Twitter | Search | |
Search Refresh
Vida Jan 27
همراهی دو خبر پرده از شرم آور حاکمان ج ا برمیدارد _تصویر نقشه ایران با نوار باریکی از دریای کاسپین در سیمای ج ا _ورود بی سرو صدای رئیس مجلس روسیه به ایران برای تصویب ننگنامه کندوانسیون از سوی مجلس ج ا در مقابل خیانت به ایران و سرافکندگی ملی سکوت نکنیم
Reply Retweet Like
Nahid Ghani Aug 1
ممد نبودی ببینی را به روسیه فروختند، روسیه که بزرگترین فروشنده اسلحه به عراق برای کشتن من و تو و ما بود. از سایت سیپری: تعداد اسلحه فروخته شده بین سالهای ۱۹۸۰ تا ۱۹۸۷، بزرگترین فروشنده اسلحه به عراق:شوروی سابق (با نقاط قرمز مشخص شده).
Reply Retweet Like
شاپور Jul 31
هيچ قرارداد حقوقى كه در خصوص به امضاى حسن كليدساز و اربابش پوتين برسد، در فرداى براندازى اعتبارى نخواهد داشت و شاهزاده يا نخست وزير منتخب اعلى حضرت آن را يك طرفه به نام ملت پادشاهى ايران لغو خواهند كرد. جهانيان بدانند رژيم كنونى نماينده ما نيست و دشمن خانگى است.
Reply Retweet Like
جعفر جنی Aug 19
خائن به وطن. مزدور رژیم خفه شو. هراس از افشای قرارداد ننگین واگذاری حق ایران در ! مزدوران تلویزیونی رژیم با هوچی‌گری و مطرح کردن موضوعات حاشیه‌ای در صدد فرافکنی و پنهانکاری خیانت رژیم ج.ا در موضوع هستند اما ...
Reply Retweet Like
ماه ايزد يار (همتاب) Aug 2
بهانه است، نشانه است... رجب صفروف،کارشناس روسیه درمذاکرات قزاقستان برسر رژیم حقوقی :ما تعجب کردیم که ایران خودش ازابتدا روی سهم پنجاه درصد پافشاری نکرد! ، براي چند صباحي بقاي بيشتر حتي را هم ميفروشد...
Reply Retweet Like
ARSHAN آرشان👑✌ Aug 2
تجزیه یک کشور فقط به جدایی خاک یک کشورگفته نمیشود. (خزر) هم جزخاک ایران است که پر ازمنابع نفتی وگازی است که درصورت عدم اقدام جدی ازطرف ما مردم عملا تن به تجزیه ایرانمان داده ایم. هموطن ارزشی هموطن مخالف یاموافق نظام،پادشاهی خواه و جمهوریخواه،
Reply Retweet Like
شولوخوف Aug 1
نذر ابورفرضه ایشالاه خدا قبول کنه 😂😂
Reply Retweet Like
👑ℕᏐℕᎯ💜👑 Aug 2
همواره زمانی فرا می‌رسد که باید میان تماشاگر بودن و عمل یکی را برگزید❗ این معیار انسان شدن است! (افسانه ى سيزيف) (آلبر کامو)
Reply Retweet Like
*خوشه‌های‌خشم* Aug 3
اینکه«بچه‌شاه»برای نجات مثل بار قبل که آویزون سپاه تروریست شده بود اینبار آویزون مجلس وحوش شده قابل فهمه و اینکه این توییت بیش از۷کیلو لایک شده بازم قابل فهمه چرا که بارها ثابت شده: آبشخور«بچه‌شاه» و «مامانِ بچه‌شاه» و «لایک کننده های بچه‌شاه» کسی نیست جز خودِ رژیم!
Reply Retweet Like
Amir_A👑 Jul 31
ارتش شاهنشاهی در راست با یه مشت مفتخور تریاکی شپشو قابل مقایسه نیست. امیدی داشتم که شاید افسر وطن پرستی راه نجات باشد ولی یک نگاه به عکس چپ عده ای مفلس را نشان میدهد که عرضه بالا نگه داشتن شلوارشان را هم ندارند. بدرود لایق نگهداشتن ایران زیبا نبودیم
Reply Retweet Like
حشاشین⁦ Aug 9
۵ ساعت تا توفان امشب نمیگذاریم بزرگترین فاجعه تاریخی ایران بعد از قراردادهای ننگین با قاجار در روزمرگی و مشکلات و لابلای اخبار فراموش شود. نمیگذاریم حاشیه‌ها ما را از آن دور کنند. نمیگذاریم تکرار اخبار ما را نسبت به آن بیحس کند. نمیگذاریم کاسپین از ایران جدا شود. .
Reply Retweet Like
ادمین Aug 2
سال گذشته در چنین روزهایی برای نجات خاک ایران هشدارها دادیم. امسال به چوب حراج زده اند... در مقابل این ایران فروشان راهی «خیابان» باید شد! فاشیسم اسلامی با لبخند و گُل و ملاطفت واژگون نمی شود! جمهوری اسلامی زبان «سخت افزاری» می فهمد!
Reply Retweet Like
Alborz Jan 19
🔴 این برنامه صدا و سیما که درباره فاسد بودن شیر بود، به دریای کاسپین بالای نقشه دقت کردید؟؟!!!!! حالا خیانت خامنه ای را با بخشیدن خزر به روسیه را بنمایش هم می گذارند تا به آن عادت کنیم
Reply Retweet Like
آگاهی 👑 Aug 2
بایکوت خبری بخشش به روسیه از طرف تمام جناح های سیاسی فعال در کشور همچنان ادامه دارد. تنها معنای این سکوت این است که چه اصولگرایان و چه اصلاح طلبان همگی گوش به فرمان رهبر و ارباب پوتین هستند.
Reply Retweet Like
بلوندِاتمی🇩🇪 Jul 31
دریای مازنی‌ها برکام دیگران شد نادر زخاک برخیز، میهن جوان ندارد😔
Reply Retweet Like
آرتمیس Aug 1
طبق فرمایشات این کارشناس روسی درباره اگر این فروش خاک وطن توسط ملایان برای باج به عمو پوتین نیست پس گه است؟
Reply Retweet Like
آرتمیس Jul 31
ظریف رو‌ ول کن رو بچسب! این نقشه قدیم و جدید ایرانه! یک لحظه تصور کن که چطور به چشمهای فرزندت نگاه خواهی کرد و گفت فرزندم سکوت ما باعث تکه تکه شدن وطن شد؟ بجای وجدان درد در آینده و افسوس امروز به فکر کاسپین باشیم!
Reply Retweet Like
Sir Morgan Freeman Aug 12
راست میگه، دریای کاسپین هم یک گوداله که توش آب جمع شده ..... پس چرا زور میزنید واسه ؟ حکومت هم یک مفهوم انتزاعی و نسبی هست ... پس چرا رژیم چنج؟ اصلا چرا عاقل کند کاری؟ آنهم رنج بردن برای ۳۰ سال؟
Reply Retweet Like
على حسين قاضى زاده Aug 4
حکومت ایران در یک انزوای تاریخی است. چنین حکومتی حائز صلاحیت برای تعیین رژیم حقوقی نیست. سهم واقعی ایران از دریای کاسپین هر چه باشد، زمان تعیین آن امروز نیست. مردم ایران نام این خائنان را از یاد نمی‌برند.
Reply Retweet Like
Amir_A👑 Jul 31
واقعا از آشغالهای سمت چپی انتظار دارید رو حفظ کنند؟ اینا بدرد گذاشتن لای جرز دیوار هم نمیخورن. مجلس سمت راست را خودمان نابود کردیم و به آشغالهایی خربزه بدست دادیم. دریا که هیچ این آشغالا برای یک کیسه خربزه نصف ایران رو هم میفروشند.
Reply Retweet Like