Twitter | Search | |
Search Refresh
Kamran Rastin 5h
بالاخره دیشب بلاکم کرد... دوستانیکه به هیکل بی مصرفش دسترسی دارند پیام مرا برسانند که دست بردار نبوده و تا زمانیکه قادر هستم به مقابله با سرطان دلواپسی به سبک رسایی ها و پرداختن به ریز کثافت کاریهایش ادامه خواهم داد!
Reply Retweet Like
Amir 15 Aug 17
Replying to @Gavaazn
خدایا خودت شاهد مظلومیت ما باش. از آدمی که 6 ماهه بارداره میخوان بره بشه!
Reply Retweet Like
Hossein Bastani 30 Nov 17
دیروز تاجر طلای معروف که در آمریکا به اتهام پولشویی محاکمه می شود در دادگاه گفت در جمهوری آذربایجان با ملاقات داشته. البته ملاقات لزوما به معنی ارتباط یا تخلف نیست ولی از آنجایی که قبلا علنی نشده بود نمی دانم آیا آقای رسایی موضوع را تکذیب می کنند یا خیر؟
Reply Retweet Like
حشاشین قلعه الموت Oct 22
آخوند میگه برای اصولگراها بهتره که اکثریت رای ندن چراکه امکان پیروزی حزب الهی ها رو بالا میبره وقتی میگیم آخوند ذاتاً رذل و احمقه دقیقا یعنی همین رذل بدلیل اینکه بقای خودشو بقیمت زجر اکثریت میخواد و احمق بدلیل اینکه خودش داره ناخودآگاه اقرار میکنه اکثریت ازشون بیزارن
Reply Retweet Like
hamed shafiei Dec 5
آینده: و... میتوان در شرکت نکردتاهمه صندلی های مجلس رابگیرندیامیتوان مشارکت کردتاصندلی های کمتری بگیرند
Reply Retweet Like
Mojtaba Fathi 30 May 14
، بزرگ با پول بیت المال می خوان تشریف ببرن تا جام جهانی فوتبال را از نزدیک ببینند.
Reply Retweet Like
Hadi 🖤 6 May 18
Replying to @_saaaaaat @hamidrasaee
چطورییییییی؟ مفسد فی الارض؟
Reply Retweet Like
ranjit 30 Nov 17
بعد از اعتراف و ملاقاتش در مورد الان آدم دلیل جر دادن خودشو واسه اینکه تحریما برداشته نشه میفهمه. چقد لاشخورو بیناموس این آدم
Reply Retweet Like
Sadegh Ghorbani 7 Jun 15
نشست امروز مجلس: تصاویر "بدحجاب" «ماریت اسخاچه» در دیدار با لاریجانی را به حسینیان نشان می‌دهد
Reply Retweet Like
علی Jan 4
در دنیای مذاکره، حاج قاسم را باموشک زدند ، در حالی که جماعتی در داخل کشور، فکر می‌کردند نیازی به موشک نداریم و دنیای امروز دنیای گفتگوست! برای همین با پذیرش fatf و cft و پالرمو به دنبال نابودی موشک‌هایمان بودند و وعده آن را دادند...
Reply Retweet Like
Amiryousof Mohebbi 2 Jun 17
💠 تایید صحت توییت مبنی بر وجود جاسوس در دفتر مشاور که در پاسخ به حسام الدین عنوان شده بود، توسط سخنگوی قوه قضائیه
Reply Retweet Like
Mehdi Mirghaderi 👑 Jul 8
پته جواد ضخیم روی آب ریخته شد: درخواست اقامت از آمریکا در سال 1391 با مراجعه به سفارت امریکا در ترکیه، فراموش نکنید این همان کسی است که دم از ایران و ایرانی میزد.
Reply Retweet Like
کفترباز 5 Jul 18
این شهیدان چه نعمتی اند همیشه روشنگر راهها بوده اند و غربالگر انقلابیون و بصیرت افزا... موضع گیری شهید زنده هم کاری کرد تا فک نکنیم همه کسایی که با ما همصدا هستند قطعا انقلابی هستند
Reply Retweet Like
hamid 8 Apr 17
من حرفی ندارم! تشخیص شورای نگهبان این بود که تو تهران صلاحیت ندارد ولی تو اصفهان داره :))
Reply Retweet Like
حاج آغا فرعون Jan 22
🔴بمب خبری امروز👇 : شش ماه است که گوشت نخورده است‼️ پ. ن فقط بجای گوشت، 1500 و خورده😐
Reply Retweet Like
فرید مدرسی 17h
چه خبر است که اتهام به رئیس‌جمهور مباح شده و فردی برای قرار گرفتن در لیست انتخاباتی اصولگرایان، دهان بیش از حد باز کرده اما دستگاه امنیتی و قضایی تماشاگر است. وزارت کشور گویی دردولت نیست که هیات اجرایی این یاوه‌گویی را نظاره می‌کند و فرش قرمز برای انداخته. صبر تاکجا؟
Reply Retweet Like
F.Nasim 14h
که چنین گستاخانه به و منتخب مردم اتهامات وارد میکند، به فرد بر آمده از صندوق رای توهین میکند و یعنی مردم را نادان و فاقد تشخیص میداند، تایید صلاحیت شده و افرادی مثل رد صلاحیت؟ وااسفا... به کجا رسیده ایم؟
Reply Retweet Like
B.SHAHBAZI 18h
Replying to @Rouhani_ir
آن وقت محقق شد که فردی مظنون به قتل یک عضو خانواده‌اش، با ۱۷ سال سفر مشکوک به انگلیس، با مدرک دکتری که حاصل سرقت علمی است، با شائبه قوی تابعیت دوم داشتن، می‌شود.
Reply Retweet Like
Farhad󾓦󾓨 Jan 24
:علی خامنه ای شش ماه است که گوشت نخورده است! رسایی راست میگوید، خامنه‌ای ۶ ماه است گوشت نخورده ، فقط بجای گوشت، در آبان خون ۱۵۰۰ نفر و در دی خون ۱۷۶ نفر را خورده است!
Reply Retweet Like
آذر  آباد گان Jan 23
بمب خبری 👇 : شش ماه است که گوشت نخورده است بجه های علی آنور آب نیستند اما بجاش پول مجتبی ۱۴000000000 میلیارد دلار پول علی خامنه به گفته وزارت خارجه ۲00/000000000 دویست میلیارد دلار بنده خدا شش ماه است که گوشت نمی خوره(دروغگوها)
Reply Retweet Like