Twitter | Search | |
Search Refresh
mohammad bagherzadeh 5h
بالاخره و در آستانه روز زن، دیوارنگاره میدان ولی‌عصر به رسید؛ تصویری از زنی خانه‌دار که از دامن‌اش گل می‌روید، شغل‌‌اش فرزندآوری و رسالت‌‌اش تربیت فرزند است. انتشار چنین تصویری از زنان درحالی‌است که ۶زن، عضو و ناظر بر عملکرد شهردرای‌اند.
Reply Retweet Like
Vahik  Baghomian 6h
رئیس کمیته نامگذاری خیابان‌ها و معابر در خصوص نامگذاری خیابانی به نام مریم میرزاخانی ریاضیدان زن ایرانی گفت : باتوجه به اینکه درخواستی به صورت کتبی به…
Reply Retweet Like
حامد امرایی 10h
یکی از راههای زود بازده در امور و جلوگیری از عبور و مرور در اصلی شهر بخصوص میباشد.
Reply Retweet Like
rasoul Feb 19
بعداز حذف يكي از طرفداران هاشمي از ليست اميد يكي مشاركتي ها كه نقش پررنگي در بستن ليست داشت بهش پيام داد اون روزي كه محسن پسر هاشمي روبه عنوان كانديداي گذاشتي روبه روي بايدفكر امروز ميكردي كه حذف بشي! مانيفست اين جماعت براساس كينه شكل گرفته!
Reply Retweet Like
رضا بهرامى Feb 19
در حالى كه مردم زیر بار کمر خم می‌کنند، برخی اعضای برای افتتاح یک مجسمه، با پول بیت‌المال شش روز به می‌روند.
Reply Retweet Like
شفافیت برای ایران Feb 18
شهرداری تهران از دیروز میزان حقوق پایه مدیران، اطلاعات سفرهای خارجی و مشخصات همه ۶۵۹۳۰ کارمندش را در سامانه منتشر کرده است. اینجا ببینید:
Reply Retweet Like
ali davtalab Feb 18
توافق مبنی بر تبدیل باغ بزرگ و تاریخی به پارک عمومی نشان داد که مدیران می تواند خیلی از نشدنی های شهر را شدنی کند. دستگاه هایی چون به این کمپین بپوندند
Reply Retweet Like
Sari Tejarate Mehr Feb 18
امروز ۱۳۹۷/۱۱/۱۹ پیرو متعدد در و و مسئولین ذیربط از بازدید کردند و در جریان امور و مشکلات قرار گرفتتند_
Reply Retweet Like
رضا خوش تراش پسندیده Feb 18
Replying to @tavaghof_tv3
@tavghof_tv3 جناب هاشمی ما منتظر حضورتون در این برنامه هستیم
Reply Retweet Like
mohammad afshar Feb 18
Replying to @tavaghof_tv3
Reply Retweet Like
Ehsan Mazandarani Feb 17
چالش ‌ در ماجرای مصاحبه‌اش با خبرنگار جعلی/واقعی فقط متوجه اعضای است و هیچکس در آن قصوری ندارد.وقتی هر دلال و کارچاق‌کن با راه‌اندازی یک کانال خبری، خود را خبرنگار جا می‌زند با اعضای شورای شهر یا مدیران پالوده می‌خورد نتیجه همین می‌شود.
Reply Retweet Like
Sari Tejarate Mehr Feb 17
امروز ۲۸ بهمن ماه ۱۳۹۷ به همراه جمعی از مالکین از ساعت ۱۰:۳۰ رفتیم و و بجهت روز پرکاری داشتیم
Reply Retweet Like
مرتضی الویری Feb 17
علیرغم اینکه در تبصره ۹ بودجه ۹۷ ، این نهاد مکلف به کسب درآمد ۹۵۰ میلیارد تومانی از پارکینگ‌های حاشیه‌ای شده است، تا امروز درآمد در این بخش نزدیک صفر بوده است. در گذشته با فعالیت پارکبان‌ها مبالغی در اختیار شهرداری تهران قرار می‌گرفت.
Reply Retweet Like
علی کلائی - Ali Kalaei Feb 17
Replying to @AliKalaei62
نکته اینجاست که ی های هم قاعدتا بوده اند و کاری نکرده اند. خیالی نیست. ساختمان ومسجدش یادآور خاطره هاست. اما ارشاد جنبشی است در تاریخ و دل و روح و روان . ساختمان را می شود مصادره کرد. روح و روان را نه. (5)
Reply Retweet Like
Sari Tejarate Mehr Feb 16
Reply Retweet Like
Hanif hossein doust ✌️ Feb 16
از نام گذاری خیابانی به اسم سرباز میزنه با این دلیل که آدرس خونه پدری مشخصی نداره!!! جالب اینه که اینا آدرس خونه پدر بلال حبشی رو دارن!!!!!
Reply Retweet Like
Elaheh ebrahimi Feb 14
Replying to @Ebrahimielaheh
این رفتار و شاهد نبودم و بیاد ندارم حتی در جلسات حساس, روابط عمومی از ورود خبرنگار رسمی رسانه ای, با وجود عدم ارائه معرفی نامه خودداری کرده باشد, چه برسد به گرفتن ریکوردر و پاک کردن فایل صوتی. شورای شهر از دوره گذشته برای رسانه ها اهمیت خاصی پیدا کرد و ..
Reply Retweet Like
Sari Tejarate Mehr Feb 14
انشالله هفته آینده روز یکشنبه ۲۸ بهمن ماه ساعت ۱۰:۰۰ صبح ، ۲۴۲ مالک مغازه های جهت احقاق حقوق حقه خود جلوی تجمع خواهند کرد .
Reply Retweet Like
aghazadeh81 Feb 13
در راستای اقتصاد مقاومتی و همراهی با سختی های زندگی مردم حقوق را به سیزده میلیون تومان افزایش داد، البته با پاداش سالیانه ۱۴۰ میلیون تومان در حقیقت حقوق شان می شود نزدیک به بیست و پنج میلیون تا در دوچرخه سواری انگیزه بیشتری به شهردار بدهند
Reply Retweet Like
Siavash Saffarianpour Feb 13
به سهم خودم به عنوان یک شهروند متعجب، متاسف و معترضم و به عنوان یک ژورنالیست از شورای شهر انتظار پاسخ روشن، دقیق و سریع دارم. امیدوارم همکار ارجمندم رضا رشیدپور عزیز دقیق تر موضوع را مورد پرسش بگذارد.
Reply Retweet Like