Twitter | Search | |
Search Refresh
alkawthartv_fa 30m
مقام آمریکایی: 🔹تعداد نظامیان آمریکا در ۵۲۰۰ نفر است. 🔹وظیفه اصلی آنها حمایت لجستیکی و آموزش نظامیان عراقی در نبرد علیه داعش است. 🔹در صورت تقاضای دولت عراق، نیروهای ائتلاف از این کشور خارج خواهند شد.
Reply Retweet Like
Hirad🏳️ 4h
⭕️ ھیچ فسادی در کشور بدون شرکت امکان پذیر نیست ♦️ از کە عنوان سفیر جمھوری اسلامی در را ھم دارد، عامل تجارت خودروھای ایرانی بە عراق با بھای ھفتصد تا ٩٠٠ است.
Reply Retweet Like
آمیرزا سدهی 15h
در برگشت سفر توی شهر العماره ، منتظر ماشین بودیم یه اقای عراقی میانسال اومد جلو برامون ماشین گرفت هزینه ماشین و نهار همه مون را داد آخرش هم گفت: "فقط خاطر سید علی خامنئی" کاروانمون باورشون نمیشد!😎 .
Reply Retweet Like
﮼عمر، 18h
Reply Retweet Like
👁👁cheshm_abi 19h
سیاستمدار عراقی انتقاض قنبر: مداخله سفیر در امور داخلی برای مقاصد فرقه ای است، آخرین سفر وی به شهر سامرا و تلاش برای تقسیم عراق به یک فرقه ای است.
Reply Retweet Like
مضر الحافظ 🇮🇶 Mudher Alhafidh Feb 20
عندما كان العراق 🇮🇶
Reply Retweet Like
👁👁cheshm_abi Feb 20
آماده کاری اعراب سنی برای اعلام تأسیس اقلیم نینوا امروز چهارشنبه 20_2_2019 شماری از شخصیتهای سیاسی استان در یک کنفرانس مطبوعاتی در شهر اربیل اعلام کردند که اقلیم نینوا یک اقلیم قانونی عراق است و این پروژه آماده است
Reply Retweet Like
سید رضا الغرابي (قزويني) Feb 19
محمد کربولی نماینده پارلمان در بند زندانیان قولِ گرفتن عفو عمومی داد! اولین بار نیست نمایندگان سنی،به دنبال گرفتن عفو برای متهمان حوادث تروریستی هستند. بخش قابل توجهی از رهبران و اعضای گروه های تروریستی سابقا یا مشمول عفو شده بودند یا فرار از زندان.
Reply Retweet Like
آرام مشاهده میکنم تا بوقتش🌷 Feb 19
چرا و در جریان این جنگ ،برغم 12 دولت و دست باز پیدا کردن رژیم در توانستند باقی بمانند؟ 🌷🌷✌
Reply Retweet Like
👁👁cheshm_abi Feb 18
رئیس ستاد فرماندهی مرکزی دیشب به بغداد رسید. جوزف ووتل قبل از رسیدن به بغداد هیچ معلوماتی درباره سفرش نداد و بعد از رسیدن هم هیچ حرفی به خبرنگارها نزد ولی رویترز اعلام کرد جوزف ووتل با مقامات رده بالای درباره خروج نیروهای آمریکایی از به عراق گفتگو خواهد کرد
Reply Retweet Like
Sara Massoumi Feb 17
۷۸ سال از می‌گذرد اما هنوز سیاستمداران اسراییلی از جهان بابت آن کشتار امتیازگیری می‌کنند،کمتر از ۳۰سال از جنگ تحمیلی می‌گذرد اما وقتی از جانبازان ایرانی و سکوت‌ جهان دربرابر حرف می‌زند،خبرنگار می‌گوید از گذشته نگو،بگذار روح در آرامش باشد!
Reply Retweet Like
Simay Azadi Feb 17
جان مشاور امنیت ملی کاخ سفید در پیامی نوشت: معاون رئیس جمهور آمریکا پیامی قوی به رژیم و مزدورانش در عراق فرستاد. شبه نظامیان این رژیم در از کمکهای بین المللی ممانعت کرده و از بازگشت مردم جابجا شده به خانه هایشان جلوگیری میکنند.
Reply Retweet Like
علی علوی Feb 17
Replying to @Maryam_Rajavi_P
همه میگویند درهر گوشه‌ای از خاورمیانه که جنگ و نا آرامی وجود دارد بوضوح رژیم ایران را می‌شود دید و این اختاپوس و سرطان را در همه جا ببینیم، حتی صراحتاً گفت که جنگ در و بخاطر این است که با دشمن خودش در خیابانهای و نجنگیم،
Reply Retweet Like
سرباز_میهن Feb 17
آقای هربار میره کنفرانس مونیخ میگه زمان جنگ به ماهیچ سلاحی نمیدادن ولی ازهمه کشورها سلاح میگرفت. یادشون رفته علاوه بر انگلیس، آمریکا هم قصد داشت قراردادهای تسلیحاتی با ایران روتکمیل کنه ولی حمله به سفارت و سیاست افراطی جمهوری اسلامی باعث انزوای جهانی ایران شد.
Reply Retweet Like
Farshad Feb 16
بعد از جنگ سرد، کاهش شدید وابستگی آمریکا به واردات نفت معنایش از بین رفتن همه دلایل حضور آمریکا در خاورمیانه است. اتفاقات افغانستان، سوریه، و ماجراجویی‌های اخیر امارات و عربستان را در این چهارچوب تحلیل کنیم. بازیگری قدرتمند درحال ترک خودخواسته است و همه مترصد پر کردن فضا...
Reply Retweet Like
Tavaana توانا Feb 13
می گوید: «ما به مقاومت مردم و و افتخار می‌کنیم. ما به مقاومت افتخار می‌کنیم.ما افتخار می کنیم که به خاطر فلسطین تحت فشاریم». - در رستوران دانشگاه قیمه و قرمه سبزی بدون گوشت سرو می شود! آقای ظریف به این مسئله اما افتخار میکند!
Reply Retweet Like
خبرگزاری فارس Feb 12
🎥 ظریف: ما به مقاومت مردم ، و افتخار می کنیم، ما به مقاومت افتخار می کنیم. ما افتخار می کنیم که به خاطر فلسطین تحت فشار هستیم.
Reply Retweet Like