Twitter | Search | |
Search Refresh
seyed mohammad hosseini Jul 12
دلیل هیاهو علیه توافق راهبردی ایران و ! نیویورک تایمز/ سند توافق ایران-چین ضربه سنگینی به سیاست‌‌های ضدایرانی ترامپ است همکاری گسترده دو کشور راه را برای سرمایه‌گذاری ۴۰۰ میلیارد دلاری چین در ایران فراهم می‌کند و در نتیجه تلاش‌ دولت برای انزوای تضعیف خواهد شد
Reply Retweet Like
cheshm_abi Jul 8
Replying to @chawshin_83
(۸) این کشور، تبدیل نموده و موجب افزایش محبوبیتش شود. و این فرضیه بسیار ملموسی است که در میان تحلیلگران ژئوپلیتیکی مطرح است. بعبارت دیگر، چنانچه در انتخابات با نقش فرمانده نظامی ظاهر شود، ممکن است بتواند برای بار دوم نیز به پیروزی برسد/ پایان
Reply Retweet Like
cheshm_abi Jul 8
(۱) روزنامه کوریره دلا سرا ایتالیا: اقدام غافلگیرکننده در ماه اکتبر، خواهد بود، درگیری محدود نظامی وی با رژیم ایران و ایفای نقش فرماندهی نظامی‌شاید بهترین گزینه وی در این میان باشد. تمامی دولت های اروپایی بر این باورند که...👇🏼
Reply Retweet Like
Shima Jul 7
نه تنها رو بدون دلیل شهید کرد ، بلکه مقصر اصلی حادثه هم هست
Reply Retweet Like
وکیل • Q • #StayHome Jul 11
یک خبر خوب بهتون بدم که تا به حال کسی بهتون نگفته 😎 نورپوث دانشمند آلمانی دانشگاه میشیگان اعلام کرده که ترامپ با قاطعیت برنده انتخابات آمریکا خواهد شد، او سری پیش جزء افراد معدودی بود که درست پیشبینی کرده بود.
Reply Retweet Like
Ali Javanmardi Jul 11
آیا دیکتاتور ونزوئلا پیش از سرنگون می شود؟/پرزیدنت در مصاحبه ای گفت: در ونزوئلا اتفاقیپیش خواهد آمد که ایالات متحده بسیار درگیر خواهد شد/پرزیدنت ترامپ همچنین قول داد كه از مردم ونزوئلا پاسداری كند و از هر آنکه مردم ونزوئلا رهبر خود برگزینند، پشتیبانی كند
Reply Retweet Like
Ali Allafian Jul 8
از آن نیمه شب فرودگاه بغداد، هر روز که می‌گذرد، این سردار است که حضور منطقه‌ای‌اش را جهانی‌تر کرده و آخرین مأموریت را نه در محدوده نهر تا بحر بلکه در حوزه‌ی دریای کارائیب و آمریکای لاتین تعریف کرده است تا نشان دهد، آن روز که را به مبارزه طلبید، چه در سر داشت..
Reply Retweet Like
يوسف العلاونة Jul 5
حبيبنا ومرشحنا ترامب وليخسأ الخاسؤون
Reply Retweet Like
بهمن كلباسى Jul 9
در یکی از پر سر و صداترین دعواهای حقوقی دوران ، ۹ قاضی دیوان عالی دقایقی پیش رای دادند که اطلاعات مالی دونالد ترامپ از جمله اظهارنامه مالیاتی و‌ ریز فعالیتهای شرکت او باید در دسترس دادستان نیویورک قرار بگیرد. اما نمایندگان مجلس فعلا به این اطلاعات دسترسی نخواهند داشت. ترامپ
Reply Retweet Like
مسعود شفیعی کیا  Massoud Shafieikia Jul 10
یادتان باشد در نخست تحریم‌های سنگین، بنادر ایران را که به عنوان سرمایه‌گذاری دردست دارد را ازتحریم‌هااستثنا کرد، همان موقع پاس آمریکا به چین را تذکردادم. اقتصادچین‌کمونیست اکنون درخدمت کارتل‌ها و گلوبالیست‌های سرمایه‌داری است و راه نفوذ را از درشرقی خوب یاد گرفته‌اند.
Reply Retweet Like
هزار اشرف ٫کانون شورشی Jul 12
نشسته برسرشاخ کرونا با خود می گویدهر طور شده 4 ماه آینده را از سر می گذارانیم چه بسا برود در این دستگاه محاسبه حرف آخر را مردم ایران می زنند سرنوشت را پیشتازان ؛ شورشگران و ارتش آزادی ستان می نویسند ما خود نویسندگان سرنوشت خویشتن و خلق و میهنیم
Reply Retweet Like
بهمن كلباسى Jul 6
دولت دستور داده کسانی که با ویزای دانشجوی‌ در آمریکا تحصیل می‌کنند، در صورتی که دانشگاهشون به خاطر ، کاملا آن‌لاین بشه یا باید به دانشگاهی که کاملا آن‌لاین نشده انتقالی بگیرند، یا باید خاک آمریکا را ترک کنند!!
Reply Retweet Like
حاج عماد Jul 11
از رو نمیبره؟ هفت سال است ارزش پولی و دارایی ایرانیان را به سخنرانی های و در آمریکا گره زده و با هر اخم و تخم بیگانه،ارزش پول جیب ما به آب میرود آنوقت میگوید هیچ وقت مسائل داخلی را به خارج نبردم!
Reply Retweet Like
Amirreza Nazari Jul 8
اگر نظام بین‌الملل اینقدر آنارشی و بی حساب هست که میزنه زیر تعهداتش و احدی هم نمیتونه مانعش بشه،به نظرم ما هم همین کار رو بکنیم. ۲ساله که آمریکا عهدشکنی کرده وحقوق بین‌الملل رو به سخره گرفته وهیچ سازمان و نهادی هم نتونسته دربرابرش ایستادگی کنه،ما هم همین رویه درپیش بگیریم.
Reply Retweet Like
Farhad Bazkiyai Jul 13
روزنامه نگاری عجیب وغیرعادی : نیویورک‌تایمز باصطلاح«پیمان استراتژیک»بین جمهوری اسلامی و چین را نشانه‌ای از شکست سیاست در موردایران میداند. تهران میگویدهیچ چیزامضا نشده است وهیچ مذاکره‌ای درحال انجام نیست. پکن میگویدکه هیچ چیز درمورداین سر وصداها نمیداند.
Reply Retweet Like
🇮🇷 sajjadf 🇮🇷 Jul 10
امریکا تجزیه بشه یا نه یا حتی ادم بشه یا نه هنوز یه حساب شخصی وصاف نشده با شخص باقی میمونه
Reply Retweet Like
EHSAN Jul 11
🚩عفو راجر استون توسط . ترامپ مشاور انتخاباتی خود را که در 6 فقره مجرم شناخته و به تحمل 40 ماه حبس محکوم شده بود را مورد عفو قرار داد. ❌ نیویورک تایمز در صفحه‌ی اول خود در خصوص راجر استون نوشت: "در پرونده‌ای محکوم شد که ترامپ را تهدید میکرد!"
Reply Retweet Like
afshinsh 21h
کوین مک کارثی رهبر جمهوریخواهان مجلس نمایندگان آمریکا درخواست می‌کند اگر با حمایت بی‌قیدوشرط از توسط موافق هستید کنید. موافقید؟
Reply Retweet Like
بهمن كلباسى Jul 10
حکم سه سال و چهار ماه زندان یار غارش «راجر ستون» را لغو کرد/بخشید. آقای ستون قرار بود هفته دیگه بره زندان.
Reply Retweet Like
ســــعیدکــاکــاوند🇮🇷 Jul 6
اینکه در حال حاضر و سیاستهای او برضدمنافع است. شکی نیست. ولی او بابت ریاست جمهوریش حقوق نمیگیرد. ولی در ایران 231 میلیون دریافتی دارندو ادعای علی وار زیستن شان گوش فلک را کر کرده است.
Reply Retweet Like