Twitter | Search | |
Search Refresh
صلح پایدار 2h
حسن نصرالله: تا اطلاع ثانوی در سوریه میماند. هزینه مادیش که به لطف به دوش مردم کشور. هزینه معنویش هم به دوش مردم لبنان. زن و بچه های سوری هم که بیخیال.
Reply Retweet Like
آزادی اندیشه 4h
طبق معمول هر گزارشی که در مورد و خشونت ارائه داده شود، به لطف گندکاری های ، اسم ایران در راس فهرست بدترین های آن به درخشش در می آید. چنانکه جای شگفتی باقی نمانده وقتی میخوانیم که باردگر ایران به عنوان مهمترین حکومت «حامی تروریسم» در جهان معرفی شده است.
Reply Retweet Like
👑💎Mickle Scofield 🇹🇯 7h
اگر بپذیریم که و حکومت شاهنشاهی، در انتخاب شدن خمینی و یارانش برای تشکیل دولت انقلابی، دست داشته و اجازه نداده گروهک های چپی، کنترل کشور را بدست بگیرند، این بار نیز باید بپذیریم که در تعیین سرنوشت کشور، تعیین کننده است. باید روی این موضوع کار شود.
Reply Retweet Like
☜حاج آقا زرد قناری☞ 7h
ظاهرا لباسهای تغییر کرد اما درجه هاشون نه :)))))))))
Reply Retweet Like
داش لوتی 11h
بهنام قلی پور سردبیر سایت دیگربان خبر داده:که رئیس سازمان اطلاعات به اتهام دست داشتن در قتل بازداشت شده است
Reply Retweet Like
امیرعلی شریعت پناه 📚 11h
به یکی از رفقا گفتم کیفرخواستی دیدم که نوشته بود: "چرا اتهام زدید که وابسته به است؟!" جواب طنز و شیرینی داد: "خب درسته وابسته به سپاه نیس دقیقا مال سپاهه طرف ضد انقلاب بوده و میخواسته نقش سپاه در خبرگزاری فارس را کمرنگ کنه"
Reply Retweet Like
Simay Azadi 21h
نبض بسیاری از ناآراميهاي دست() است ابوالقاسم علیزاده نمایندگی ٫ولی فقیه در : امروز شرایطی بوجود آمده است که حتی (مجاهدین) نیز احیا شده‌اند و نبض بسیاری از ناآرامی های کشور در دست همین افراد است. و به سازماندهی جوانان می پردازد و از آنان ”کانون شورشی“ درست می کنند.
Reply Retweet Like
Taheri Movement Sep 19
از وزين ترين پرونده هاى اين چند دهه اخير، پرونده ست که بدون ارتكاب جرم دربند است و كماكان قضاتى ناعادل تحت امر از اجراى روند قانونى پرونده جلوگيرى ميكنند. از خواستاريم مجددا تقوا پيشه كرده و حكم آزادى را صادر بفرمايند
Reply Retweet Like
Wolf Sep 19
اطلاعات و به وسیله این آقای علی افتاده اند به جان هم. امیدوارم نسل بچه های وزارت اطلاعات و کل از صفحه روزگار برچیده شه. جان سگان و گرگان از همه جداست / متحد جان های شیران ( ی) خداست.
Reply Retweet Like
قیام #براندازم 🏳️🇺🇸🇮🇱 Sep 18
میاد میزنه می کشه اطلاعات و اسناد ر کیلوی میبره جیگ نمی زنه بعد با موشک میاد کردها رو میزنه جوانان بی گناه رو اعدام میکنه یا هول می کنه هواپیمای روسی ر میزنه بعد قمپز در می کنه ما قدرت موشکی هستیم به بگید شما قدرت هم نیستید
Reply Retweet Like
Persian 💡🌐 Sep 18
و دیگر ها(مثل اوباما) قوانین اساسی را نقض میکنند و با و متحد میشوند! علیه پرزیدنت توطئه میکنند! جلوی آنها باید گرفته شود وگرنه همان بلایی بر سر آمریکا می آید که بر سر آورد.
Reply Retweet Like
قیام #براندازم 🏳️🇺🇸🇮🇱 Sep 18
الان دانشمندان و می تونند در مورد قدرت تخریب موشک های آمریکای بجث کنند اسراییل چون از موشک ها استفاده می کنند چون تقریبا از همه مدل موشکها چندتا رو نوش جان کرده
Reply Retweet Like
ققنوس در آتش Sep 17
شب گذشته ⭕️ سوخت باز هم قربانی گرفت. حادثه تکرار شد. ۱۸ نفر در اثر تصادف تانکر سوخت با اتوبوس کشته شده‌اند!
Reply Retweet Like
NewsToday Sep 17
مهران،دانشجو بود و برای تامین شهریە دانشگاهش میکرد اوبدلیل تیراندازی نیروهای به کولبران دوسال است که قطع نخاع شده و حالا نه کولبر است و نه
Reply Retweet Like
RESTART Sep 16
Reply Retweet Like
Roohollah Zam Sep 14
می‌گوید نمی‌دانم منابع مالی است، ست، است و این نیاز به شفاف‌سازی دارد. با موافقم اما تو که نمی‌دانی چرا ۱۵۰ پوند + هزینه تردد گرفتی؟! برای حضور در برنامه‌ی و چقدر و چگونه به تو پول می‌دهد؟
Reply Retweet Like
Iran's Secret Eye Sep 14
اینکه پیشتر از به دست گرفتن ابتکار عمل فرهنگی توسط ترکیه در ایران گفتیم، به آشکارترین شکل ممکن در تصویر زیر نمایان است. فیلم که با دلارهای ۳۰۰۰ تومانی مملکت به دست عنصر تجزیه طلب ساخته شده و اردوغانیزم را تبلیغ می کند در خبرگزاری چه می کند؟+
Reply Retweet Like
وحید Sep 14
مواد مخدر را برای جوانان مردم وارد میکند جوانان معتادی که حال اعتراض ندارند، ایده ال ترین شهروندان برای حکومت آخوندی هستند.
Reply Retweet Like