Twitter | Search | |
Search Refresh
Tohid Azizi Aug 2
زمانه‌ات را بشناس
Reply Retweet Like
seyed mohammad hosseini 6h
شبکه سعودی ایران اینترنشنال که سابقه حمایت از گروهک‌های مثل منافقین و الاحوازیه را در کارنامه خود دارد، پس از به دام افتادن جنایتکار، با دعوت از فرزندان این قاتل بیرحم و مظلوم‌نمایی، تقلا کرد تا سرکرده گروهک تروریستی را بی‌گناه جلوه دهد!
Reply Retweet Like
Farhad🤜 Jul 28
بعضی ها انتقاد میکنند که آقای به ها در لایو اجازه سخن گفتن میدهد ،حال سوال من اینجاس ،آیا بی شرم و پست که در شبکه های پر مخاطب از دفاع میکنند چطور؟ گفتمان برای شناخت تفکر بسیجی ها به مردم یا تریبون برای مزدوران مالکش برای ملاها؟
Reply Retweet Like
Ali Javanmardi Jul 28
هر جا سخن از است، نام جمهوری اسلامی می درخشد
Reply Retweet Like
Ali Javanmardi Jul 28
کوچکترین حرکت های وابسته به جمهوری اسلامی سخت پاسخ داده می شود //دوشنبه شب ساعت ۲۲، تیروی هوایی انبار موشکی پادگان هوایی اسپایکر در استان صلاح الدین وابسته به حشدالشعبی را هدف گرفتند/پهپادهای آمریکایی از سمت اردن به آسمان عراق آمده و.👇🏻 ۱/۲
Reply Retweet Like
sina_urmiye Jul 29
I loved feeling the voice and anger of a roaring life in my lungs, love, revolution, rebellion, and the courage to be opposition. And this is how I lived.
Reply Retweet Like
Akbar Nabavi 🇮🇷 Aug 2
وقتی رسانه‌ی کفتار پیر به یک و جنایت‌کار می‌گوید مخالف حکومت، اصلا نباید تعجب کرد. این شیوه‌ی مرسوم و رایج این رسانه و رژیمی‌ست که به آن‌ وابسته است.
Reply Retweet Like
Drakh. M. ⁦⁩🔎⁩⁦⁦⁦⚖️⁩💖 Jul 31
Reply Retweet Like
Freedom Messenger Jul 31
🔴وحشت از فروپاشی اقتصادی و عدم امکان کمک رسانی به های منطقه مدتی است اعلام کرده ایم که نظام فاسد ولایت فقیه از لحاظ اقتصادی فروپاشیده است،فقط شهامت اعلام آن را ندارند که گویا این سخنان علی خامنه ای، مقدمه ای خواهد بود برای پروژه اعلام فروپاشی اقتصادی!
Reply Retweet Like
Dr.m.kabiri Aug 2
زمانه ات را بشناس . عده ای از این تروریستها به اسم خبرنگار؛ به قتل عام زنان و مردان و کودک و پیر و جوان در کشورهای مختلف مشغولند. گاهی هم با قلم هاشون به دنبال تحریم های دارویی هستن.
Reply Retweet Like
سرهنگ تمام Aug 2
بلا استثنا هر کس هشتگی در سو استفاده از مرگ بزند قطعا بلاکش میکنم حتی اگر یک درصد هم احتمال داشته باشد در بین کولبران ی باشد باید برخورد شود آزاد مردان باید هرچه سریعتر جبهه ی خود را از ها جدا کنند آزربایجان به حد کافی مهمان نوازی شما را کرده
Reply Retweet Like
habibi samangani - حبیبی سمنگانی Aug 1
بخش عمده جنگ امریکا در افغانستان را جنگ تبلیغاتی تشکیل می داد، که القاب و فلان‌وفلان بخشی آن بود. اما گذشت زمان ثابت کرد که اصلا تعریف واقعی جهانی برای تروریست وجود ندارد و تنها مسلمان‌ها، تروریست خوانده می‌شوند. اما با شکست نظامی امریکا این جنگ تبلیغاتی نیز ناکام شد
Reply Retweet Like
Hamed Aug 2
حتی دیگه نمی‌تونن ناراحتی‌شون رو از دستگیری یک که با بزدلی با بمب‌گذاری مردم بی‌گناه را کشته پنهان کنند و از شدت فشار و استیصال مجبور به چنین مقایسه احمقانه‌ای می‌شوند. مقایسه با کسی که سالها کف جبهه‌ها آماده کشته شدن بود
Reply Retweet Like
alemeh_sh Jul 27
تظاهرات در پورتلند - اعتراضات امریکا متوقف نشده است! ان شاالله در ایامی نزدیک شاهد سقوط هیمنه پوشالی این رژیم خواهیم بود.
Reply Retweet Like
Freedom Messenger Jul 30
🔴 دیپلومات «اسدی» در مقابل دادگاه .. امروز بعد از اثبات دست داشتن وی در تلاش برای انفجار تجمع اپوزسیون در روزنامه عکاظ (عربستان سعودی) دادگستری بلژیک، علیرغم تلاشهای رژیم آخوندها برای جلوگیری از محاکمه ، محاکمه او را پنجشنبه آغاز می‌کند.
Reply Retweet Like
ali yazdi Aug 2
آقای BBC ! "رئیس رادیو"؟ یه باره بگو روزنامه نگار مظلوم به این ! توی گزارش هم میگه "دخالت در انفجار حسینه‌ای در شیراز به این گروه نسبت داده شده" در حالی که خود این آقا قبل از بازداشت و روی آنتن گفته بود "کار ما بوده"!!! چرا از نظر شما تروریست نیست؟!
Reply Retweet Like
م.ح.محمدزاده 55m
"طبق اعلام آسوشیتدپرس : چند تن از سربازان ارتش تروریستی که طی سانحه ای در رزمایش نظامی مفقود شده بودند ، مرده اند ." ☆سرباز کشورش تو رزمایش مفقود میشه ، آخرش معلوم میشه مرده ، اون موقع وقتی موشک خورده وسط عین الاسد میگه ضربه ملایم مغزی شدن !!
Reply Retweet Like
𝕰𝖓𝓼𝖆𝖋 𝓥𝖆 𝕸ò𝔯o𝓿𝖆𝖙 4h
Replying to @bbcpersian
موقعی که به قول دخترش بیرون از ایران و درکشوری که میتوانسته حرف بزند مسئولیت بمب گذاری را قبول کرده و برای ملت شاخ و شانه میکشید را که نمیتوانید کتمان کنید. از دژخیم و اهریمن قربانی نسازید. یک است که با همت سربازان امام زمان به چنگ عدالت افتاده است.
Reply Retweet Like
Cyber.ir 7h
🔺 75 سال پیش در همچین شبی آمریکا به مردم هیروشیما آزادی رو هدیه کرد 🔹جوری که کلا از زندگی آزاد شدند. ✅
Reply Retweet Like
Amir karegar 13h
لطفا نخندید! سر زدن این کارها از احمق ها عادیست! وزارت امور خارجه آخوندها اعلام کرد، ریچارد گلدبرگ دستیار سابق را تحریم کرده! قبلا هم دادستان تهران ادعا کرده بود از اینترپل خواسته تا را به خاطر کشتن قاسم سلیمانی دستگیر کند.
Reply Retweet Like