Twitter | Search | |
Search Refresh
Khansary 21 Sep 18
,You are expected to perform justice about Master , He has spent eight years of useful life without committing a crime in the dreaded prisons of the regime.
Reply Retweet Like
Khansary 21 Sep 18
I am fully confident that the 's ruling is the freedom of Master Taheri..
Reply Retweet Like
Taheri Movement 14 Oct 18
شعبه سی و سوم جناب آقاى ، این بار نیز همچون گذشته با حفظ بیطرفی و استقلال کامل قضایی می تواند با پذیرش اعاده دادرسی استاد و صدور دستور آزادی ایشان وفق ماده ۴۷۸ ق ا د ک نماد عدالت علوی باشد.
Reply Retweet Like
HumanityOneBigFamily 29 Oct 17
Replying to @Humanity_OneBig
ضمن تشكرازنقض حكم استاد أنشا..با ازادى استاد،اين پرونده سراسر كذب بسته شود
Reply Retweet Like
AbdolReza Davari 22 Sep 18
نتوانستم ننويسم كه حجت الاسلام ، رييس شعبه ٣٣ عجيب مرد آزاده و با وجدان و منصفي است. فقط با لايحه اي كه از زندان برايشان فرستادم و بدون هرگونه پیگیری و توصيه، حكم برائت و دستور آزادی بلاقيد اينجانب را صادر كردند. اجرشان با حيدر
Reply Retweet Like
Afshin Azizi Jul 1
طبق رای هیات عمومی زنان و مردان ازاین پس برابر درنظر گرفته شده و صندوق تأمین خسارت‌های بدنی ملزم به پرداخت مابه‌التفاوت دیه و است. پیش از این صندوق تنها در حوادث رانندگی ملزم به جبران مابه‌التفاوت بود. این رای در حکم قانون و برای محاکم الزام آور است.
Reply Retweet Like
Taheri Movement Dec 30
Replying to @Taheri_Movement
پ- در سایر موارد و همچنین در صورتی که حداقل یکی از احکام در مورد تایید قرار گرفته باشد یا احکام متعدد در حوزه‌های قضائی استان‌های مختلف یا در دادگاههای با صلاحیت ذاتی متفاوت صادر شده باشد، پرونده ها را به دیوانعالى کشور ارسال میکند
Reply Retweet Like
Farah Taheri Jan 5
‌خطابم به دیوانعالی کشورم است،آیا اندیشمند و عارفی که اندیشه اش فقط صلح و دوستی و گسترش آن در کل هستی بوده است باید چنین سرنوشتی داشته باشد کوتاهی وکم لطفی در حق استاد طاهری روا نیست.
Reply Retweet Like
Farah Taheri Dec 26
یکی از وظایفِ ایجاد وحدت رویهٔ قضایی ست. پس چراپرونده ی استاد که توسطِ قرارگاه ساخته شده است رابه دادگاههای انقلاب وقاضیانِ خودفروخته اش ارجاع میدهید؟! قاضی نیازی و دیگر قاضیان باشرفِ دیوانعالی،قانون و عدالت را اجرا کنید.
Reply Retweet Like
gol_nargesi 23 Aug 18
پس چگونه خواهدبودحال آنهاهنگامی که جمع می آوریم آنان رادرروزی که هیچ شک درآن نیست وهرشخصی درآن روزبه تمام جزای اعمال خودخواهدرسیدوبرهیچکس ستمی نخواهد شد. سوره آل عمران آیه ۲۵ با آزادی خودتان را روسفید درگاه حق کنید.
Reply Retweet Like
Taheri Movement 20 Sep 18
بالاترين مرجع قضايى; در شعبه ٣٣ به قضاوت در گذشته نشان داد كه با وجود عمق نفوذ عطف به ماسبق نكرده و اميدواريم براى امر به مختومه اعتبار قائل شده و حكم غيرقانونى ٥ سال حبس صادره از دادگاه تجديدنظر را نقض بلاارجاع نمايد.
Reply Retweet Like
soudabe 8 Oct 18
استاد بيگناه است توجه كنيد به اين بيت شعر فردا كه پيشگاه حقيقت شود پديد شرمنده رهروي كه نظر بر مجاز كرد حافظ
Reply Retweet Like
bizehn 26 Sep 18
به گونه ای زندگی کنید که وقتی فرزندانتان به یاد عدالت، صداقت و مهربانی می افتند، شما در نظرشان جلوه گر شوید.
Reply Retweet Like
Mahbobe 14 Oct 18
: افسردگی حربه شیطان است محال ممکن است کسی به خدا فکر کند و دنبال خدا برود و افسرده بشود. اگر به افسردگی رسیدیم یک جای دیگر کار ما اشکال داشته 🌸🌱
Reply Retweet Like
Ashn Dec 16
آقای ، ریاست کل دادگستری استان تهران، آیا با خود اندیشیده اید که اگر شما نیز مانند قضات خودفروخته ی و به راه باطل و ظلم بروید چه بر سر خواهد آمد؟
Reply Retweet Like
bizehn 28 Nov 18
اميد بر اين است كه اين روزها روزهاي پاياني دربند بودن استادمان باشد و با حكم عادلانه قضات شريف شاهد آزادي بدون قيد و شرط ايشان باشيم
Reply Retweet Like
حقیقت جو 14 Nov 18
وای از آن زمان که خدا دنیاپرستان را رها کند در گردابی که خود به دور خودشان چرخانده اند و در آن به درد خویش مشغول گشته اند. استاد طاهری را ازاد کنید
Reply Retweet Like
Saeid... 12 Oct 18
آزادی بی قید و شرط استاد را از مسیولان ذیربط خواستاریم. هشت سال ظلم برای یک نخبه مسلمان ایرانی ظلمیست نادر در تاریخ ایران معاصر...
Reply Retweet Like
Nahid 12 Oct 18
هزاران شهادت نامه ،ها بر بیگناهی و حقانیت دکتر طاهری، امضا نمودند ولی هنوز در حبس بسر میبرد.این است عدالت و قانون و جدان جمهوری اسلامی ایران طاهری بیگناه آزاد باید گردد.
Reply Retweet Like
زن معترض 10 Oct 18
Master Taheri, dr Taheri's imprisonment from the very beginning was also unjust because he was always clean and innocent.
Reply Retweet Like