Twitter | Search | |
Search Refresh
moneyar مانیار 5 Dec 17
Reply Retweet Like
Shahrzad Mirjahani Feb 19
Replying to @SMirjahani
تو جلسات بررسی سرمایه‌گذاری روی که شرکت می‌کردم خیلی میشنیدم که در نقد یه استارتاپی می‌گفت که خیلی راحت توسط دیجیکالا و یا اسنپ میتونه کپی بشه و اون با قدرتی که داره سه سوته میتونه بازار رو بگیره.
Reply Retweet Like
Ali Mahmoodi Feb 18
بعد از سه هفته هماهنگی و اصرار قرارمون با هماهنگ شد، بدون اینکه ما یک کلمه حرفی بزنیم به میگه ایده‌ی این دوستان به درد نمیخوره!
Reply Retweet Like
Pouya Pirhosseinloo Dec 25
اتفاقی یکی از فایل‌های گذشته رو دیدم: عزیز فرقی بین و نذاشته بود و یک تمپلیت داده بود. مجبور شده بودیم برای ۱۲۷ صفحه مستند درباره تاثیرات «زیست محیطی»، «فرهنگی و اجتماعی»، «شرایط اقلیمی» و ... پر کنیم!
Reply Retweet Like
M.Naghipour Dec 7
تو ارائه خودتون به // انقدر از روی متن نوشته شده فایل ارائه خودتون نخونید! مطمئن باشید که این عزیزان سواد خوندن متن شما رو دارند!
Reply Retweet Like
گِرا Dec 4
: برخی از افراد و که از ارز گرفته بودند، نصف یا دو سوم آن‌را در فروختند صحبت‌های مهم در مورد
Reply Retweet Like
Amir Habibzadeh Nov 26
دوستان استارت آپی اگه نیاز به دارید حتما درخواست ثبت نام رو تو پرکنید. تو این صفحه هم خدمات ما برا استارت آپ ها رو میتونید مطالعه و ثبت‌نام کنید. ما براتون سرمایه گذار پیدا میکنیم🤠 رو هم دریغ نکنید!
Reply Retweet Like
Pouya Pirhosseinloo Nov 21
چی بگم که تف سر بالا نباشه؟ تو این چند سال با بیش از ده‌ها (احتمالن شامل همه‌ی اون‌هایی که اسمشون رو شنیدید) جلسه رفتم. جلسه رفتم یعنی صدها ساعت مذاکره کردم. می‌خوام بگم که ثبت بشه، تجربه بشه و تاریخ بشه، ولی چی بگم که تف سر بالا نباشه؟
Reply Retweet Like
خلیل الله بلوچی Oct 15
قاچاق سوخت در معلول علت عدم اشتغال جوانان است، کسی منکر این نیست که این شغل ضرر کشور و مردم است، اما برای ریشه‌کن کردن این شغل غیر موجه نیاز به ایجاد شغل و ورود محلی و خارجی است، کم‌ترین حق یک سرمایه‌گذار هست که بایستی داشته باشد.
Reply Retweet Like
akbar hashemi Oct 6
وقتی می‌گوید سرمایه هست ولی استارت‌آپ نیست و هم می‌گوید من هستم ولی سرمایه‌گذار نیست، اگر شوخی نیست که نیست،یک شکاف فرهنگی و دانشی عمیق بین دو قطب اصلی است به اندازه‌ای که را به دوپاره تقسیم کرده است.
Reply Retweet Like
M.Naghipour Oct 3
به خارجی بدبخت پنج سال میخواین اقامت بدید! خوب یه بار که وبسایت یا پلتفرمش رو کنید تا بره به فیلترکننده‌تون حالی کنه! که پنج سالش تموم شده!😂 آدم حسابی
Reply Retweet Like
M.Naghipour Oct 1
چقدر خوبه روز رو با جلسه با یک‌ خوش آتیه شروع کنی و وسط جلسه مورد علاقه‌ات رو برات بیارن. خوندن کتاب رو به همه علاقمندان بخصوص ها توصیه می‌کنم. با سپاس از و
Reply Retweet Like
Pouya Pirhosseinloo Sep 24
تعداد زیادی سرمایه‌گذار خطر پذیر بین سال‌های ۹۰۰ تا ۱۲۰۰ میلادی در فعالیت می‌کردن. پول و کشتی می‌دادن، جوانان پاپتی اما پر انگیزه تجارت می‌کردن و بعد به نسب ۷۰ ()، ۳۰ () تقسیم می‌کردن. شاید چنین یکی از مهم‌ترین دلایل شکوفایی اقتصادی ونیز بوده.
Reply Retweet Like
Esmaeil AtashpazG Aug 13
ما بوت‌استرپ (Bootstrap) را به جای خودگردانی، عبارت «خون دل خوردن» ترجمه کرده‌ایم. :) + داشتید؟ - بله. + از کجا؟ - از خون دل و دندانهای به هم سابیده. :) اما مستقل از اشاره طنز، خودگردانی همانند درد است؛ اگر شما را نکشد، قویترش می‌کند. اما گاهی می‌کشد.
Reply Retweet Like
Mohammad Gerveyi Aug 8
یکیم بهمون پیام داده میگه دنبال یه میگردم که یه واحد آپارتمانی شصت متر به بالا با مبلمان اداری در اختیارمون بذاره با هفت هشت ده تا کامپیوتر ـو پونزده بیست میلیون سرمایه واسه یه (؟!) :/ خب امر دیگه؟ 🥴
Reply Retweet Like
ناصر غانم‌زاده 🎗 Aug 1
هزار نکته‌ی باریکتر ز مو این‌جا ست؛ نه هر که سر بتراشد، قلندری داند.
Reply Retweet Like
Nasser Hadjloo 19 Feb 18
ی ایران تبدیل شده به جولانگاه انی که نیروهای کاری جوان رو با وعده های زیبا فریب میدن و بعد، از دولت به اسم بودجه میگیرن و یک چیزی روش میخورن ان نالایق یا ناآگاه هم فقط به فکر مشاوره دادن به هر قیمتی هستن وضعیت واقعا تاسف آوره
Reply Retweet Like
ریتوعیتر 17 Feb 18
اون روزی که تو جلسه سرمایه‌گذاری بهش گفتیم برادر تو ۲ماه ۳تا ایمیل زدیم چرا جواب ندادی؟ برگشت گفت سفر بودم و نمی‌تونستم ایمیل‌هام رو چک کنم چون ایمیل‌هام رو پرینت می‌کنن!! تو کارتابل جواب می‌دم.. فهمیدم این اکوسیستم استارتاپی حالاحالاها جای کار داره.
Reply Retweet Like
atakhalighi 2 Aug 17
به نظر می‌رسه که فاکتور شوآف و عددسازی در بین برخی به اصطلاح در حوزه استارت‌آپی امتیاز محسوب میشه و متاسفانه صداقت، امتیاز منفی
Reply Retweet Like
ناصر غانم‌زاده 🎗 28 Jun 17
فاندر (Funder) ≠ فاوندر (Founder) (تلفظ دقیق‌تر فوندر) Funder: کسی که پول را داده، Founder: بنیانگذار
Reply Retweet Like