Twitter | Search | |
Search Refresh
USA darFarsi 26 Apr 18
در ، بسیاری از موسسات از و پس اندازهای عادی می کنند. آیا پول شما هم از چنین حمایتهایی برخوردار است؟
Reply Retweet Like
خبرگزاری ایمنا 18 Mar 19
🔰تزريق حال خوب به شهروندان در روزهايي كه اكثر گرفتاري دارند كار با ارزشي است+فيلم 📌راهوند ترکیب فضا وفعالیت در مسیر رفت و آمد مردم.مکانی برای مکث یا توقف درجریان حرکت روزمره زندگي امروز است که برای شهروندان معانی از جنس هنر،فرهنگ،موسیقی و تفریح یا بازی دارد
Reply Retweet Like
NameHub 23 May 18
Reply Retweet Like
غلامحسین محمدی🇮🇷 Oct 31
دیدن این صحنه ها برای حفاظت از شهر و اراده به ایفای مسئولیت اجتماعی مانند تنفس هوا واجب است!!! این حجم از زباله را خود ما تولید میکنیم...
Reply Retweet Like
ايران اينترنشنال Apr 8
حکومت اعلام کرد که قصد دارد قبض برق و آب همه و کسب‌وکارهای این کشور را با هدف کمک به آنها برای مبارزه با پرداخت کند.
Reply Retweet Like
علیرضا صلواتی Alireza Salavati Mar 15
من فرقی بین اون تولیت که میگه حرم مقدس است و نباید تعطیل شود و بزرگوار که میگوید و مراسم نباید بدلیل تعطیل شود، نمی‌دونم! هردو مواضع سیاسی و عقیدتی خود را به موضع معقول که متضمن سلامت است، رجحان و تفوق بخشیده‌اند!
Reply Retweet Like
ایران وایر 24 Jun 18
سازمان بیمه سلامت ایرانیان مسئولیت "بیمه همگانی و اجباری پایه سلامت آحاد جامعه" از جمله شهروندان بی بضاعت را برعهده دارد. از مسئولان این سازمان بپرسید چه تلاشی برای پشتیبابی از خدمات درمانی نیازمند کرده‌است؟ را بخوانید:
Reply Retweet Like
USA darFarsi 21 Sep 18
تصاویری از بازدید از مناطق طوفان زده در ایالتهای کارولینای شمالی و کارولینای جنوبی، دیدار با این مناطق و دنبال کردن تلاشهای امدادرسانی
Reply Retweet Like
شهروندیار 20 Dec 17
شعار مرگ بر روحانی! اوضاع بد اقتصادی، ورشکستگی موسسات مالی و عدم پاسخگویی به مردم مالباخته سبب خشم روز افزون از دستگاه‌های حکومتی شده است. هرروز گوشه‌ای از شهرها شاهد تجمعات مردمی معترض است که به دنبال آسایش و و زندگی بهتر هستند و حقشان توسط حکومت تضییع شده.
Reply Retweet Like
Kaveh Shirzad کاوه شیرزاد 22 Feb 19
چرا فکر می کنه فردی فراتر از همه ی است، باید نقشی فراتر از جریانات سیاسی داشته باشد و مانند ولایت فقیه سکولار عمل کند دوستانی که به این توهمات پهلوی دامن می زنند هم به وی و هم به جنبش دموکراسی خواهی با اختلاف افکنی خیانت می کنند!
Reply Retweet Like
(Demis) Sep 1
به پشتوانه یک قانونِ کثیف و عوضی ببینید چگونه عادی را به جان ما می‌اندازند. ببینید داریم چه جایی زندگی میکنیم، به خاطر حق انتخاب این آقا مزاحم شد که خبر می‌کند بعد لگد زد به گوشی تلفن و سیلی زد به صورتم. قانون از خشونت او حمایت می‌کند نه حق من.
Reply Retweet Like
ايران اينترنشنال 17 May 19
دولت سطح هشدار خطر به را افزایش داد و به گفت سفر به ایران برایشان امن نیست و این کشور از آنها خواست تا به ایران سفر نکنند.  و ، به‌ اتهام جاسوسی برای بریتانیا در ایران‌اند.
Reply Retweet Like
پیروز حناچی May 7
با توجه به زمین‌لرزه‌ی احساس شده طی ساعت گذشته، کلیه معاونان و شهرداران مناطق و مسئولان در در حالت آماده‌باش قرار گرفته‌اند. تهرانی ضمن حفظ آرامش خود، تنها از مراجع رسمی کسب اطلاع کنند.
Reply Retweet Like
نابودگر 3 (لیمیت) 26 Sep 17
در حتی جزء عموم هم نیستن!!
Reply Retweet Like
Zf May 27
شهروندان امریکای دارن از خجالت های امریکا در میان!!! الان یه سوالی که برام پیش اومد که، پلیس امریکا که با شهروند خودش به اینطور وحشیانه برخورد میکنه و به قتل میرسونه، چه جنایت‌های امریکا در حق کشورهای دیگه میکنن که ما خبردار نمیشیم؟!؟
Reply Retweet Like
محمد جواد حق شناس🇮🇷 Apr 22
دولتی که در آن حداقلی از و تعهد به و وجود داشته باشد و قدر سرمایه های اجتماعی در بحبوحه بحران را بداند احترام به جان ،جبران اشتباهات و را سرلوحه خود قرار می دهد و از ، ، ، و می پرهیزد .
Reply Retweet Like
IRANNC 27 Jan 19
شهروندی جان به لب آمده مقابل متروی توپخانه، ابتدای باب همایون از نگرانی حکومت برای و و بی‌توجهی به خودش می‌گوید.
Reply Retweet Like
منوتوخبر 6 Dec 18
«دستگیری شخصی که تهرانی را می‌زد» رئیس پلیس آگاهی تهران: جوان ۳۰ ساله که در حین استراحت افراد در فضای سبز تهران، آن‌ها را آتش می‌زد و دو همراه او دستگیر شدند. وی از مجرمین سابقه‌دار در زمینه قدرتنمایی و به ویژه آزار و اذیت جنسی است
Reply Retweet Like
Nazila Oct 13
: تجمع اعتراضی در برابر سفارت در نمایش انزجار مردم نسبت به حمله ارتش ترکیه به شمال سوریه !
Reply Retweet Like
شهروندیار Aug 4
مشکل این روزهای که شهر نمونه معرفی شده است! لاهیجانی مخصوصا منطقه برای مجبورن یا بخرند یا اینطوری تو صف بمونند
Reply Retweet Like