Twitter | Search | |
Search Refresh
راحیل 313 16 Jan 19
باامیدهای واهی و به هر حیله ونیرنگی افکار عمومی را باخود همراه کردند. نه باری از دوش مردم برداشته شد ونه گشایشی در مشکلاتشان ایجاد شد. هر روز برای خوشگذرانی و پر کردن جیب آقازاده هایشان برای دست کردن در جیب مردم نقشه می کشند! افزایش هزینه استفاده از
Reply Retweet Like
هاتف الرحمن صالحی 10 Jan 19
در خبرها آمده است که پنج پایتخت، مشمول دریافت شده و خودروهای عبوری برای هر بار عبور، باید حدود ۳ هزار تومان پرداخت نمایند. پ.ن: والله از شنیدن این خبر، خرسند شدم، چرا که این قبیل مسائل موجب خواهد شد مردم تهران، در مدل رای دهی خویش در آینده، تجدیدنظری اساسی نمایند!
Reply Retweet Like
cheshm_abi 11 Jan 19
بعد از پولی شدن های تهران، مالیاتی شدن خانه های خالی هم شروع شد. 🔼برای سکوت این مردم در عجبم
Reply Retweet Like
Nasrin Apr 3
ذهن من دالان تودرتوی تاریکی ست. گاهی نوری در آن میدرخشد مثل آذرخش که بعضی از گذرگاه ها را روشن میکند... ***وضعت هم اکنون ذهن من....
Reply Retweet Like
ماه ايزد يار (همتاب) Oct 28
تصاویر پهپادی از مخفی‌گاه نابود شده در ، - سوال: كجاست؟! 👀🤨🧐🤔
Reply Retweet Like
Roozbeh Shahrestani 10 Jan 19
بنده و بسیاری مثل بنده که ماشین نداریم و پیاده، با وسیله عمومی یا دوچرخه تردد می‌کنیم، دلیلی نداره هزینه تسریع عبور و مرور دارندگان خودرو رو بپردازیم. امکان شهری همگانی نیست بنابراین نباید هزینه‌ش رو همگان پرداخت کنن.
Reply Retweet Like
Amirabas 27 Dec 18
با پدرم تلویزیون نگاه میکردیم اخبار تصادف دانشجوهارو پخش میکرد پدرم گف از روزی که رئیس جمهور شده تمام بلاها سرمون اومده بقیش و شما منش بزارید
Reply Retweet Like
‏﮼عمو‌محسن® ‏{‏﮼جابز} Mar 31
احساس می‌کنم دارم تاوانی را می‌پردازم! تاوان قانع نبودن به آن بخش از با تو بودن، که مرا موقتاً از تنهایی نجات می‌داد 📚
Reply Retweet Like
M.G 11 Jul 17
هم خوبه،لکن یه مجمتع فرهنگی- ورزشی ، استخری چیزی به نام مرحوم میکردن به نظرم بهتر بود.از خانواده مرحوم انتظار دقت بیشتری میرفت
Reply Retweet Like
سید ابوالفضل طاهری 11 Jan 19
تهران یه دستشویی عمومی هست من مشتری ثابتش هستم یه تابلو داشت "پرسنل خدماتی حق دریافت وجه از مردم را ندارند" یه سالی میشه تابلو رو برداشتن این دفعه دیدم عوارضی گذاشتن دم درش از مردم پول می گیرن عوارضی که چیزی نیست به قول شاعر:تهرونم و میدم ننه *ایشالا عوارضی قسمت همه
Reply Retweet Like
Maryam.tajmir🏴❄ 24 Jan 19
کتاب هم تمام شد و میرم سراغ کتاب از
Reply Retweet Like
Ali Khara 26 Nov 18
ببينيد چطور يك مدرسه رو تا نزديك سقف پر از خاك كرده!!!! نيروهاى داعش تو شهر در استان شروع رو مدرسه ها انتخاب ميكردن، چون فضاى زيادى براى استتار خاك داشتند و از ديد پهباد ها هم پنهان ميموند.
Reply Retweet Like
Arya Feb 17
مسخرست. تو کتاب داره می‌گه از منتقدا و نقداشون متنفره و پشت کتاب چهارتا از نقدای خوبی که درمورد کتاب شده ‌رو چاپ کرده.
Reply Retweet Like
Arya Feb 15
این وضعیت غالبا برای من پیش آمده است: من به طور بی‌منطق و ابلهانه‌ای در برابر مانعی مبارزه و تلاش می‌کنم که مرا از رسیدن به هدفی ضروری یا ارزشمند باز می‌دارد؛ با خشم و عصبانیت شکست را می‌پذیرم، و دست آخر بعد از مدتی در می‌یابم که سرنوشت به درستی حرف آخر را زده بود.
Reply Retweet Like
Arya Feb 15
من‌ دریافتم که او زنی بلندنظر و برخوردار از احساساتی بسیار خالص است، با اینکه همانطورکه خودش به من اطلاع داده بود گاه‌گاه امیال پست بر او سنگینی می‌کند.
Reply Retweet Like
خبرستان Feb 11
ببینید🎬 🔻تهران جدید چگونه ساخته شد؟ ✅ ساخت بزرگترین شهری ایران به طول 10 کیلومتر
Reply Retweet Like
mohammad Feb 11
Reply Retweet Like
خبرآنلاين Oct 27
از محل اختفا و مرگ بغدادی سعی کرد وارد شده و فرار کند، اما در پایان تونل خود و سه فرزند پسرش را منفجر کرد. آمریکایی‌ها با ربات وارد تونل شده و لحظات فرار بغدادی را فیلم گرفته و هم زمان برای کاخ سفید به صورت آنلاین پخش کردند.
Reply Retweet Like
BBC NEWS فارسی Oct 25
سفر از اعماق دریا؛‌ تونل ۲۵ ساله شد زیردریایی مانش که بریتانیا را به فرانسه و دیگر کشورهای اروپایی وصل می‌کند، امسال ۲۵ ساله شد. کار ساخت این تونل ۵۰ کیلومتری ۶ سال طول کشید و بهره‌برداری از آن برای انتقال مسافران، در ۱۴ نوامبر ۱۹۹۴ آغاز شد.
Reply Retweet Like
minimalha Aug 13
عجیب است ولی حقیقت دارد که زندگی یک روند بنا کردنِ خاطرات آینده است. در این لحظه‌ی خاص که من روبروی دریا نشسته‌ام، دارم خاطراتی را می‌آفرینم که روزی برای من اندوه و نومیدی به بار خواهند آورد. . از کتابِ ترجمه:
Reply Retweet Like