Twitter | Search | |
Search Refresh
Masoud Nikkhah 🇮🇷 Dec 6
دورنمای شبه جزیره کره در شب، راوی تفاوت شگرف و نمادین خوب و بد
Reply Retweet Like
Maryam Shykh 🇵🇰 Nov 14
یوں دکھاوے کی دہشت ہمیں نہیں پسند 😎                  ہم کرتے ہیں اپنی ہی دنیا میں⁦✌️⁩
Reply Retweet Like
Haniyeh Movahed Mar 18
بخشی از پیام نوروزی : «برای مبارزه با و نیازمند خانه تکانی ذهنی هم هستیم. این مبارزه به ما لزوم نوسازی در شیوه را آموخت. زمانی خجسته خواهد شد که ما از بند برخی توهّمات در سیاست داخلی و خارجی رسته باشیم».
Reply Retweet Like
Sadegh Alhosseini صادق الحسینی Mar 9
کرونا، خستگی ایران و شکست فلز حکمرانی "به شکست فلز در اثر اعمال نیروهای متناوب کمتر از استحکام نهایی، خستگی میگویند. فلز در تنش تکراری، در فشاری به مراتب کمتر از مقدار لازم برای شکست در اثر یک شوک، خواهد شکست" جامعه و نظام ایران خسته از تنش‌هاست و شوکی بزرگ/1
Reply Retweet Like
محمّد حسين كريمي پور May 25
جسارتست! غلط نکنم افکار حاکم بر ما که این اقتصاد آلو هفشنبه و سیاست خارجی هشلهف و سیاست داخلی خانخانی را رقم زده، بیشتر حسینقلیخانی است تا آمریکایی! وطنی است این دردِ لاکردار!
Reply Retweet Like
Sana Ullah BALOCH, MPA Dec 20
مسلسل کی جانب گامزن - ملکی و بین الاقوامی تمام رپورٹس صوبہ میں اور کے بحران پر مسلسل اپنی تشویش کا اظہار کررہے ہیں - ایک سال میں 86 زندہ جل کر خاگستر ہوہے کسی نے اف تک نہیں کیا - اسمبلی
Reply Retweet Like
مهدی صولی Mar 13
کتاب  سفرنامه‌ای حاصل دوسفر استاد به کره شمالی است که توسط نشرافق منتشر شده است. یک مستند نویسیِ منصفانه و مبتنی بر مشاهدات دقیق نویسنده ای تیزبین ودقیق. روایتی ایرانی ودست اول از الگوی جوچه وآثارآن برزندگی مردم در این کشور اسرار آمیز
Reply Retweet Like
Corruption Watch Feb 20
گودالی به نام جمهوری اسلامی
Reply Retweet Like
Reza Kashef⁦⁦⁦⁦⁦⁦⁦⁦⁦⁦⁦⁦⁦⁦⁦⁦⁦⁦⁦⁦⁦⁦⁦⁦⁦⁦⁦ May 21
آیا گذشتگان چیزی از ارزش زمین‌ها در حاشیه خیابان‌ها و معابر اصلی شهر نمی‌دانستند که بعضاً مرغوبترین زمین‌ها را به اختصاص می‌دادند؟ قطعا می‌دانستند! فقط فکر نمی‌کردند میراث آنها در اختیار مشتی بی‌کفایت قرار می‌گیرد که از فروش دارایی ارتزاق می‌کنند نه همت خود!
Reply Retweet Like
reza vosughi Dec 31
در آخرين نسخه ٢٠١٩ از گرفتاري بزرگ ايران نوشتم،گرفتاري كه نمادش اين جمله است" فكرش را نميكرديم"!بعد از تك هاي بزرگ عراق،بعد از تحريم،بعد از سريال قطعنامه ها...اين مشهورترين جمله در قاموس ايراني است، تا كي بايد فكرش را نكنيم؟مدل حكمراني را كي بايد تغير دهيم
Reply Retweet Like
Morteza Noroozpour Feb 27
از بالا دستور رسید که بشینید سرجاتون و سر کل‌کل با قوه مجریه هزینه الکی رو دست مملکت نذارید. ستاد نماز جمعه بالاخره اعلام کرد که نماز اکثر شهرهای بزرگ و آلوده، فردا کنسله فقط در مورد قم، اگر اپیدمی با این سرعت بره جلو نیاز به ۳۰۰۰تخت هست، هزینه رو خودتون تصور کنید
Reply Retweet Like
pardis.a Mar 14
ظهور درسال ١٢٩٩ و نجات ایران از خطر فروپاشی و محوشدن از روی نقشه، درکنار خدمات بیشمار او، را برای همیشه در تاریخ ایران کرد. دراین ویدیو به بررسی بخش کوچکی از او در دوره کوتاه بر ایران پرداخته ایم.
Reply Retweet Like
Reza Kashef⁦⁦⁦⁦⁦⁦⁦⁦⁦⁦⁦⁦⁦⁦⁦⁦⁦⁦⁦⁦⁦⁦⁦⁦⁦⁦⁦ May 25
از اول انقلاب با سفت و سخت و از سال۷۱ با نظارت استصوابی شدیدترین شیوه‌های تفتیش عقاید را برای اولویت تعهد بر تخصص راه انداخته‌اند و هنوز هیچکس مسئولیت پیامدهای و آیین حکومتداری را به عهده نمی‌گیرد. لیبرالیسم و افکار آمریکایی با هیچ محکی قابل عیارسنجی نیست.
Reply Retweet Like
Alireza Kolahi Nov 28
یکی از نمادهای های سو مدیریت در کشور است. این مشکل که به همگی ما آسیب میزند و هزاران میلیارد تومان خسارت به اقتصاد کشور وارد میکند قابل حل است اگر اراده و برنامه باشد. آقایان مگر خودتان در همین شهر زندگی نمیکنید؟ مگر خودتان از همین هوا تنفس نمیکنید؟
Reply Retweet Like
Pooya May 30
رئیس فراکسیون امید مجلس دهم نامه‌ایی خطاب به ملت ایران نوشته که خلاصه اش این است مردم شریف ایران، موکلین عزیزم در تهران سلام علیکم، ما خیلی مطالبات داشتیم که نتوانستیم کاری کنیم اما ،سرآغاز تحول در است چون با سلایق شخصی نمی توان کشور را اداره کرد.
Reply Retweet Like
Reza Kashef⁦⁦⁦⁦⁦⁦⁦⁦⁦⁦⁦⁦⁦⁦⁦⁦⁦⁦⁦⁦⁦⁦⁦⁦⁦⁦⁦ May 25
«صریحاً اعلام می‌کنم: تا من هستم نخواهم گذاشت حکومت به دست لیبرالها بیفتد» صحیفه نور،ج۲۱،ص۲۸۶ اگر به حرف بنیانگذار انقلاب عمل نکردید که واویلا! اگر نتوانستید کفایت در داشته باشید و مسئولیت وضعیت کشور را علیرغم همه گزینش‌های اعتقادی و استصوابی نمی‌پذیرند که افسوس بزرگتر!
Reply Retweet Like
محمّد حسين كريمي پور Jan 11
این شیوه ، یک “خطای انسانی” است. یک جور خطای وخیم و پر هزینه !
Reply Retweet Like
مهدی صولی Mar 30
میزگردچالش‌های که با حضورموسی غنی‌نژاد و عباس آخوندی برگزار و درمجله تجارت فردا شماره ٣۵۴ منتشر شده است برای دانش پژوهان وعلاقمندان به رشته مطالعاتی خواندنی است.
Reply Retweet Like
Amin ullah sajan May 17
ہم نہیں کون کہاں کا ھے ھم اتنا ھے...! کہ جہاں قدم رکھ دے کسی اور کی نہیں چلتی...! 💓💓کپتان ہمارا ماشاءاللہ،💓💓
Reply Retweet Like
AliHasani Apr 15
یکی از سختی‌های حکومت کردن و سیاست‌گذاری اینه که هر سیاستی که شما وضع کنی، معطوف به آینده‌ست ولی برای مردمی که قراره از اون سیاست تاثیر بپذیرن، یک رخداد در گذشته محسوب میشه.
Reply Retweet Like