Twitter | Search | |
Search Refresh
mohsen.sadeghei 1m
در توئیترش به پمپئو نوشت: "او باید مسئولیت سخنانش را بپذیرد" آیا خودش هم حرفهایش را می پذیرد....!!!! 🤔😏👇👇👇 😐
Reply Retweet Like
اقتصاد آنلاين 14m
توییت : تحریم‌های علیه ایران نقض قطعنامه ۲۲۳۱ شورای امنیت سازمان ملل هستند.
Reply Retweet Like
Yosra Bakhakh 14h
به گفته که ایران از طرح ریاض برای ترور شخصیت‌های ایرانی از جمله اطلاع داشته وزیر خارجه ایران گفته" ریاض رسما گفته بود جنگ را به داخل خاک ایران می‌کشاند بعد از آن کشور شاهد فعالیت‌های تروریستی در شرق و حمله به مجلس بود"
Reply Retweet Like
زينا لاوِي 14h
آقای شما در واقع باید پاسخگوی هموطنانمون باشید. این زلزله بعد از یکسال همچنان کشته میگیره و شما طبق معمول با «نداریم» گفتن مانع کمک شدید. وقتی در بیانیه خودتون گفتید ما کمبود امکانات نداریم، شما با رد کمک مفید، مسئول مستقیم تمامی اتفاقهای بعدش هستین.
Reply Retweet Like
ManotoNews 15h
تازه ترین توئیت : شرم بر Newsweek جعلی که به کمک میکند تا دروغ پراکنی کند . حقیقت این است: آمریکا هرگز غذا و دارو را تحریم نکرده و نخواهد کرد. غذا و دارو مانند مبادلات مالی مربوط به نیازهای انسان دوستانه از تحریم مبری هستند
Reply Retweet Like
🕊‏Amir Ali Allamehzadeh🕊 22h
آن‌چه گفت در قامت دیپلمات، همان است که اهالی سیاست نمی‌گویند در قامت سیاست‌مدار! سال‌هاست در این دیار جوری نمایش می‌دهند که گویی مساله ایدئولوژی است یا اطاعت از فرمان مقامی بلندپایه. در درجه نخست، بحث بر سر منابع مالی بیش‌تر و ثروتی کلان‌تر و دور از نظارت و چشم مردم است…
Reply Retweet Like
دانشطلب 22h
کسی رو سراغ دارید که به اندازه به جایزه گرفتن و تقدیر شدن علاقه داشته باشه؟ اونهمه سکه و نشان لیاقت و مدیریت و حمایل قهرمانی و مجسمه پهلوانی و مراسم تقدیر و پاچه‌خواری بس نبود، حالا بعد از شکست توافق‌شون نشانِ فرهنگستان علوم رو هم گرفته، علم آخه؟! فرهنگستان علوم؟ :)
Reply Retweet Like
🇮🇷ThisisNazanin🌱 Nov 11
را تنها نگذاریم؛ اگر امروز ظریف تنها بماند و علاوه بر فشارهای عجیب و غریبی که جریان‌های افراطی از دو سمت بر ایشان می‌آورند ما هم پشت‌ش را خالی کنیم داغی می‌شود تا ابد پشت دست‌هامان، بر دل‌هامان.
Reply Retweet Like
رضا هونجانی Nov 11
ظریف یک تنه به میدان آمده ؟! با توجه به شخصیت که معمولاً اهل جنجال داخلی نیست یا خبرهایی در راه است یا با همه‌ی وجود احساس خطر کرده.
Reply Retweet Like
AKBARIN Nov 11
محمد‌جواد : امکانش را ندارم علنی کنم در مورد میزان که در کشور صورت می‌گیرد/کل بودجه وزارت خارجه (۱۱۰۰میلیارد) کمتر است از هزینه برخی دستگاه‌های فرهنگی که ارتباط دارند با ارگان‌های قدرتمند کشور/کسانی که فقط در یک قلم معامله‌شان ۳۰هزارمیلیارد منافع جابه‌جا می‌شود.
Reply Retweet Like
Sara Massoumi Nov 11
🔸آیا همه مخالفان اف ای تی اف صداقت دارند؟/ از حضور پولشوییهای بزرگ در پشت پرده مخالفتها می گوید
Reply Retweet Like
Hadi Mousavi Nov 10
ظریف:تصور کنید رانداشتیم و درشرایطی مسئولیت سیاست خارجی آمریکا را برعهده داشت که تمامی قطعنامه شورای امنیت و اجماع جهانی علیه ایران بود.چه وضعیتی را برای برای کشور متصور بودید؟ پ.ن: تصور کنید کسی جز ، وزیر خارجه ما بود. تصور کردنش هم سخته!
Reply Retweet Like
Radmehr Nov 9
دو تا چیز روی کره زمین رو مخن... اولی مگس سمج😐 دومی کسانی که فک میکنن دوستی با آمریکا مشکلاتشونو حل می کنه🙄 بابا آمریکا خود مشکله👌👌👌
Reply Retweet Like
ابنِ شهر آشوب 🇮🇷🇵🇸🇱🇧🇮🇶 Nov 7
در مجلس گفت: رهبری به مذاکره کننده ها اعتماد داشتند. ۱- اما نگفت رهبری فرموده بود که با با آمریکا برای ج.ا حامل هیچ نفعی نیست. ۲- از سخنان رهبری درباره عبور تیم ‌مذاکرات از خط قرمزها هم چیزی نگفت. ۳- در مورد توصیه رهبری به بستن راه نقض عهد آمریکا هم چیزی نگفت.
Reply Retweet Like
Mohammad Izadi Nov 6
حیف آن شهر زیبای تهران که تو و امثال تو صاحبش هستند. حیف کشور بزرگ ایران که شما فرومایگان ویرانش کرده اید. تهران و ایران مان را از شما پس می‌گیریم.
Reply Retweet Like
Ammar Maleki-عمار ملکی Nov 6
در پیامش بارها تاکید میکند که هدف تحریمها «مردم ایران» هستند؛ میدانند که اگر بگویند هدف تحریمها نظام‌مقدس است، مردم میگویند نظام غلط کرد که باعث تحریم شد! صحبتهایش مانند گروگانگیری است که گروگانش را جلوی گلوله حریف گرفته و داد میزند که ببینید میخواهند این بنده خدا را بکشند!
Reply Retweet Like
مهدی رفائی Nov 6
شکستن رکورد دروغ بر ثانیه در 4 دقیقه پیام هدف تحریم مردم ایرانند،دنیا در برابر آمریکا ایستاده آمریکا به استیصال رسیده،جز چند کشور کوچک و اسرائیل حامی ندارد درتلاشیم تحریم کوچکترین اثری بر مردم نکند روزهای بدی در انتظار آمریکاست و ترامپ جایگاه مردمی ندارد و ...دروغ های دیگر
Reply Retweet Like
حشاشین⁦ Nov 6
ظریف اومده تحریم شدن بانک تات رو مسخره میکنه بانک تات به شناسه ملی ۱۰۱۰۴۰۹۷۷۴۵ وضعیت شناسه معتبر و منحل نشده است. آقای شما از درپشت پرده برای دور زدن تحریمها میخواستی استفاده کنی، آمریکا فهمید، تحریمش کرد، ناراحتی داری مسخره میکنی
Reply Retweet Like
melody 🎼 (مــِـــــلـودی)🇺🇸 Nov 5
چوپان دروغگو جناب مردم ما با حضورشون در مراسم ۱۳ آبان دیروز نشان دادن که با نظامند.! پ.ن: این ما مردم هستیم که با امثال این عاقا را از به درک واصل خواهیم کرد. باید نگذاریم هر روز به شعورمان توهین کنند.
Reply Retweet Like
Keanu Nov 5
از طرف من، خانواده، دوستان و آشنایانم دروغ نگو آقای
Reply Retweet Like