Twitter | Search | |
Search Refresh
رضا قاف‌صاد Jul 10
منظور از دادگاه علنی این بود که افراد یک جامعه بتوانند آزادانه در جریان دادرسی قرار بگیرند -منجمله متن کیفرخواست و دفاعیات متهم- تا نسبت به اجرای دقیق قانون، بیطرفی دادگاه و احقاق عدالت، اطمینان پیدا کنند. با انتشار دفاعیاتش در مقابل قلب مفهوم دادگاه علنی ایستاد.
Reply Retweet Like
رضا بهرامى Jul 10
بخشی از دفاعیات در دادگاه برای اثبات تقلب در یادداشت ۸۸/۳/۲۵: «شب محسن رضایی آمد گفت با آقایان شمخانی، لاریجانی، سلیمانی و قالیباف جلسه داشته و به تقلب حدود هشت میلیون رأی معتقد شده‌اند. به آقای حجازی گفته‌اند به رهبری بگوید.»
Reply Retweet Like
اِشْبَکُفْسْکی(از نسل راسْکولْنیکُف) Jul 11
۱/٢ اینکه داد و بیداد میکند ۱۰ سال پیش تقلب شده اما قصد دارد دامن نظام را ازین به قول خودش فتنه ی واقعی، مبرا کند کصشعر محض است. اینکه بزرگان نظام طی خرابکاری عده ای گول خوردند و اشتباه کردند، شوخی کصشعری است.
Reply Retweet Like
بابک قناد Jul 10
شجاعت و ایستادگی بر سر ادعایش و استفاده از سازوکارهای قانونی و مدنی برای اثبات آن، نوعی سیاست‌ورزی اصلاح‌طلبانه اصیل است. سیاست‌ورزی‌ای که به بهانه «اقتضای شرایط»، «مصلحت»، «چانه‌زنی» و ... تبدیل به انفعال و پذیرش وضع موجود نشد.
Reply Retweet Like
Ali Shakourirad Jul 7
درهمان سطوراول مقدمه حکم دادگاه آمده است:«نامبرده همانند چهره‌های مختلف جریان فتنه که ...»این چه دادگاهی است که با پیش‌فرض عنوان سیاسی و غیرحقوقی «فتنه» که اسم رمز قلع و قمع منتقدان و اصلاح‌طلبان شده‌است مبادرت به صدورحکم قضایی نموده است. چنین حکمی کسی را قانع نمی‌کند!
Reply Retweet Like
اِشْبَکُفْسْکی(از نسل راسْکولْنیکُف) Jul 11
٢/٢ نه جناب . این فریادهای زرگری هیچ اعتبار و همچنین خریداری ندارد. قورباغه را رنگ نکن و به جای فولکس واگن به مردم تحویل نده. در حد حقیقت جویی نیستی.
Reply Retweet Like
سید حسن رسولی 5h
Replying to @hasanrasouli
مهم‌ترین استنادرییس دادگاه رسیدگی‌کننده به اتهام مبنی برنشراكاذيب به‌قصد تشويش اذهان عمومی در مورد رويداد انتخابات سال٨٨ تائید صحت آن توسط شورای نگهبان اعلام‌ شده درحالیکه بالاترين مقام رسمی كشور طبق قانون اساسی اعلام کرده‌اند: "مخالفت با نظراتشان بلااشکال است".
Reply Retweet Like
مازیار خسروی Jul 12
Replying to @AnakondaPitone
مستندات دفاعیات در دادگاه را که با نام منتشر و بر اساس گزارش‌های سایت رسمی شورای نگهبان تهیه شده بود حذف و جایگزین کرده‌اند.
Reply Retweet Like
سید حسن رسولی 5h
۱_ بر اساس تفسير اوليه سال٧٠ شورای نگهبان و متعاقب مصوبه مجلس‌چهارم از دامنه شمول اصل٩٩ قانون‌اساسی، مرجع عالی و نهایی اعلام‌نظر درباره مراحل گوناگون انتخابات سراسری به‌استثناء شوراهای اسلامی شهر و روستا این شورا است.
Reply Retweet Like
MostafaRasteMoghadam Jul 11
آقای زاکانی، در به صورت متقن و مستند ثابت کرده در انتخابات ۸۸ تقلب رخ داده است. سوال این است، کدام گروه فتنه گر است؟ آنان که اعتراض کردند یا شمایی که خود را فسادستیز می دانید و در مقابل بزرگترین فساد رخ داده در ج.ا سکوت کردید و دم نمی زنید؟
Reply Retweet Like
║█║▌║▌ Reza ║▌█║ Jul 11
گزارش به خودم (جمهور) رو خوندم...نمی دونم به کجای کار بگم احمقانه؟ اگر شورای نگهبان مرجع بود چه دلیل برای این دعوا بود؟ اگر نبود که((بنظرم نیست)) آمار و ارقامش هم به درد عمشون میخوره که بعد 300 صفحه باز میگن اسنادتون کو؟ گور بابای مرحوم؟؟
Reply Retweet Like
Seyed Aliasghar Manzourolajdad Jul 14
اظهارات كدخدايى، سخنگوى در مورد دفاعيه كه آن را مضحك خوانده بود، نشان مى دهد كه به گونه اى سردرگم شده است كه نمى داند افتضاح ٨٨ را چگونه جمع كند! يك روز متن گزارششان را از سايت حذف مى كنند و روزى ديگر مستندات طرف مقابل را مضحك مى خوانند...
Reply Retweet Like
کولی Jul 11
اونایی که مسئول مطالعه تطبیقی کنترل کیفیت نماز در ایران و کانادا بودن همین زن و بچه نبودن؟
Reply Retweet Like
Ali Shakourirad Jul 10
متن کامل دفاعیات خود را به همراه مستندات آن و نیز متن کیفرخواست دادستان و دادنامه دادگاه بدوی منتشر کرد. هر کس که تا کنون از لفظ «فتنه» برای اعتراضات۸۸ و یا از اتهام فتنه‌گر برای معترضین استفاده کرده است باید این دفاعیات را بخواند و برای نجات آخرت خویش فکری بکند.
Reply Retweet Like
🇮🇷میرزا احمد Jul 10
Replying to @AA171410
محتوای دفاعیه شاید با کف و سوت یکسری جوان احساسی در میتینگ‌های سیاسی همراه بشه....ولی قاعدتا نمیتونه مورد قبول یک دادگاه قرار بگیره... آنچه آقای خاتمی در این به اصطلاح دفاعیه آورده در بهترین حالت ثابت کننده وجود سوءمدیریت و ناهماهنگی است، نه تقلب و نه حتی تخلف گسترده.
Reply Retweet Like
سبحان Jul 15
همین روزاس دانشمندا اعلام کنن ساکت‌ترین گونه‌ی بشریه که تا حالا شناسایی شده! لعنتی مثل سیاه چاله می‌مونه، صدای بقیه رو هم می‌کشه تو خودش!
Reply Retweet Like
Sayyed Mohammad Jul 10
آقاي در مصاحبه با گفته بودند هشت ميليون راي به مجموع آراء انتخابات ٨٨ اضافه شد و اين مطلب با بازشماري رندوم مشخص نميشود و بايد كل آراء بازشماري شود. پاسخ: در بازشماري رندوم اگر نسبت آراء همان نتيجه ي انتخابات كه ٢٤ به ١٣ در آيد بطلان اين حرف را ثابت ميكند
Reply Retweet Like
║█║▌║▌ Reza ║▌█║ Jul 10
خب ما بریم بیش از 320 صفحه دفاعیات رو بخونیم...
Reply Retweet Like
Ruhollah Nakhaee 🇮🇷🎗️ Jul 10
Replying to @The_Ruhi
راهی که فکر می‌کردند اشتباهی در آن لغزیده را او خیلی محکم و قدم‌به‌قدم هنوز دارد طی می‌کند. خجالتش بماند برای آن‌ها که فکر می‌کنند با سکوت، تأسف و دست‌‌روی‌دست‌گذاشتن اسمشان می‌شود اصلاح‌طلب، کنشگر سیاسی یا چیزهای دیگر.
Reply Retweet Like
حسن اسدی زیدآبادی Jul 15
آقای نیازی به تکذیب نیست. فردا اول وقت بیانیه نمایندگان در اعتراض به محکومیت را منتشر کنید امضای خودتان را هم بگذارید لابلای اسامی که زیاد دیده نشود.
Reply Retweet Like