Twitter | Search | |
Search Refresh
عباس‌آقا Apr 29
چند روزی هست که کمپین مشترک با هدف شناسوندن بازی‌های باکیفیت ایرانی به مخاطبان شروع شده. این کمپین از این جهت بسیار بااهمیته که به نوعی اولین گام بزرگ و مشترک در مسیر افزایش سهم اکوسیستم بازی‌سازی ایران و آغازگر قدم‌های بعدیه. به زودی بیشتر در مورد این کمپین مینویسم
Reply Retweet Like
Quiz of Kings Apr 28
کوییز آو کینگز به‌همراه ۱۱ بازی محبوب ایرانی و تو قالب پویش ، سرگرمی این روزاتون رو تامین می‌کنه 🥳 هم‌چنین ممنونیم که این روزها هم تو خونه می‌مونید و به قطع شدن زنجیره‌ی انتقال ویروس کمک می‌کنید.
Reply Retweet Like
Reza-Gharalou (Pasha-Jam ab alia universum) Apr 29
این حرکت شرکت‌های بازی‌سازی داخلی و ارائه دوازده عنوان موبایلی در پویش خیلی جای تقدیر و خوشحالی داره.اما یه چیزی رو نباید فراموش بکنیم؛اینکه دنیای گرفتار این روزا بیش از هر وقتی به یاد گرفتن سبک زندگی گیمرها نیازمنده. حتما که نباید برای نجات دنیا زامبی کشتن بلد بود!
Reply Retweet Like
Taha Rasouli Apr 29
این کمپین فراتر از اینه که بخواد صرفا برای دوره‌ی قرنطینه به آدما سرگرمی معرفی کنه. نشون دهنده‌ی اینه که بازی‌سازا دارن با هم همدل‌تر و متحدتر می‌شن. نشون دهنده‌ی اینه که همه بهشون ثابت شده اگه می‌خوایم بازی‌سازی تو ایران جا بیفته باید خودمون سفت کنار هم باشیم.
Reply Retweet Like
mojtaba rajabi Apr 29
یه همکاری خوب بین بازیسازها 👏 با همراهی کافه بازار 👍 امیدوارم بتونیم زمان کمی از اوقات فراغت مردم رو پر کنیم. 🙃
Reply Retweet Like
BigBadAmir May 1
حقیقتا حرکت زیبایی بود که امیدوارم این همکاری و همدلی رو در آینده بیشتر ببینیم.
Reply Retweet Like
SeyedMojtabaMahmoodi Apr 28
کمپین توسط سازندگان 12 بازی ایرانی تشکیل شده، با این هدف که برای مخاطبای بازی‌های موبایل تو ایران که تعدادشون هم زیاد هست، ایام بهتری رو تو دوران قرنطینه رقم بزنه. امیدوارم از این دست اتفاق‌های خوب بیشتر ببینیم تا سختی این دوره‌ای که داریم می‌گذرونیم کمتر حس بشه
Reply Retweet Like
Vigiato | ویجیاتو Apr 27
۱۲ بازی پرطرفدار ایرانی برای سرگرم کردن گیمرها در دوران قرنطینه متحد شدند با توجه به گسترش ویروس کرونا، ۱۲ بازی ایرانی شناخته شده در اقدامی مشترک و طی پویش ، محتواهای جدید و متنوعی را مناسب برای روزهای خانه‌نشینی گیمرها فراهم کرده‌اند. لیست بازی‌ها:
Reply Retweet Like
Amin Shahidi May 1
کار تیمی، یعنی هدف مشترک و همبستگی. اینجوری راحت تر میشه سنگ های بزرگ برداشت و کارهای خوبِ سخت رو، راحت انجام داد. و چقدر خوب که در بحران ها، جامعه بازی‌سازان هم بعنوان یک کنش‌ گر، وارد میدان میشه.
Reply Retweet Like
A. Haghighat Apr 26
هشتگی که به‌زودی داغ خواهد شد
Reply Retweet Like
Hossein Mazrooei Apr 27
برای اولین بار باعث شد بهتون توصیه بشه و کنید😅😅 لطفا به دیده شدن بازی‌های خوش ساخت ایرانی کمک کنید. کمپین اولین حرکت یکپارچه جدی بازی‌سازهاست که از امروز شروع شد.
Reply Retweet Like
Mohamad Iraji Apr 27
Reply Retweet Like
K1 Karimipour Apr 28
ينى عمرا بتونين تصور كنين كه چقدر تلاش پشت اين كمپين خوابيده و چه بسا افراد كه زحمت و بى خوابى كشيدن براش
Reply Retweet Like
Deema Advertising Agency Apr 27
بیشتر از ۶۰ روزه که کرونا خیلی‌ها رو‌ خونه‌نشین کرده. یکی از کارهایی که برای سرگرمی می‌شه تو این مدت انجام داد، بازی کردنه و چی بهتر از بازی‌های موبایلی خوش‌ساخت ایرانی؟ ، حامی پویش
Reply Retweet Like
Mohamad Zehtabi Apr 28
خدارو شکر بعد از سال ها شاهد روزهایی هستیم که جامعه بازی سازی ایران، کنارهم و با هدف مشترک یک کار بزرگ دارن انجام میدن. امیدوارم که بازی سازهای بیشتری در ادامه به ما ملحق بشن. این حرکت به همت کمیسیون بازی سازی و کمک چند حامی شکل گرفته.
Reply Retweet Like
Ahmad Ali Farhoodi Apr 27
تو این روزگار، کار مشترک حال خوبی داره.
Reply Retweet Like
Tarokh.T Apr 29
کمپین نشون‌دهنده هر چه بیشتر متحد شدن بازی‌سازهاست در مسیر کاری که این روزا باقی صنایع نمیتونن انجام بدن، سرگرم کردن مردم در این شرایط سخت. به این متحد شدن‌ها و کمپین‌ها بیشتر نیاز داریم و خوشحالم که اولین قدم رو توی این مسیر برداشت.
Reply Retweet Like
🏠گلخان جونیور😷 Apr 29
این چند هفته‌ای که شکل‌گیری رو دیدم، به این فکر کردم که دفعه‌ی بعد هر کس بازی باکیفیت موبایلی خواست، می‌تونم بااطمینان این لندینگ رو براش بفرستم و بهش بگم این بازی‌ها سرگرمت می‌کنند. امیدوارم با فرکانس بیش‌تری شاهد این پویش‌های مشترک باشیم 🥂
Reply Retweet Like
MM Apr 28
خیلی خوبه که جامعه‌ی بازی‌سازها اونقدری باهم باشن که این روزا بتونن بگن
Reply Retweet Like
Danial Apr 28
یعنی توجه بازی‌سازان به مخاطب، همون اصلی که همیشه باید رعایت بشه. چنین کمپین‌هایی تو فضای فعلی دلگرم‌کننده‌ست
Reply Retweet Like