Twitter | Search | |
Search Refresh
پوریاشونم 45m
هایپرمارکت‌ها یکی از مولفه‌های بنیادی اقتصاد هستند، بنگاه‌های بزرگ اقتصادی که موجب تجمیع هرچه بیشتر سرمایه در دست ثروتمندان می‌شود... با خرید نکردن از هایپرمارکت به سهم خودمون مقابله کنیم و...
Reply Retweet Like
غلامحسین محمدی🇮🇷 Feb 24
برای مبارزه با استفاده از سامانه دوچرخه های اشتراکی و خرید از طریق فروشگاه الکترونیک و یا میادین میوه و تره بار با ؛ مسیرهایی ایمن و ساده هستند. توصیه میکنیم شهروندان استفاده کنند.
Reply Retweet Like
عرق سرد.. Feb 23
قفسه تمام از جمله خالی شده چه خبرتونه؟!!!
Reply Retweet Like
حسین سپهوند Feb 24
امروز در فروشگاههای زنجیره‌ای تجربه ای جدید رو پشت سر گذاشتیم که تقریبا بی‌سابقه بود به جرات می‌توان گفت که تمامی همکاران من در شرکت خدمات کالای با تمام وجود در خدمت همشهریان عزیز تهرانی بودند و مردم عزیز بابت تامین مایحتاج روزمره‌ی خود هیچ نگرانی نداشته باشند.
Reply Retweet Like
نِــseeمْ 21h
اومديم خريد بكنيم ديديم حتي چرخ خريدم نيست تو صف بودن واسه چرخ😑 چه خبرتوونه؟؟؟ چه خبرررررتونه...؟
Reply Retweet Like
masood malek 6h
Replying to @masood_malek
و در آخر سوال اساسی که ماورا همدردی چیکار میشه کرد؟ من همچنان معتقدم به عنوان یه اگه بتونم قدمی برای اطرافیام بردارم می تونم به این پیدا کنم که برای دنیا چیکار میشه کرد.
Reply Retweet Like
غلامحسین محمدی🇮🇷 Feb 24
با وجود افزایش نزدیک به دوبرابری خرید از و در روز گذشته، به مردم اطمینان میدهیم هیچ مشکلی در تامین کالا وجود ندارد و تمام فروشگاه ها و میادین در خدمت شهروندان تهرانی هستند.
Reply Retweet Like
Mr Dream Feb 23
من به عنوان یک شهروند مسئول، از فرستادن فرزندانم به مدرسه، کلاس های درسی، کلاس نقاشی، کلاس های فوق برنامه و هر جایی که نیاز به رفت و آمد داشته باشد تا حداقل 16 فروردین 99 جلوگیری می کنم. نگران موجه یا غیر موجه بودن غیبت نیستم.و این یک تقاضای عاجزانه است.
Reply Retweet Like
jahanianews@ Feb 25
اگر در تمامی امورات کشور اینچنین داشته باشیم هر مشکلی را مرتفع میکنیم تو کز مهنت دیگران بیغمی. نشاید که اسمت نهند آدمی
Reply Retweet Like
Mostafa.jalali🏳️ Feb 24
به عنوان يك جهت كنترل بايد چند مورد را بگويم: ١-تعطيلى اماكن عمومى غيرضرورى ٢-رفت و آمد غير ضرور منع شود ٣-اماكن پر جمعيت مثل ورزشگاه ها و زيارتگاه ها بطور موقت تعطيل شوند ٤- و بطور موقت تعطيل شود ٥-اطلاع رسانى كامل به مردم صورت گيرد
Reply Retweet Like
Solmaz Hajikhani Feb 24
من طی یک‌ساعت و نیمی که در آرژانتین بودم: ۱- اکثر قفسه‌ها نیمه خالی بودند. یا اجناس‌شون کامل نبود. ۲- آقای مسوول فروش گفت امروز مردم جوری خرید کردند که سه‌کامیون شوینده خالی کردیم. ۳- اکثر مراجعین با خونواده و بچه کوچیک اومده بودند.
Reply Retweet Like
Ali Tavakoli Feb 24
برای یک خرید ساده رفته بودیم ، کمی شلوغ تر از معمول و کمی خرید ها سنگین تر بود، کارمند های شهروند از حجم خرید ناراحت بودند انگار نمی‌توانستند اینقدر خرید کنند، گوشه ای جمع شده بودند و در فکر خالی کردن فروشگاه در صورت قحطی بودند و برخی خیلی زیاد خرید میکردند/
Reply Retweet Like
حسین سپهوند Feb 24
تنها درخواست ما در شرکت خدمات کالای از مردم عزیز رعایت تام و تمام بهداشت فردی هموطنان است ، طبق دستور مدام فروشگاهها ضدعفونی میشوند ولی این برای پیشگیری از کافی نیست بلکه نیازمند عزم ملی برای رعایت بهداشت فردی است.
Reply Retweet Like
Behnam Raouf Feb 23
Replying to @mrbraouf
در فروشگاه‌های و فکر کنم یک‌ لاین خود پرداخت هست. یعنی خودتون کالاهای خریداری شده رو روی بارکدخوان مقابل می‌گیرید و خودتون هم حساب می‌کنید. در این ایام بجای تحویل کالا به صندوقداری که از صبح تا شب کلی جنس از دست مردم گرفته، خودتان این کار را انجام دهید.
Reply Retweet Like
Samin Mohajerani Feb 24
اینکه عده‌ای رفتن که منطقا خرید کنن، به عده‌ی دیگری که اونا هم همزمان شهروند بودن و قاعدتا برای خرید مایحتاجشون اومدن (فرضا با احتمال اینکه شهر قرنطینه می‌شه یا....) باتعحب و حیرت نگاه می‌کنن جالب نیست؟
Reply Retweet Like
Mostafa Azizi Feb 21
«انتخابات ۹۲ دیگر نیاز به «تحریم» یا «تایید» ندارد همه به مجلسِ ختم و تدفین انتخابات دعوت هستیم!» این را سال ۱۳۹۲ در انتهای مقاله‌یی در نوشتم. کلمه به کلمه در مورد هم صادق است.
Reply Retweet Like
🇮🇷moazzeni Feb 18
Replying to @FarsNews_Agency
این نامه را باید خطاب به طرفداران جناح خودشان می نوشتند ، نَه به مردم تهران! به عنوان یک یک چنین حرکت زشت قومی و قبیله گرایانه ی سراسر مبتذل و مشمئز کننده و پر از مطامع مزورانه ، به هیچ وجه مورد تایید من نبود و نیست که این رجّاله ها بخواهند اینطور وقیحانه منت هم بگذارند!
Reply Retweet Like
Hamid.Khodabakhshi Feb 23
♦️از دشت تا ♦️عنوان یادداشتم درصفحه اول امروزهست دوباره از فردا برف و بوران و بارندگی شدید در راه است از عزیز به خاطر انتشار به موقع این یادداشت در روزنامه شهروند سپاسگزارم شاید که مفید واقع شود
Reply Retweet Like
واعظ Feb 24
هر چی فیلمای آخرالزمانی دیده بودیم، امروز توی‌ تهران داره میاد جلوی چشممون. یکیش همین فروشگاه‌های شبانه‌روزی توی پونک و آرژانتین.
Reply Retweet Like
Satyar 2h
شعور قدرت اول کشور و وزیر هایش را میتوان از مصاحبه هایشان فهمید....
Reply Retweet Like