Twitter | Search | |
Search Refresh
تلویزیون منوتو May 20
در برنامه دیشب ، مهتاب از طریق اسکایپ از تجربه ‌ی شخصی خودش از مقابله با و همینطور چالشهای با صحبت کرد. شما در این روزها، برای حفظ خانواده چه راه کارهایی پیدا کردید؟
Reply Retweet Like
Azar Mansoori Mar 14
دیروز فیلمی از خیابان های خلوت الشتر به اشتراک گذاشتم، اخباری که دریافت کردم‌، از و خلوتی روزافزون این شهر و برخی دیگر از شهرهای ایران حکایت می کند. این ویدئو مربوط به محله صادقیه تهران است. کاش مردم تهران به خصوص مناطق پر خطر و ...هم از مردم این شهرها می آموختند.
Reply Retweet Like
Seyyed Abbas Salehi Mar 21
با بعثت نبوی دریچه‌ای به تماشاگه راز گشوده شد. قرآن کریم ره‌آورد این دیدار تماشایی است. روزهای فرصتی است تا با پیامبر اعظم(ص) به تماشای هستی بپردازیم. برنامه‌ی زیر از این فرصت‌هاست:
Reply Retweet Like
فرزاد آذري بقاء Apr 14
بنظرم این عکس را نه به مردم که باید به رئیسش نشان دهد که را با تصمیماتش غیر ممکن کرده ... عامل شیوع کرونا بی کفایتی خودتان است و نه مردم ...
Reply Retweet Like
Azar Mansoori Mar 23
فعال شدن ادارات دولتی که فعالیتشان در این شرایط هیچ ضرورتی ندارد، آن هم وقتی مردم را به پرهیز از سفر و‌ در خانه ماندن دعوت می کنیم، معنی جز جدی نگرفتن زنجیره انتقال ویروس ندارد. برای قطع زنجیره انتقال ویروس در کنار توصیه به .
Reply Retweet Like
Azar Mansoori Mar 1
متاسفانه در حاشیه شهرهای بزرگ، شهرهای کوچک‌ و روستاها، موضوع همه گیری آن طور که باید جدی گرفته نشده است. فرمانداریها، بخشداریها، دهیاریها و شوراها با کمک نیروهای داوطلب باید و رعایت موارد را به مردم گوشزد کنند.
Reply Retweet Like
Mm Jm Mar 13
به نظر مي رسد بدترين حال رو كساني دارند و خواهند داشت كه اين روزها و روزهاي آينده تعديل مي شوند و بدليل شرايط كسب و كارها جايي رو براي كار پيدا نمي كنند، بهرحال مديريت كردن هر چند سخت گزينه ها و راهكارهاي بيشتري دارد!
Reply Retweet Like
Matin Ramezankhah🇮🇷 May 20
خستگی مردم از ، اماکن و مراکز اداری و تصور کاهش روند رشد انتقال عواملی است که میتونه یک موج جدید از رو بدنبال داشته باشه‌. دستور منع خروج از شهر برای تعطیلات عید فطر که از فردا آغاز میشه یک ضرورته.
Reply Retweet Like
Shabnam.Hp.m Jul 18
Replying to @h61088
یا نیاز به پول ندارن
Reply Retweet Like
Marshallweb Apr 14
محققین دانشگاه هاروارد اعلام کردند: اقداماتی نظیر و تعطیلی مدارس ممکن است در طولانی مدت ادامه داشته باشد مگر اینکه واکسن این ویروس کشف شود.
Reply Retweet Like
arash 64 Mar 29
سلام اینجا باران آمد و تاییدکرد حسن قفلی(روحانی) حتی 1سنت نداده برای و ...
Reply Retweet Like
skky‌ Mar 24
به نظرم، پیش‌فرض اینکه «این شدن و احتمالا دیری نمی‌پایه(!)» یک فرض بی‌پایه‌ست. باید فکری به خال تغییر لایف‌استایل حداقل ۹ ماهه کنیم. (اینارو به سامان گفتم).
Reply Retweet Like
حسین نگهبان Jun 30
پدر ما انسان فرهیخته ایه ولی خیلی حرف گوش کن نیست . هرچقدر توسط خواهران متخصص این امر مبنی بر ضرورت توصیه میشنوه گوشش بدهکار نبود لاکن به گفتن ! زنگ زدم گفتم میشی مثل اون باری که عملت کردم! دو روزه بیرون نرفته😒😃
Reply Retweet Like
!،، 모함마드 사이드!مَمَدسَعید Mar 24
Replying to @glassinricesack
حرفم واقعا خنده دار بود ؟ما نمیگیم خوبیم ولی دنیا هنوز قشنگیاشو داره. اثرات
Reply Retweet Like
ehsan ghalamchi Mar 26
با اجرای ایده خوب شهروندان را به لذت بردن از تشویق می کند کاش هم شرایطی را فراهم میکرد که تا آخر تعطیلات برقرار بماند و مردم بتوانند به راحتی از این کنسرت‌‌ها استفاده کنن
Reply Retweet Like
ehsansharif Mar 24
Replying to @ehsan09776653
3. هم‌باید ادامه ی انتخاب های درستشان یعنی و را با جدیت و تلاش بیشتر ادامه دهند.بمباران‌ خبری‌و اطلاعاتی هم به غیر تیره تر شدن و مبهم‌تر ماندن فضای ذهنی افکار عمومی نسبت به این بحران فایده ای ندارد.باید اخبار آگاهی بخش،علمی،دقیق و مناسب
Reply Retweet Like
m.r.anbiyaei Mar 11
آقای : از برای برداشت از به منظور تأمین مایحتاج اصلی دهک های پایین جامعه برای درخواست مجوز کنید. نمیشود به کسانی که با کارکرد روزانه زندگی می کنند گفت در خانه بمانید!! ظاهراً فهم این موضوع نباید سخت باشد.
Reply Retweet Like
علی فرخی Mar 19
موضوع از مرگ نیست، اگر من نوعی به تنهایی از این درد میمردم مهم نبود ، یادمان باشد تا انتقال را زیر تحمل فشار خورد نکنیم این بیماری شکست نخواهد خورد . با ، دیگرانی را که ضعیفتر هستند به چرخه ی و منتقل نکنیم.
Reply Retweet Like
حاجی بازاری Apr 3
آنچه از صبح و بزرگراه های به چشم می خورد. گویا با پایان تعطیلات هم به پایان رسیده است. ما بی خبریم!!!! یعنی آن شنبه عادی شده فرا رسید🤔 !
Reply Retweet Like
Navab Ghaedi Mar 28
امروز بار دیگر در شرایط نابرابر هستیم.یاری ما در پشت جبهه، است. به یاری رزمندگان خط مقدم مبارزه با عزیزانمان ،، بشتابیم.
Reply Retweet Like