Twitter | Search | |
Search Refresh
امین میمندیان Feb 15
مرد اونیه که وقتی هم شد دوست دخترشو ول نکرد. تو یه وزارتخونه بهش کار داد. احسنت حسن
Reply Retweet Like
f. zare 43m
امروز گفت: مسئله ای نیست که بگوییم فلان روز تمام میشود، ممکن است تا آخرسال با ما باشد. ولی من یادم میاد یه بنده خدایی که صبح جمعه از کرونا باخبر شده بود گفته بود شنبه وضع به روال عادیش برخواهد گشت 🤔
Reply Retweet Like
Alborz Feb 7
وقتی که لمپن ها و اوباش تمام مملکت رو قرق میکنن، سقوط اخلاق تو اون مملکت حتمیه "به تو چه ربطی داره؟" واکنش عصبی از سئوال یک خبرنگار: به تو چه ربطی دارد که را چطور نشون دادم!!
Reply Retweet Like
علی ali💖🇮🇷💚 Mar 15
هر وقت شدی بهت میگم! الان برو با دستتو بشور و با خشک کن پوستت خراب نشه! مخالفت با برای هیچکس اعتبار نیاورده برای شما هم نمیاره! به جای و نسناسی تلاش کنید، با سالم رای مردم را کسب کنید و نخواهید بر خلاف مردم حرکت کنید.
Reply Retweet Like
mostafa.bagherzadeh91 Mar 10
بعنوان يك ايرانى، مسئول ستاد ملى مبارزه با كرونا را شخص ميدانم . از امروز به بعد هر اتفاقى در كشور بيفتد مسئوليتش با شخص است.
Reply Retweet Like
mostafa.bagherzadeh91 Mar 11
سخنگوى ستاد ملى مبارزه با كرونا روزانه از ابتلاى صدها نفر و كشته شدن ده ها نفر آمار ميدهد. پيوسته اعلام نگرانى از سفرهاى غير ضرور مينمايد. آن وقت هفتگى در جلسات شركت ميكند. يك جاى كار نه ، كل كار . اين حقيقت در دولت روحانى است.
Reply Retweet Like
💝سِویل بانوی🔥🔥سپاهانی Mar 25
بالاخره ی موعودفرا رسیدو اقای متوجه شدندکه اوضاع خطرناکتر از اونیه که فکرشو میکرده و دستور به اِعمال اقدامات سختگیرانه دادند! من بیست و دو سه روزه توی قرنطینه م!اونوقت اینا تازه میخوان بچسبن به قضیه!پس ما چی؟داغون شدم خب.دلم واسه چرخوندن فرمون ماشینم یه ذره شده
Reply Retweet Like
RahelehAminian Mar 22
جناب محترم!پزشکان از دور دوم شیوع با بازگشت مسافران اظهارنگرانی جدی میکنند! شما که نگاه ویژه ای به غرب دارید،آیا مطلعید خانم صدراعظم اجتماع بیش از دونفر در جامعه را ممنوع اعلام کردند؟! اتخاذ کنید لطفا!
Reply Retweet Like
هم سایه خبرنگار Feb 12
راب مک ایر را یادتان است؟ همان کسی که وقیحانه در تجمع غیرقانونی مقابل دانشگاه امیرکبیر شرکت کرد و بعد هم بدون عذرخواهی، حرف های بی ادبانه ای زد. شما یادتان است اما ما یادش نیست. همین
Reply Retweet Like
جِرالد دالتون (پــَر)(فاکینگ لـــیــمــیــت) Mar 12
من کاری با فوتبال ندارم ولی بلایی که دیشب لیورپول سر آورد از وضع الان بدتر نیست باور کنین . . رفراندوم بذاریم بیاد شه😁😁 . .؟؟ . .
Reply Retweet Like
Shariatmadari Mohammad Mar 30
با دستور مهم محترم امسال امر همسان سازی حقوق بازنشستگان کشوری ولشکری علیرغم همه محدودیتها،نسبت به گذشته افزایش جدی می یابد و با تحقق وعده اعتبار تخصیصی دکتر نوبخت ما میتوانیم تقریباً بین۱۵.۸درصدتا ۷۷.۳درصد حقوق بازنشستگان را افزایش دهیم‌
Reply Retweet Like
خبرگزاری تسنیم 🇮🇷 Jan 17
🎥مصاحبه ، پس نماز جمعه امروز
Reply Retweet Like
محسن پورعرب Mar 11
در شرایط فعلی که کشور با شیوع گسترده ویروس کرونا مواجه است، خواسته‌تون از حسن روحانی به عنوان چیست؟ پاسخ‌های کوتاه‌تون رو منشن کنید تا در ستون شنبه (۲۴اسفند) منتشر بشه. پ.ن: ایندفعه از ۲روز قبل گفتم که نگید دیر شد!
Reply Retweet Like
‏‏🇮🇷 ‏ امــیـد انـتــظار ‏‏‏‏ 🇮🇷 ‏﷽ Mar 16
:مقامات دولتی مسئول وهیات دولت در ایام نوروز تعطیلی نخواهند داشت +وی در ادامه خاطرنشان کرد:مقامات دولتی و هیات دولت در ایام عیدتعطیلی نخواهند داشت و از هم اکنون تابعد از ایام عید درکیش و قشم و.. مشکلات مردم رامثلِ همیشه به قوزک چپ خود دایورت عه ببخشید حلّ خواهند کرد..
Reply Retweet Like
🌷💥 بهارآزادی ایران 7h
🔴حالا که قیمت به ۱۴ دلار رسیده یادی کنیم از تازه داماد سوگولی که اخیرا رییس کارگروه نفت!! ریاست جمهوری شدند که جای تمام افراد نخبه را یک تنه پر کردند و با اطلاعات غلط مضحکه شدند! 🙄🤔
Reply Retweet Like
مصطفی کبیری Feb 16
۶ساله که تیم دولت اجازه نداده سوال خبرنگارانِ جوانِ باشگاه به گوش برسه حدودیکساعت دیگه روحانی نشست خبری داره در۲۴ ساعت گذشته مردم روی خروجیهای مختلفِ حدود۲۵۰۰ سوال از رئیس جمهور پرسیدن
Reply Retweet Like
pilot Mar 11
در خانه ماندن مردم نیازمند تامین نیازهای معیشتی است، تامین این نیازها را کدام ارگان به عهده خواهد گرفت؟ بادِ هوا را میشود خورد؟ به جز حقوق بگیران ارگانهای دولتی که آنها هم سر کار هستند، بقیه ی مردم بدون درآمد با این تورم و گرانی چه باید بکنند؟
Reply Retweet Like
مینا ورشوچی Jan 22
داره میگه همانطور که جایگاه حقوقی را تبدیل به مدیر کل کردیم. حالا باید را نیز تبدیل به مجلس مشورتی دربار کنیم. مشکل این دو نهاد اینست که در ان صورت میگیرد وگرنه بقیه که انتصابیست. استبداد تا کجا ریشه دوانده...
Reply Retweet Like
Hosein Mar 11
صوت این دابسمش یکی از صفحات افتخار در دفتر تاریخ ایران زمین است. معلمی که چنان مادری دلسوز، در این سن و بااین اشتیاق و جدیت مشغول پیگیری آموزش دانش آموزانش است. آن‌هم در روزگاری که مبارزه با بیماری را «دورکاری» و با «یک کیف ماسک» گریخته اند.
Reply Retweet Like
Hossein Selahvarzi/سلاح ورزى 5h
آقای فرموده اند که دولت ۱۰ میلیارد دلار برای حمایت کسب ‌‌کارها اختصاص داده اند با توجه به کسری بودجه ۲۵ میلیارد دلاری سال ۹۹ دولت ، کاش این نکته را نیز بفرمایند مجموع این منابع از کجا تامین خواهد شد؟
Reply Retweet Like