Twitter | Search | |
Search Refresh
جواد کریمی قدوسی Aug 9
ملت عزیز آیا در هفت سال عمر این شنیدید یا خواندید دستور بازرسی ریاست جمهوری را داده باشد که برای بررسی مشکلات مردم گزارشی تهیه و ایشان اقدامی کنند؟! قطعا خیر و چه علتی در راکد نمودن بازرسی ریاست جمهوری وجود دارد ؟!
Reply Retweet Like
مولایی 22h
... دولت مثل معتادهایی شده که برای تهیه پول مواد، اموال خونه رو میفرشن و براشون فرق نمیکنه طلا جواهر زنشون باشه یا اثاثیه منزل ، احتمالا مرحله بعدی چیزی گیر نیارن برای فروش ما رو به اسم برده میفروشن. .
Reply Retweet Like
نینای شیطون 6h
به لطف دولت بی تدبیر و ناامید، دیشب آیفون خونه مونو دزدیدن! باورم نمیشه که مردم از بس گرسنه شدن واینقدفشاراقتصادی روشونه که زنگ آپارتمان بدزدن.. جناب دزد3میلیون به ماخسارت زد بخاطر200هزارتومان! خدالعنت کنه باعث وبانی وضعیت موجود رو.. آقای بیدار شو!! مردم دارن له میشن 😓
Reply Retweet Like
‎‎1984 ‏‎‎☼𓃬 Aug 6
بندر ماه‌ها، اگر نه سال‌ها، غیر قابل استفاده است، فرودگاه برای کمک خارج از کشور بیشتر مورد نیاز است. این امر مستلزم کنترل توسط لبنان است تا افراد مسلح که توسط فرماندهان نیروی قدس سپاه از تهران هدایت شود. آیا رئیس جمهور عون شجاعت لازم برای اقدام را دارد؟
Reply Retweet Like
سيد محمود رضوی Aug 4
دغدغه خانواده ها در مورد توسط ریاست مجلس و نمایندگان پیگیری و وزرای بهداشت و آموزش عالی در کمیسیون مربوطه شرکت کرده و پذیرفتند پروتکل ها را سختگیرانه تر نمایند و وعده اجرای درست در راستای تامین سلامت داوطلبان را دادند،برگزاری آزمون کارشناسی ارشد راستی آزمائی وعده است
Reply Retweet Like
saeedmaaleki⁦⁦ Aug 9
مصباحی مقدم: «اگر تصویب شود، امکان این که یک دلار جنس از کشور خارج و یا وارد کشور شود، وجود ندارد.» بارها مستند و مستدل از عضویت در لوایح چهارگانه دفاع کرده اما اینها بدون حتی یک مستند معتبر فقط مهمل بافته اند!
Reply Retweet Like
bourse_pluss Aug 10
نوسانگیری هم کاملا مشخصه. بکش پایین بخر بکش بالا بنداز 😐 😐
Reply Retweet Like
حاج علی(انفالو نکن،لیمیتم) Aug 9
میشه شاه را زودتر استیضاح کنن. یعنی دولت هم نفس میکشه!
Reply Retweet Like
Maziar Bijani Aug 8
قدرت خرید کارگری: در سال جاری با یک ماه حقوق کارگری یک دهم مترمربع در تهران می توان خرید.😇🏚️
Reply Retweet Like
علی خضریان 🇮🇷 18h
اینکه بخواهد تصمیمات پرهزینه و متکی بر سهل‌اندیشی و بدون مبنای را با افزایش ده‌ها هزار میلیارد بدهی برای دولت آینده به ارث بگذارد، نامش «پیش‌خوری» است نه ! ضمنا اتخاذ تصمیمات مهم اقتصادی باید از مسیر قانونی و کارشناسی صورت پذیرد.
Reply Retweet Like
sharif zamani Aug 5
طرح سراسری در به جریان افتاد. بر اساس متن این طرح، موظف است برگزاری کنکور سراسری را جهت تامین سلامت داوطلبان حداقل تا چهل روز آینده به تعویق بیاندازد.
Reply Retweet Like
Warren TSE Aug 6
بر هم زننده بازار ملک و گرون شدنش خود هست متاسفانه نه سلطان دیگری :)
Reply Retweet Like
Boomrang Aug 10
۵ میلیون کد فعال و ۱۵ میلیون کد سهام عدالتی در هست، هر اتفاقی برای بورس بیوفته اتفاقی ملی خواهد بود چه بی ریسک نشان دادن بازار که منجر به رشد بی پایه و بعد سقوط شدید بشه چه تصمیمات خلق الساعه که سبب بی اعتمادی شود، باید با این موجود سرکش با احتیاط رفتار کند.
Reply Retweet Like
حمیدرضا مهدیزاده 7h
عامل اصلی ریزش سهمگین بود که ازش دم میزنند به حقارت مغزهای کوچک زنگ زده شان است در کدام بورس جهان، وسط معاملات دو وزیر سر دادن یا ندادن ETF با هم دعوا می کنند!؟ دیروز 400 میلیاردتومان پول از بورس خارج شد که نتیجه اش افزایش قیمت سکه و دلار امروز است.
Reply Retweet Like
ebrahim alizade Aug 9
در پیش‌فروش نفت فرض کنیم مردم ارز و طلا را در اختیار دولت قرار دهند.این خبر خوب برای است نه .اصلا تصور وجود میلیاردها دلار و طلا در منازل مردم غیر واقعیست و اگر معلوم شد جامعه فقیرتر از آن است که مسئولان می‌پندارند، این ،اسباب ناراحتی جدید میشود./
Reply Retweet Like
yahya jalali Aug 4
Reply Retweet Like
PeymanMolavi Aug 8
ميدانيد مي تواند چگونه روي دهد؟ ١. كوچك شدن و مخارج ان ٢. بهبود در روابط بين المللي ٣. ارتقاي به فرماندهي توسعه كشور ٤. تجربه نكردن تجربه هاي ناكام گذشته ٥. اولويت يافتن . . .
Reply Retweet Like
سيامک قاسمى Aug 10
در طرح پیش‌فروش احتمالی با و دست مردم، اول اینکه این گشایش برای است نه و دوم اینکه اگر دو سال دیگر رییس جمهور وقت آمد گفت نفت مال دولت است و سودش هم مال دولت است و بروید پول نفت تان را از قبلی ها بگیرید، تکلیف مردم بیچاره دقیقا چیست ؟
Reply Retweet Like
کامران بارنجی 21h
اما مَردم از ناچاری توی موندن آقای قاضی! وگرنه بورسی که سر حرفش نمونه، هسته‌ خسته‌اش سفارش ۹صبح‌ رو ساعت۱۱ ثبت بکنه،حقوقی‌ها با رانت خبری پدرت رو با نوسانگیری دربیارن،ناظر بورس خودش دلال باشه،یا نصف سهامت رو صبح و نصفش روعصر بتونی معامله‌کنی،این بورس ارزش موندن نداره!
Reply Retweet Like
ebrahim alizade 9h
رئیس جمهور لحظاتی پیش گفت: «مردم در زمینه تلاش برای ایجاد ثبات و آرامش در کشور، اطمینان خاطر داشته باشند.» پ.ن:یعنی واقعا از اتفاقات در و ماجرای دارا دوم و رشد قیمت دلار خبری ندارد؟
Reply Retweet Like