jul 21
: انصراف لحظه آخری حقوقدان پیشنهادی معنادار است محمود صادقی که پیشتر در توئیتی انصراف علی غلامی از حضور در رقابت انتخاب حقوقدان های شورای نگهبان را مبهم دانسته بود، امروز نیز در تذکری در صحن علنی به که ریاست جلسه را برعهده داشت، گفت:
Reply Retweet Like
سایت خبری ‏مدآرا Jul 19
آیا بردار بازداشت شده است؟!
Reply Retweet Like
خبرآنلاين 20h
کجای ایستاده؟ اسفند امسال شاید وارد فصل‌ تازه‌ای از زندگی سیاسی شود؛ علی لاریجانی، سیاست‌مدار 62ساله‌ای که درست در سال‌های میوه‌چینی و برداشت از فعالیت سیاسی است.
Reply Retweet Like
حامد رحیم پور 22h
یعنی آنقدر حواسش به انتخابات پیش روی مجلس پرت است که یادش رفت در ابتدا از شجاعت های نیروهای سپاه برای توقیف حرفی بزند؟!
Reply Retweet Like
محمد مفید Jul 19
تلویزیون رو که روشن می‌کنی، یکی در میون خبر از است داره برای انتخابات ریاست جمهوری از آنتن تلویزیون حداکثر استفاده تبلیغاتی رو می‌بره کاش تو برای این شکل از تبلیغات از بودجه عمومی محدودیت‌هایی وضع می‌شد
Reply Retweet Like
MNA Jul 21
|| رئيس مجلس الشورى الإسلامي (البرلمان) الإيراني يشيد بقيام الحرس الثوري الإيراني باحتجاز ناقلة نفط بريطانية في . وقال :"البريطانيون قاموا بالقرصنة والحرس الثوري رد على ذلك".
Reply Retweet Like
AliReza V Jul 18
Replying to @faridebrahimi62
Reply Retweet Like
شستا Jul 19
در همایش روز صنعت و معدن رخ داد؛ ، رئیس مجلس شورای اسلامی با اعطای لوح تقدیر واحد نمونه صنعتی در مراسم از شرکت تقدیر کرد.
Reply Retweet Like
ايران اينترنشنال Jul 16
، رئیس مجلس، با تاکید براینکه «کشور در شرایط قرار دارد اما تمهیدات لازم اتخاذ شده است»، گفت: «وزارت صمت ممنوعیت واردات اقلام جدید را اعلام کند» و «همچنین می‌توان واردات برخی از اقلام و با مشابه داخلی را کرد.»
Reply Retweet Like