Twitter | Search | |
Search Refresh
وحید اشتری Jun 11
آقای هرچه سریعتر از ریاست و عضویت استعفا دهید تا مسیر بازداشت و محاکمه شما هموار شود بعید است مردمی که ۱۰سال توسط حضرتعالی تحت ستم قرار گرفتند شما را حلال کنند بیانیه مجمع آفرین
Reply Retweet Like
علی خضریان 🇮🇷 May 20
به همراه تعدادی از منتخبان در نامه‌ای به با برشمردن ابهامات و ایرادات لایحه اصلاح قانون پولی و بانکی (لایحه حذف صفرها) خواستار عودت فوری این لایحه به مجلس شدیم تا با دقت و وسواس بیشتری نسبت به رفع ابهام و تصویب آن اقدام شود.
Reply Retweet Like
مالک شریعتی | Malek Shariati Jul 2
۱/وصیت که پایه گذار بود: «ازنمایندگان مجلس شورای اسلامی دراین عصر وعصر‌های آینده می‌خواهم اگر خدای نخواسته عناصرمنحرفی با دسیسه وبازی سیاسی وکالت خودرابه مردم تحمیل نمودند مجلس اعتبارنامه آنان را رد کند ونگذارندحتی یک عنصر خرابکاروابسته به مجلس راه یابد»
Reply Retweet Like
حاج محمدامین Jun 9
حقیقت ساده اما تلخه! گویا از همان اول هم مستندات کافی و متقنی برای رد اعتبارنامه جناب در دست نبوده! فلذا قانونا نتوانست کاری از پیش ببره. این را نوشتم تا به انقلابی بودن بعضی از نماینده‌ها خللی وارد نشه. بذارید پای «هیجان‌زدگی»شون برای مبارزه با فساد...
Reply Retweet Like
امير تنها 🇮🇷 Jul 7
به نظرم الان باید اجماعی صورت بگیره و از شورای نگهبان سوال بشه که با چه ترفندی از فیلترهای عجیب و غریب عبور کرده؟ آیا کم کاری بوده در اون شورا یا تخلف و فسادی اتفاق افتاده؟
Reply Retweet Like
|ا|م|ی|د|ر|ض|ا Jul 20
حضرت آیةالله جنتی(حفظه‌الله): «نظارت ما بر روی نمایندگان دائمی است اما به دلیل اشکال قانونی نمی‌تواند در دوره ۴ ساله نمایندگی، فردی که دچار انحراف و فساد می‌شود را از ادامه کار منع کند که این نقیصه باید برطرف شود.» منتظر اقدام برای رفع این نقیصه هستیم.
Reply Retweet Like
Milad Goodarzi | میلاد گودرزی Jun 20
صرف‌نظر از ده‌ها ابهام و اتهام مستندی که درمورد در فضای مجازی مطرح شد و بی‌پاسخ موند، حالا سخنگوی کمیسیون تحقیق به نامه‌ای از اشاره کرده که گویا در رد تاجگردون به زده شده و الان مورد استناد نمایندگان معترض به اعتبارنامه اوست.
Reply Retweet Like
وحید اشتری Jun 10
ان‌شاا‌... به همت نمایندگان آزاده در صحن مجلس نتیجه‌ای مثل و شعبه ۱۲ رقم نخورد.
Reply Retweet Like
علی خضریان 🇮🇷 Jun 7
پیرامون پاسخ به نامه اعتراضی به جناب باید تاکید کنم که این پاسخ تنها به یکی از نامه‌های ارسالی به این شورا می‌باشد و پیرامون اسناد اعتراض به اعتبارنامه وی در نامه دوم، هنوز پاسخی از شورای نگهبان دریافت نشده است.
Reply Retweet Like
(Seyed Ali) ایران من🇮🇷 Jul 8
حالا به سخن پی ببرید که آقایان اعضای ، «شما صلاحیت خودتان را از کجا آوردید؟» شورای نگهبانی که بنابر رأی امروز مجلس، یک متخلف را تأیید صلاحیت کرده، چه تضمینی وجود دارد که در آینده اشتباه نکند ویا در گذشته این کار را نکرده باشد؟
Reply Retweet Like
غلام حسین🚩 Jul 4
در جواب خبرنگار که از آن نام یکی از بافت های فرسوده قم را پرسید پاسخ داد : عجله نکن؛ بعداً؛التماس دعا آقای زاکانی به جای رد اعتبارنامه ای که ازمراجع امنیتی و انتظامی استعلام و از طرف تأیید شده به مشکلات شهر رسیدگی کنید،مردم قم از شماتوقع آبادانی دارند
Reply Retweet Like
Mehran Faraji مهران فرجی Jul 19
کسی باورش می‌شه فقهای تعیین سن برای ها رو خلاف شرع تشخیص بدن؟ باور کنید!
Reply Retweet Like
وحید هِرُوآبادی Jul 7
اعتبار نامه تاجگردون رد شد، پس می‌تواند اشتباهات فاحش کند، خودارزشی‌پنداران برای همیشه این را در کله‌شان فرو کنند
Reply Retweet Like
علی خضریان 🇮🇷 Jun 9
Replying to @ali_khezrian
از آنجایی که مستندات معترضان می‌بایست به استحضار رسیده و اطلاع یا عدم اطلاع خود را از مستندات ارایه شده اعلام نماید و تا زمان برگزاری جلسه، پاسخی دریافت نشده بود و همچنین تعداد حاضران در جلسه نیز کمتر از نصاب قانونی بود، جلسه اول غیر رسمی و بدون نتیجه پایان یافت.
Reply Retweet Like
S.Amir Sayyah Jun 10
حضورفعال یک عضو جوان وخومانی در توئیتر، حداقل حسن اش اینه که بتوانیم سوالاتمان را درباره عملکردشورا، مستقیم بپرسیم: سوال از آقای طحان نظیف: چرا شورای نگهبانِ همیشه سختگیر، صلاحیت را باوجود آن همه مدارک، تاییدکرد؟!!
Reply Retweet Like
امير تنها 🇮🇷 Jul 7
با رد اعتبارنامه در مجلس میتونیم این نتیجه رو بگیریم که شورای نگهبان هم میتونه در بررسی صلاحیت کاندیداها اشتباه کنه. خدای من ببین این چندسال چندنفر به ناحق رد یا تایید صلاحیت شدن توسط این مادام‌العمر
Reply Retweet Like
مصطفی تاجزاده May 16
: «غیر از اظهارنظر "چیزهای" دیگری هم در پرونده علی بود.» آفرین به سخنگوی که بلاخره اعتراف کرد معیار رسیدگی به صلاحیت نامزدها، اظهارنظرهای آنان است. "چیزهای دیگر" را تا مستند نگوید افترا است.
Reply Retweet Like
حسین غلامزاده Jul 21
قیافه ی وقتی میبینه احمدی نژاد و لاریجانی و جهانگیری برای انتخابات ۱۴۰۰ اعلام حضور کردن :)))
Reply Retweet Like
زینب صفری Jul 5
امروز در مجلس که همه نماینده‌ها در توهین و هیاهو علیه ظریف مسابقه گذاشته بودن، فقط یک نماینده در حمایت از او صحبت کرد؛ نماینده جیرفت که معلوم نیس چطور از دست قسر در رفته و با لیبل اصلاحطلبی وارد مجلس شده
Reply Retweet Like
Zeinab rahimi Jul 25
قصه منصور رو که دو هفته ست همه بهش فحش میدن نوشتم. همون که رفت علیه شکایت کرد. همون قانون که گفت مصداق اسرافه. توو این گزارش توضیح دادم که اسراف واقعی پول و جون مردمه که هیچ ارزشی نداره.
Reply Retweet Like