Twitter | Search | |
Search Refresh
علی ali💖🇮🇷💚 Nov 15
من ماهیانه ۷ تا ۸ هزار کیلومتر میکنم، اگر به طور متوسط ماشینم صدی، شش مصرف کنه میشه ۴۲۰ تا ۴۸۰ لیتر در ماه که اگر به نرخ سه تومان حساب کنیم، میشود ۱/۲۶۰/۰۰۰ تا ۱/۴۲۰/۰۰۰ تومان. درآمدم قابل محاسبه نیست، پس انشالله خیره! بالاخره هم ساختن برای مرد!
Reply Retweet Like
سيد مصطفي هاشمي Nov 10
💢 برادر رئیس جمهور در است، داماد وزیر کار در زندان است، برادر معاون اول این متهم اقتصادی است، دختر وزير سابق این دولت و رئیس ستاد آقای روحانی در سال ۹۲ خانم شبنم نعمت زاده به دلیل فساد و اخلال در واردات داروی کشور در دادگاه است.
Reply Retweet Like
سعیدویسکرمی Nov 15
Reply Retweet Like
iliya. Nov 14
یعنی محرومیت از علایق و سلایق برای مدتی یا همیشه... حضرت ایلیا علیه السلام
Reply Retweet Like
رسم شبگردی سیاه جامه گی است Nov 10
من اگر نقاش اولام دونیانی چکرم
Reply Retweet Like
محمد سالاری Nov 13
سکوت در مقابل توهین به امثال (ره)، نتیجه اش تهدید به یقه گیری، ، و شده است. چشم فروبستن بر افراط گرایی انحصارطلبان، نه تنها حرمت بزرگان بلکه را در آینده به مخاطره خواهد انداخت.
Reply Retweet Like
رضا✌️✌️ Nov 16
.اما هر کس به هر دلیلی علیه ظلم و ستم سرمایه و سرمایه‌دار اعتراض کرد، با نیروهای انتظامی‌ به جانشان می‌افتید و پرونده‌سازی می‌کنید و به می‌افکنید. لازم نیست دور برویم و سری به این گوشه و آن گوشهٔ دنیا بزنیم؛ همین را نگاه کنید؛
Reply Retweet Like
مصطفی،🥂 Nov 17
بابا جان! این قاعده کلی دنیاست که همیشه حساب اهل پاک از ناپاک جداست این حادثه جنایت کارانه پیش از آنکه منسوب به لوگر باشد منسوب به افغانستان عزیز ماست و چیزی کمتر از وقایع تلخ و پلچرخی نیست لذا ملت غیور و با شرافت هر خطه حسابش با عیاشان و فحاشان مزدور سواست ...
Reply Retweet Like
دادخواه قتل عام ۶۷ نه به اعدام وزندان Nov 12
نه به و دین اجباری واجبار دینی سه شهروند بهایی در مجموعا به ۲۳ سال حبس تعزیری محکوم شدند بهنام اسکندرانی، یلدا فیروزیان و اردشیر فناییان، سه شهروند بهایی ساکن سمنان، توسط دادگاه انقلاب این شهر مجموعا به ۲۳ سال حبس تعزیری و تبعید محکوم شدند
Reply Retweet Like
Neo Nov 17
اینترنت ایران هنوز قطعه. عدم ارتباط با دنیا. زندانی به مساحت ایران 😔😔
Reply Retweet Like
محمد هادی اکبری Nov 13
فکر کنم آقای دکتر دلت برای تنگ شده ... دوستان خودتون رو آماده کنید برای بدرقه دکتر به سمت زندان ، بعید این دفعه بگذارند بیاد دوباره بیرون ...
Reply Retweet Like
زادهٔ فصلِ بهار Nov 12
طرح تفکیک سازمان زندان ها از در مجلس در حال بحث و بررسی است، از دلایل اصلی آن ضرورت نظارت بیشتر بر زندان ها عنوان شده است. بدون شک زمینه های سیاسی و اجتماعی خاصی دارد که بر اهل فن پوشیده نیست!!
Reply Retweet Like
Jamshed Tehrani Nov 12
📌شهلا انتصاری، لحظاتی قبل با تودیع قرار وثیقه، به صورت موقت و تا پایان مراحل دادرسی از زندان اوین آزاد شد. وی پیشتر در تاریخ ۳۱ مردادماه، توسط نیروهای امنیتی در رشت بازداشت و پس از مدتی به بند زنان اوین منتقل شده بود.
Reply Retweet Like
Jamshed Tehrani Nov 12
📌لیلا حسین ‌زاده، دبیر شورای صنفی دانشجویان که در بند زنان اوین محبوس است، روز جاری جهت ادامه درمان به بیمارستان اعزام شد. وی تاکنون علیرغم لزوم خارج کردن پین از انگشتش که مورد جراحی قرار گرفته، ازاعزام به بیمارستان محروم مانده بود.
Reply Retweet Like
Jamshed Tehrani Nov 12
📌ثمین مقصودی، شهروند بهایی ساکن جهت تحمل دوران محکومیت خود به اوین منتقل شد. این شهروند بهایی در اردیبهشت ماه سال گذشته توسط دادگاه تهران به ۵ سال حبس محکوم شده و دادگاه تجدید نظر در شهریورماه سال جاری این حکم را عینا تایید کرد.
Reply Retweet Like
VOA Farsi Nov 12
یک زندانی در ارومیه به نام «مرعان خمو» که سال ۹۴ به اتهام بازداشت وبه این منتقل شده بود، روز یکشنبه ۱۹ آبان در پی وخامت حال به بهداری این زندان منتقل شد. پس از چند ساعت به دلیل عدم رسیدگی پزشکی و تعلل در اعزام به بیمارستانی خارج از زندان، او جان خود را از دست داد.
Reply Retweet Like
Shahrooz.Hashemi Nov 12
نه میشه رفت، نه میشه ماند...
Reply Retweet Like
guardian Nov 11
🎥 : آقای اگر برادرت نمی‌افتاد باز هم از این حرف‌ها می‌زدی؟!
Reply Retweet Like
Jamshed Tehrani Nov 11
📌قرار بازداشت راغب، فعال مدنی در اوین در سومین ماه بازداشت توسط بازپرسی دادگاه انقلاب شهریار تمدید شد. آقای احمدی راغب در تاریخ ۵ شهریورماه توسط نیروهای امنیتی بازداشت شده بود.
Reply Retweet Like
Jamshed Tehrani Nov 11
کوخیان، فعال مدنی طی ابلاغیه ای بابت پرونده ای جدید به بازپرسی دادسرای عمومی و انقلاب ملکان احضار شد. گفته می شود پرونده جدید در ارتباط با اعتصاب غذای طولانی وی در ایام مفتوح شده با اینحال مصادیق اتهامات روشن نیست.
Reply Retweet Like