Twitter | Search | |
Search Refresh
neda Nov 14
راست میگن ایشون همه که مثل اکانت آقای 🤣🤣🤣 و نیستن از بستگان در بی بی سی مرگ و در
Reply Retweet Like
Hossein Nov 14
اگر فردی و بدون اطلاع دولت و انجام دهد بوده و آن است . مستند به رای که _مظلومین سحرگاه ۲۳ آبان به دار آویخته شد تا تنهایی خرید و فروش نکند . علت گرانی سکه و دلار چند ماه مانده به تهدید تحریمی آمریکا چه بود ؟
Reply Retweet Like
Abolhassan Mokhtabad Nov 14
در سال‌هایی اعلام عمومی می‌کرد که هر کسی هر چقدر دوست دارد و پول& سکه بخرد. مردم هم می‌خریدند از جمله امثال همین . نمی‌دانم که آیا علنی بود یا نه؟ اما هر چه بود، حکمش افکار عمومی و به خصوص نخبگان را قانع نمی‌‌کند.
Reply Retweet Like
پایگاه خبری صافی 🇮🇷 Nov 14
سلطان سکه و همدستش به دار آویخته شدند ملقب به سلطان سکه و همدستش سحرگاه امروز به دار آویخته شدند. مظلومین و همدستش در جریان اخلال در بازار ارز و سکه دستگیر شدند. وی به همراه دوازده نفر دیگر از اعضای باندش در انقلاب محاکمه و سپس به اعدام محکوم شد.
Reply Retweet Like
چندثانیه Nov 13
رئیس سازمان بازرسی کل کشور: شاغل که پست‌های خود را تا ۱۵ آذرماه ترک نکنند، به معرفی می‌شوند.
Reply Retweet Like
مصطفی نیکومنش Nov 12
اگر را نمی کردید و آن را به پا نمی کردید و آن چند ثانیه فیلم دادگاه را پخش نمی کردید ، هنوز مردم فکر می کردند شاید شما راست می گویید الحمدالله، همه اش لطف بود
Reply Retweet Like
Mizan Photo Nov 12
🔘 دومین جلسه علنی رسیدگی به پرونده ، مدیر عامل شرکت واردات موبایل 🔻 به اتهام اخلال در نظام توزیع نیازمندی‌های عمومی مردم از طریق گرانفروشی ۱۸۱۴۴ گوشی تلفن همراه به ریاست قاضی صلواتی برگزار شد. 📸عكاس: علی شیربند مشاهده تصاوير:👈
Reply Retweet Like
لیلا جودی Nov 11
یعنی یکی موتورش رو دزد برده طی یک ماه دوندگی و بهش می گن پیدا نمی شه اما خودش دونه به دونه پارکینگ های تهران رو می گرده و پیداش می کنه طنز تلخش اینکه همون روزی که گم شده بوده، پلیس پیداش کرده بوده و توی خاک می خورده
Reply Retweet Like
Fyodor⁦🗼 Nov 11
هنربندی که میاد از تحریم میگه و حرف مفت به خورد مردم میده، الآن کجاست که حرف از اعدام دسته‌جمعی و بدون دادگاه بزنه. «هرکسی تا جرمش در عادلانه ثابت نشه، است». شرم بر بی‌تفاوتی نسبت به این خونخواری دیکتاتور. ++انسانم آرزوست.
Reply Retweet Like
Hozein Nov 11
Reply Retweet Like
شاهرخ صالحی کرهرودی Nov 11
در بخشنامه‌ای اعلام کرده که مشتریانی که و ثبت نام کرده بودند، بجای اینها، یا بگیرند به نظر من، مشتریان می‌توانند با مراجعه به ، الزام به ایفای تعهد و خسارت تاخیر در انجام تعهد رو که در قرارداد 12 درصد اعلام شده را بگیرند!
Reply Retweet Like
M_mardan Nov 10
Reply Retweet Like
KayhanLondon کیهان لندن Nov 9
پرونده فعالان محیط زیستی به ارسال شد رئیس کل دادگستری استان می‌گوید پرونده فعالان محیط زیستی بازداشتی به دادگاه انقلاب ارسال شده است. این فعالان به «» و «فساد فی‌الارض» از بهمن سال گذشته در اطلاعات ...
Reply Retweet Like
خبرگزاری هرانا Nov 9
رئیس کل استان تهران از ارسال پرونده فعالان به خبر داد و گفت: "این پرونده تعیین شعبه هم شده است، اما هنوز زمان برگزاری تعیین نشده است و به زودی این کار انجام خواهد شد".
Reply Retweet Like
🇺🇸 مُشوّش Nov 8
Replying to @98sam_h
خوشحال نشو الكي سامان. در ائتلاف جمهوري خواهان يك گروه بزرگ مذهبي هست كه براي چنين روزي دندون تيز كرده كه اكثريت عالي رو بگيره و يك سري قوانين چند دهه اخير رو از بين ببره.
Reply Retweet Like
newsparsi.com Nov 8
تجدید نظر علیه رای داد
Reply Retweet Like
خبرگزاری صبا Nov 8
🎬«» و «» برای آخرین بار به می‌روند اینجا بخوانید 👇🏻👇🏻
Reply Retweet Like
خبرگزاری صبا Nov 7
🎬 از به تجدیدنظر رفت اینجا بخوانید 👇🏻👇🏻
Reply Retweet Like
mehrsadrezakhani Nov 7
امام صادق(ع): قضات ۴گروهند که۱ گروه بهشتى اند: ۱)مردى كه دانسته حكم ناحق دهد،دوزخى است. ۲)مردى كه ندانسته حكم ناحق دهد،دوزخى است. ۳)مردى كه ندانسته حكم حق دهد،دوزخى است ۴)مردى كه دانسته حكم به حق دهد،بهشتى است. جهت اطلاع که قرار است برای محکومیت صادر کند.
Reply Retweet Like
KayhanLondon کیهان لندن Nov 6
محمدرضا از صدا و سیمای دوباره به جریان افتاد پرونده پیشتر گفته بود که پخش آثار شجریان از موجب وی شده و به زیان او نبوده است! مشخص نیست بدون حضور دو طرف دعوا تصمیم می‌گیرد یا از آنها دعوت...
Reply Retweet Like