Twitter | Search | |
Search Refresh
نگار 13h
دوسال پیش تو یکی از خیابونای شلوغ بروجرد یه نفر از پشت سر چسبید بهم و ...سرمو برگردوندم ببینم کیه دیدم یه آقای دراااااااااز وهیکلیه!!!مردک خم شده بود داشت منو نگاه میکرد منم یه قدم رفتم جلو چنان جیغ بنفشی کشیدم وگفتم بیابرو گمشوتا.... ک رنگش عین گچ سفید شد و فرارکرد!
Reply Retweet Like
نگار Jul 12
دیروز یک دختر بچه ۱۵ساله رودیدم ک با خوشحالی دستش رو در دست یک بزرگسال ۳۵یا۳۶ساله کچل قفل کرده بود و داشتن به سمت بازار طلافروشامیرفتن! قلبم شکست!خیلی کوچیک بود و ذوق داشت از آینده نامعلومش بی خبر بود که در عرض ده سال آینده ک او جوانی زیباخواهدشد، شوهرش پیرمردی....
Reply Retweet Like
Mo Madinejad 🇨🇦 Jul 11
من با خانم مشكلی ندارم، در دفاع از هم کارهایی کرده، ولی دقت کردید که ایشون دیگه اون اثرگذاری سابق رو نداره و حواسش پرته! علتش چیه؟ نزدیک شدن عوامل بهش؟ یا حمایت از بعضی افرادی که از او ساختند؟ یا صرفا دوره ایشون بپایان رسیده؟
Reply Retweet Like
مهدیه گلرو Jul 12
Replying to @mahdieh_golroo
زندان زنجان شد و حالا خبر میرسد به مبتلا شده!یک نفر چقدر باید رنج بکشد و آن تن نحیف چقدر تحمل دارد!تلاش برای و چه مجازاتی دارد!مخالفت با چه تاوانی دارد!نرگس تاوان کدام گناه را میدهد!
Reply Retweet Like
Znan Jul 13
زن نباید اخبار بگه چون مردها تحریک می‌شن!!
Reply Retweet Like
لئون همون جان رنو Jul 12
مبارز فرهیخته سمبل یک نسل از مبارزین آگاه و آزاداندیش ایران بود. پتانسیل بالایی داشت، یک رییس جمهور یا نخست وزیر. درود بر او و بر همه آزادیخواهان
Reply Retweet Like
Tavaana Jul 13
ایرانی فقط به دلیل این‌که زن هستند حق آوازخواندن در هیچ کنسرت و مراسمی ندارند و در بسیاری موارد حتی نمی‌توانند سازی بنوازند. - خواننده، ترانه‌سرا و گرافیست - در این باره می‌گوید.
Reply Retweet Like
چارلی Jul 11
هیچ دینی مثل اسلام به زن احترام نمیذاره به روایت استفتاء
Reply Retweet Like
نگار Jul 11
چرا این رابطه بیمار را ادامه می دهید!!! خود شما از هر کسی بهتر میدانید رابطه شما از دست رفته اما باز هم به ادامه آن اصرار دارید! پس هر چه زودتر وسایلتان راجمع کنید و از آن خانه که به میدان جنگ بیشتر شباهت دارد، بروید❤
Reply Retweet Like
ایران وایر 16h
🔹حجاب اجباری «حجاب سبک زندگی است» - معصومه ابتکار
Reply Retweet Like
عباس مهدوی Jul 13
در درجهٔ اول این خود خانم‌ها هستند که باید برای خودشان حرمت قائل باشند اینکه فقط برای شاغل بودن و حس استقلال داشتن به هر کاری یا کار با حقوق کمتر از نصف اداره‌کاری تن بدهند اسمش نه استقلال است نه باکلاسی بلکه هم بردگی است و هم خراب کردن بازار کار بقیهٔ .
Reply Retweet Like
Znan Jul 13
به کرونا مبتلا شد. نرگس محمدی : من قریب یک سال میباشد که صدای فرزندانم را نشنیده‌ام؛ اکنون نیز با ابتلا به بدون دارو وخدمات پزشکی بسر میبرم.
Reply Retweet Like
Sahar.Golkari 5h
امروز مامان با شهامت در آنتن تلویزیون شبکه دوم حرف حق زد ❤️ خانم مهندس مرضیه سهرابی به عنوان یک زن ایرانی بهت افتخار میکنم🧿
Reply Retweet Like
Znan Jul 11
در واکنش به گزارش‌های منتشر شده در خصوص ،، و که از خدمات درمانی برای کرونامحروم شده‌اندنوشت:عفو بین‌الملل از مقامات ایران می‌خواهد که بی‌درنگ خدمات درمانی لازم را برای این زندانیان فراهم کنند.
Reply Retweet Like
iranianrepublic Jul 13
Reply Retweet Like
سروناز یار کلاه قرمزی Jul 13
خطاب به جامعه زنان شاغل: توروخدا تو محیط کاری فضارو جنسیت زده نکنین! انقد واسه رییسا عشوه خرکی نیاین! شما دلتون می خواد از زنانگیتون استفاده ابزاری کنین اما با این کار فضارو برای سایر زنانی که فقط دارن کار میکنن مسموم و مردارو متوقع میکنه ! انقد خر و ساده نباشین
Reply Retweet Like
mostafa.jalali🏳️ Jul 6
در ايران چندين هزار داريم اما نه باشگاه دارند و نه مسابقه ميتوانند شركت كنند و وقتى هم براى مسابقه به خارج از كشور ميروند با آنها برخورد ميشود! جالب نيست؟!
Reply Retweet Like
Znan Jul 9
برای ممنوع است! سردار سید کمال هادیانفر رئیس پلیس راهور ناجا اظهار کرد: فقط آقایان می‌توانند از موتورسیکلت‌های برقی استفاده کنند و هیچ محدودیتی برای استفاده از آن برای آقایان نداریم.
Reply Retweet Like
ایمان(خسته از ساسپند شدن) Jul 6
این ها هرچقدر تو مجلس و دولت و شورای شهر کاری نکردن، عوضش هی شعار دادن و هی زن گرفتن. الانم دغدغه‌شون دوچرخه‌سواریه!
Reply Retweet Like
عباس آقا🌻🇮🇷🏴🚩 Jul 12
را دریابید کسانی که حامی هستید . لازم است چرا که دارد ما را به اینسو می کشاند
Reply Retweet Like