Twitter | Search | |
Search Refresh
علی‌اکبر رائفی پور⁦ 🇮🇷⁩ Jun 30
سالهاست با آقای دکتر در حوزه شفافیت علی الخصوص مجلس همفکری می کنیم در مجلس دهم زحمات زیادی برای تصویب آن کشیدند منتها مجلس لاریجانی مجلس شفافیت نبود بناشد درباره طرح گفتگوی زنده داشته باشیم سوالات و نکاتتان را ذیل همین توییت طرح بفرماید
Reply Retweet Like
احمدامیرآبادی فراهانی Jun 30
از آنجا که موسسه از پیشگامان ترویج شفافیت در کشور بوده و هست در جلسه ای با استاد توافق کردیم در خصوص ، پنج شنبه ساعت ۲۲ در اینستاگرام گفتگوی زنده داشته باشیم.
Reply Retweet Like
Arghavan🚩🇮🇷 Jul 4
امیرالمومنین، علی(ع) در نامه به مالک اشتر می فرمایند: من هیچ چیز به جز اسرار نظامی را پنهان نمی دارم «أن لاأحتجز دونکم سراً إلا فی حرب» دوستان عزیز یکی از مهم ترین راه های جلوگیری از فساد تو کشوره. لطفا لطفا از نماینده هاتون پیگیری کنید!
Reply Retweet Like
شایان کریمی 🇮🇷 Jul 4
چیزی که مجلس قبل رو دارالمنافقین کرد رفتار منافقانه در مقابل بود نماینده های جدید رو هم هوا برندارد شما با وعده به مجلس رفتید اگر با توجیهات کودکانه دنبال ماست مالی طرح باشید رفتار با شما هم دقیقا مثل مجلس قبل خواهد بود چک سفید امضا به کسی نداده اند
Reply Retweet Like
پسرخاله Jul 5
، حداقلی ترین حقّ مردم رنج دیده ایران است و آغازگر نهضت شفافیت و حرکت به سمت دولت اسلامی خواهد بود.
Reply Retweet Like
abolfazl.mi Jul 3
انقلابی مگه نباید بصیرت داشته باشه؟ مگه نباید اولویت بندی کنه؟ اولویت نقد رهبریه؟(که من مخالف نیستم. شرایط داره) اولویت حجابه؟ اولویت یه چیزه: «» وقتی داخل دچار فساد باشه،میشه به مسائل خارجی پرداخت؟ تا داخل خیمه علی(ع)امن نباشه، به سر معاویه نمیرسی!
Reply Retweet Like
جوان ایرانی Jul 4
بچه‌های جبهه انقلاب دست از سر نماینده‌هایی که با وعده رفتن مجلس برنمیدارند. غیر از مسائل امنیتی کشور همه چیز باید برای مردم شفاف باشد. فقط با شفافیت میشه با فساد مبارزه کرد.
Reply Retweet Like
پسرخاله Jul 5
از نمایندگان مردم عزیز شهر اصفهان، که با عناوین "انقلابی" به خانه_ملت راه یافتند، تقاضا داریم طرح را، آن‌هم تمام و کمال به سرمنزل مقصود برسانند و با این‌کار امید رای دهندگان خود را نا امید نکنند!
Reply Retweet Like
Arghavan🚩🇮🇷 Jul 3
با توجه به صحبت های دیشب استاد رائفی پور مشخص شد که تنها راه به ثمر نشستن تو این مجلس فقط و فقط فشار مردمه کار رو به خودشون بسپریم هیچ نتیجه ای نمی گیریم!
Reply Retweet Like
دختر مهندس🐣 Jul 4
Reply Retweet Like
zahra Jul 5
👤آااااااااای مجلس شورای اسلامی آدم باش
Reply Retweet Like
🇮🇷 N.Pourbagher Jul 4
تاجگردون یک نفر است و یک مکتب و عدم خاستگاه این مکتب. حواسمان باشد اصل را به فرع واننهیم
Reply Retweet Like
فاطمه ‌آقاشاهی 24h
تمایز مجلس انقلابی یازدهم با مجلس غربزده‌ی دهم فقط میتونه تو باشه اونم . وگرنه آش همون آشه و کاسه همون کاسه
Reply Retweet Like
علیرضا علیانی نژاد 24h
چندین سال استاد پیگیر طرح بودند تا اینکه به یک مطالبه عمومی تبدیل شد. نگذاریم زحمات استاد بی نتیجه بمونه و بر باد بره و یا به بی راهه بره.
Reply Retweet Like
سید حسین رضوی Jul 2
کاش طرح تصویب شده بود. اونوقت تا سه روز دیگه متوجه می شدیم کدوم یک از نماینده های این مجلسِ به اصطلاح انقلابی دستمالشون کثیفه !
Reply Retweet Like
Revolutionary Filmmaker | فیلمساز انقلابی 1 Jul 4
یه زمان فکر میکردم بزرگترین مطالبه جبهه انقلابه؛ پشت هم درباره اش توییت میدیدیم ولی بعدتر فهمیدم نسیمی مجازی بوده و وزیده و رفته
Reply Retweet Like
Arghavan🚩🇮🇷 Jul 4
یه ذره همت داشته باشید یه یا علی بگید رو ترند کنیم 😒😒
Reply Retweet Like
SeiedSadat Jul 4
منافق ها۴۰ ساله دارن میگن «وضعیت حساس کنونی»، «مصلحت اندیشی» و با وعده های دروغ خرشون از پل گذشت دیگه بسه شده میایم جلوی مجلس اعتراض شده یقه ی تک تک نماینده ها رو میگیریم این مجلس باید رو تصویب کنه (۱۵ تیر ساعت ۲۱)
Reply Retweet Like
دکترسیدابوالفضل حسینی Jul 5
هیچ قانونی نیست نماینده هایی که زیر قولشان می زنند را تعقیب کند؟ ♦️از نظر من هر نماینده ای که با وعده یا وعید به امور واهی و خلاف واقع، مردم را امیدوار و یا ترسانده باشد تا رای بگیرد و مجلسی شود و از مزایا بهره مند گردد "کلاهبردار" محسوب می شود !
Reply Retweet Like
سجاد زندی لک 3(باز هم ساسپند شدیم ) Jul 4
نماینده ای که به رای ندهد خر است
Reply Retweet Like