Twitter | Search | |
Search Refresh
مصطفی تاجزاده Jan 16
سرانجام سد شکست و بعد از ۱۰ سال نخستین مناظره‌ام با حضور خبرنگاران برگزار شد. از آقای⁧ ⁩متشکرم که پذیرفت دور دوم مناظره هفته آینده ادامه یابد. به معجزه گفت و گو اعتقاد دارم و آن را گم‌شده ایران کهن اما استبدادزده می‌دانم. نهادینه شدن گفتگوی ایرانی با ایرانی آرزوی من است
Reply Retweet Like
•سینا جهانی• 🇮🇷 Jan 23
: «حضرت آقا به من تذکر دادند که حواست باشه از کسانی که نیستند و حضور ندارند اسم نبر!» چند دقیقه بعد، زاکانی : «این عکس داداش رییس جمهور،آقای فریدون، کنار آقای است...» ۲ دقیقه رو حرف خودتون نمیتونید وایسید، انقدر که پر از دروغ و ریا و مغلطه اید ..
Reply Retweet Like
امیرحسین ثابتی Jan 25
سالها اصلاحطلبان میگفتند درباره 18تیر، 88 و سایر موضوعات مشابه حرفهای مهمی دارند که نه رسانه های رسمی آنها را منتشر میکنند نه کسی با آنها مناظره میکند! مناظره و مثال نقض بزرگی برای این توهمات بود، امیدوارم با ادامه این گفتگوها وزن واقعی این جریان بیشتر روشن شود.
Reply Retweet Like
mahdi mozaffari🇮🇷 Jan 23
نیاز داشتیم کمی حالمون خوب شه، جلوی جمع کسی با صدای رسا‌ از میر ما دفاع کنه، بی‌ تعارف رهبر‌ نقد بشه، اعلام بشه نام کاری که ۸۸ کردن کودتا بوده، و برای مردم اصلاح طلبی اصیل‌ بازتعریف بشه. ممنون آقا مصطفی، سر سبزت سلامت.
Reply Retweet Like
Sadeq Hosseini | سیدصادق حسینی Jan 23
اسطوره‌ی وقاحت کسی است که به‌روی خود نمی‌آورد معاونان و مدیران و وزیر احمدی‌نژاد و بابک زنجانی و... به واسطه ی فساد و بالاکشیدن پول مردم در زندانند./ در مناظره با : دولت خاتمی فاسد ترین دولت بود، البته دولت آقای روحانی روی آن را سفید کرد.
Reply Retweet Like
hezardastan1980‏‎‎🇮🇷 Jun 18
در توجیه قطع اس‌ام‌اس انتخابات ۸۸ میگه یک جارو که قطع نکرده بودند همه جا بوده:))) دیوونه‌ خونه‌اس:))
Reply Retweet Like
محمد علی الفت پور  🇮🇷🇮🇷 Jan 23
در مناظره دومش با پای دها نفر را وسط کشید و به دها نفر تهمت و افترا زد تا شاید اینبار فاتح میدان شود که هر چه بیشتر دست و ما میزد بیشتر فرو میرفت هیمنه غول مرحله آخر اصلاح طلبها خیلی وقت این که شکسته است کاش صدا و سیما این مناظره رو پخش میکرد
Reply Retweet Like
Sajedeh Arab Sorkhi Jan 23
تفاوت سخنان با اینه که تاجزاده روایت تاریخ می‌کنه. زاکانی تو فاز مچ‌گیری بد و بیراه می‌گه. من که نزدیکشم صدای دندون قروچه‌هاشو می‌شنوم.
Reply Retweet Like
Mohamad Ali Abtahi ابطحی Jan 23
مناظره و زاکانی در مورد تابو ترین مسایل کشور نشان داد که فقط گفتگو راه حل است. از که شجاعت پذیرش مناظره را دارد، بعید بود به اعترافات تلویزیونی من درایام زندان بعد از گذشت دهسال استناد کند . شرایط آن دادگاه ها رابا یک تلفن به مرتضوی- هرجا هست - می تواند بداند.
Reply Retweet Like
Mahdieh Golru Jan 15
در مناظره و درباره حرفی از زده نشد!
Reply Retweet Like
saeedmaaleki⁦⁦ Jun 21
گفته دست ست و بعد خودش یکی از چهره های همیشه حاضر در همین صداوسیمای میلی ست!
Reply Retweet Like
مستر آلبرت Jun 18
: طبق گفته ي آقاي خاتمي؛ ٨ ميليون تقلب شده! خب جواب بدين! : والا برادرش كه ميگه تقلبي نشده! بالاخره كي درست ميگه آقاي تاجزاده؟! تاجزاده: سكوت!
Reply Retweet Like
Hadi Mousavi Jun 18
کاملا عصبی و هیستریک داره جواب میده. به در و دیوار میزنه. هیچ حرف جدیدی نداره. از ماجرای نجفی داره سو استفاده میکنه. اوج هنرش هم حرف رکیکی بود که زد و چهره واقعیش رو نشون داد. معمولا وقتی آدم کم میاره اینطوری میشه😊
Reply Retweet Like
mehdi mahmoudian Jun 18
خطاب به زاده: ما به شورای نگهبان منتقد هستیم به دستگاه قضایی هم منتقد هستیم صدا و سیما و نهادهای امنیتی هم دست شماست حالا شما طلبکارید و ما باید جواب بدیم؟ تاج زاده هم از بابت انتصاب افراد نالایق به عنوان مسئولین قضایی، ش.نگهبان و صدا و سیما عذرخواهی کرد به خدا😂😂😂
Reply Retweet Like
ندات 🇮🇷 Jun 23
کسری نوری، مدیرکل روابط عمومی وزارت در واکنش به اعلام کرد اگر ایشان می‌توانست لغو قرارداد با پرسپولیس را هم را در زمره اتفاقات وزارت نفت قرار می‌داد!
Reply Retweet Like
رضا بهرامى Jan 23
در درستی استدلالات همین بس که وی به استناد می‌کند!!!
Reply Retweet Like
امیرحسین ثابتی Jan 23
ای کاش صداوسیما کل 3ساعت حرفهای در امروز را پخش کند، اما از حرفهای همان پنج دقیقه ای که درباره ارتباط فتنه 88 با تحریم ها و مفاسد مالی اصلاح طلبان سخن گفت، کفایت میکند. امیدوارم در فرصت باقی مانده تاجزاده پاسخ دهد نه اینکه دوباره از خاطرات زندان بگوید
Reply Retweet Like
AKBARIN Apr 24
نوشته «این مواجهه‌ی حق و باطل، به فینال و انتهای خود نزدیک می‌شود». دوران این شوخی‌ها خیلی وقت است گذشته، دعوای حکومت جمهوری اسلامی با دعوای باطل با باطل است نه حق و باطل. این دعوای کثیف همچنان ادامه دارد و این و مردم‌اند که تاوانش را می‌پردازند با جان‌شان!
Reply Retweet Like
ادمین Jan 15
رو به بهترین نحو و شکل ممکن میشد امروز تو مناظره و دید. موضوع وقایع کوی دانشگاه سال ۷۸ بود اما کشیده شد به سرتاپای این نظام! تازه قرار هم گذاشتند هفته بعد در مورد وقایع سال ۸۸ بحث و جدل کنند! از راه گریزی ندارند!
Reply Retweet Like
رضا.میم Jul 15
باید تف انداخت تو روی صورت نامردی که جز سکوت ازش تو این چند سال هیچ چیزی ندیدیم. حقیقتا که امثال و صدشرف دارن به امثال تو که شرافت و همه چیزیت رو فدای منافعت کردی.
Reply Retweet Like