Twitter | Search | |
Search Refresh
Revo 4h
فوری تهدید به موشک باران در صورت انقلاب! رائفی پور: اگر در براندازی شود تمام موشکهایمان را به تلاویو و حیفا شلیک خواهیم کرد!
Reply Retweet Like
🎗️اسبِ شاخدارِ ویراستار🎗️ 15 Nov 17
رکورد جهانی بیشترین کسشر در کمترین زمان خدااااااااااااااااااااااست :))))))))
Reply Retweet Like
ع. ششگلانی Dec 13
این روزها صدای ایران‌ستیزان از لندن تا تهران بلند است! مردک جاهل! آذری و کردزبان و خراسانی و خوزستانی و...سده‌ها کنار هم زیسته و خود را ایرانی دانسته‌اند. چه فرقی بین امثال و تجزیه‌طلبهاییست که با وقاحت می‌گویند ملت ایران وجود ندارند؟ هر دو دشمنان حقیقت و تاریخ و ایران
Reply Retweet Like
علیرضا صلواتی Alireza Salavati Jan 27
ایران۱۴۴۴ در سخنگویان اصولگرایان از ناطق‌نوری، عسگراولادی و محمدرضا باهنر به ، و رسیده‌اند! برگزاری تاسوعا در حسینیه کاخ سفید! نیمه شعبان در مهدیه باکینگهام لندن! شب‌های قدر ورسای پاریس! بلیط دوطرفه به ایستگاه فضایی شهید ت.م!
Reply Retweet Like
reza 2 Sep 18
استاد رائفی پور : من خودم بجه ارتشیم .... الان هم پدر داره با پراید مسافر کشی میکنه....
Reply Retweet Like
Ashkan Rezaeipour 3 May 18
شما هم شنیدین ایران به پرداخت غرامت بخاطر برج های 2 قلو و 11 سپتامبر شد ؟ ممکنه خیلیاتون خوشتون نیاد از ولی این صحبتاشو گوش کنید که واسه چند وقت پیشه. خوشم میاد بازی تو دستشه 😂
Reply Retweet Like
سپهبد فهیمه Nov 8
الان معیار خوب بودن برای آقایون و خانوما شده اینکه: تا وقتی با منه با کسی نباشه حالا بشنوید از زبان دکتر
Reply Retweet Like
M.313 30 Apr 18
Reply Retweet Like
Maryam Zohdi 24 Jul 18
اگر حرفهای و همفکرانش براتون جالبه خوبه بیشتر درباره‌شون بدونین:
Reply Retweet Like
Sina Valiollah ⁦⁦ 29 Apr 18
این حرف بدی نزده که! گفته تبلیغ رو بدین به آدم مناسبش. خمیردندون رو بدین به مهدی که می‌خنده و تبلیغ ماست هم بدین به کریم که نمی‌خنده. به خود استاد رائفی‌پور هم که راه دهان به روده‌شون گرفته تبلیغ چنته رو‌ بدین که راه باز شه و موقع حرف زدن چیزای دیگه بیرون نریزه؛)
Reply Retweet Like
ڳل آݞا 29 Apr 18
بوی نفاق وخیانت می اید دقیقا چندروزمانده به احیای نیمه شعبان درهمه جای کشور;شخصی که احیاکننده ی احیای نیمه شعبان است اینگونه موردهجمه ی وحامیانش میشود ان هم بااستفاده ازخبری که متعلق به اسفند۹۶است
Reply Retweet Like
سپهبد فهیمه Feb 16
نظر استاد در مورد برخی حیوانات...
Reply Retweet Like
Hossein Dalirian 29 Apr 18
حرف خوبی زده، واقعا دمش گرم شما که یه جو سر از مباحث امنیتی درنمیارید، چرا فکر میکنید می‌تونید درباره سوریه و عراق و داعش نظر تخصصی بدید؟ البته بودن عیب نیست، ولی تلاش کنید با سواد بشید بعد نظر تخصصی بدید!!
Reply Retweet Like
احمد آقا 30 Apr 18
رهبر بیسوادی که روغن تبلیغ میکنه نباید در مسائل امنیتی کشور دخالت کنه
Reply Retweet Like
reza 2 Sep 18
بالاخره داره زحمات استاد جواب میده تا امروز 140 تا از نمایندگان مجلس پشت طرح هستند
Reply Retweet Like
Ali Zare | علی زارع 4h
حالا همگی‌تون دارید فقط دارید به زود و سریع ترک کردن نماز اشاره می‌کنید اما هیچ‌کسی به اون نحوه‌ی روی پای لاریجانی زدن و پاشدن توجه نمی‌کنه! شک ندارم بروبچه‌های عشق یک کُدی، علامتی، چیزی از توش درمیارن!
Reply Retweet Like
علی ali💖🇮🇷💚 May 5
به طور کلی من سه چهره را در منفور میدانم نفر اول است ، که را به قعر زمین کشیده! نفر دوم است ،ملتی را خواند وخودش به خاک نشست! نفر سوم است،او استاد است و جدیدا قاضی شده! منتظرم به خاک نشیند!
Reply Retweet Like
ايران اينترنشنال 10 Dec 18
«، ، دیگه تمومه ماجرا»؛ شعار گروهی از دانشجویان دانشگاه خواجه‌ نصیر طوسی هنگام سخنرانی . این برنامه توسط بسیج دانشجویی به مناسبت برگزار شد.
Reply Retweet Like
امید بهشتی Jan 14
این سند رو رایگان به دوستان ارزشی تقدیم می‌کنم: بویینگ به حروف ابجد می شه ۹۸ (که امسال باشه). عبارت «نقشه دونالد ترامپ/ واشنگتن» به حروف ابجد می‌شه ۲۰۲۰ (که امسال باشه) این سند غیر قابل خدشه‌ای است مبنی بر این‌که امریکا در سرنگونی پرواز ۷۵۲ دخیل بوده.
Reply Retweet Like
مهزیار خاکی Jan 12
بابا شما که عرضه برنامه‌سازی ندارید! رو بدید دست ، چهارتا جواب حسابی به این شبکه های دروغ‌پراکنِ ضدانقلاب بده....
Reply Retweet Like