Twitter | Search | |
Search Refresh
Milad_Pc Apr 9
Reply Retweet Like
TavaanaTech تواناتک 6m
امنیت مجازی یا مجازی امنیتی؟ مسئله این است! طرح از: رضا عقیلی
Reply Retweet Like
omid dana Jul 23
مردم ما بدون دانستن هزاران حقیقت میدانی فقط بابت مشکلات به صورت مغرضانه دنبال براندازی نظام هستند و نمیدانند پشت مرزهای ایران چه خبر است. ملتی که بدون آگاهی جدی سیاسی دنبال هرج و مرج است داشته های امروزش که اصلی ترینش هست را نیز بابت نداشته هایش از دست خواهد داد!
Reply Retweet Like
Abbas Maleki Jul 15
باور نميكنيم كه دغدغه ى داشته باشيد.
Reply Retweet Like
حمید رسایی Jul 2
در گوشه وکنار را نه اتفاق و امری عادی که در راستای فشارهای موسوی خوئینی‌ها و تاجزاده و اعلام آمادگی حسن روحانی برای مذاکره می‌بینم. هدف اصلی طراحان پشت صحنه این اقدامات برای تکمیل پازل فشار است تا مردم، اگر معیشت‌شان درسختی است به امنیت هم دلخوش نکنند.
Reply Retweet Like
سرويس عكس خبرگزارى ميزان 6m
سومین مرحله از طرح کاشف در سال جدید توسط پلیس امنیت اقتصادی و آگاهی اجرا شد که در پی آن ۲۴۴نفر از سارقین باندی و افرادی که دارای سوابق متعدد در قالب ۴۹باند بودند، اقدام به سرقت کرده اند.
Reply Retweet Like
طَبیبِ دِل Jun 11
ماجرای خودکشی کارگری رو خوندم، یاد هرم مازلو افتادم که می‌گه: رفع نیازهای فیزیولوژیک(خوراک، پوشاک، خواب و ...)در انسان مقدم است بر معنا پیدا کردنِ ، درک عشق، داشتن عزت نفس و احترام در روابط اجتماعی و در نهایت خودشکوفایی. گفتنِ اینکه "عوضش امنیت داریم"، چیزی نیست جز بلاهت.
Reply Retweet Like
ش. شفافر🦋(شاپرک)🦋 محدود شدم Jun 7
اگر مدافعین وطن و حرم نبودند.. اگر شهدای دفاع مقدس ومدافع حرم نبودند، واز وطن و دین دفاع نمی کردند، هرگز امکان خواندن نماز جماعتِ باشکوه روبروی کاخ شیطان بزرگ، فراهم نمی شد. زیرا مسلمان بودن مساوی بود بامجرم بودن و تروریست بودن. کاخ سفید حسینیه شد⁦🏛️⁩
Reply Retweet Like
🛡 VAHID  NAMENI ⚔ Jun 17
تب استفاده از Kubernetes توی ایران زیاد شده و اولویت مهندسین، بالا بودن و درست کار کردن برنامه هست منهای ! اگر تست نفوذ رو دوست دارید یا DevOps هستید و می خواید امنیت و نفوذ در K8s رو یاد بگیرید، مخزن زیر برای همین کاره. یک چیزی مثل DVWA و بقیه.
Reply Retweet Like
Saber Ahmadi Jul 15
این وضعیت میدون مرکزی یه شهر ۱۵۰ هزار نفریه...😏 از سربازه پرسیدم چه خبره؟ میگه واسه اینکه دستور دادن احتمال زیاد مردم میخان بریزن بیرون اومدیم واسه 🤦🏻‍♂️پیش خودم گفتم شما باعث ناامنی هستین تا امنیت😑🚶‍♂️🚶‍♂️ بزدل های ترسو بدجور ترسیدن😎☘
Reply Retweet Like
👑کاوه👑 Jun 7
تازه وارد عزیز اینجا هیچ مشخصاتی به کسی نده هیچ قرار بیرونی نزار کار خودت انجام بده یک لحظه غفلت بیچاره ات میکنه بهترین دوستت اکانتته
Reply Retweet Like
حاج ممد Jul 21
" پیامبر‌رحمت(ص)؛ " دو‌نعمت‌است‌که‌شکر‌آنها‌گزارده‌نمی‌شود؛ و
Reply Retweet Like
TavaanaTech تواناتک Jul 11
پرسش همراهان: چگونه می توانم حساب خود را افزایش دهم در حالی که کدهای تایید هویت دومرحله ای ابتدا توسط مخابرات پایش می شود و سپس با شماره های داخلی برای ما پیامک می شود؟
Reply Retweet Like
شرلوک هلمز Jul 14
اعدام-نکنید رمز آغاز عملیاتی خواهد بود تا هر دست به سلاح ببرد و جامعه را خدچه دار کند. پس برای حفظ امنیت هم که شده
Reply Retweet Like
Marzieh Ghaedi (Samaneh) Jun 15
احتمالا شما جز اون دسته ای هستین که خودتون بلد هستین اکانت تون رو تامین کنین و نیازی به دربون ندارین، اما لطفا اینو کنین برسه به دست اونایی که نمیدونن و اجازه میدن دیگران از بی آگاهیشون پول در بیارن!
Reply Retweet Like
Bijan Zanganeh Jun 25
با امکان خام در بیرون از طریق احداث صادرات نفت در جاسک و ۱۰۰۰ کیلومتری به آن تا پایان امسال، با همت کارکنان صنعت نفت صدور نفت ایران نسبت به دیگر صادرکنندگان و همسایگان دوچندان می شود.
Reply Retweet Like
Phoenix Project of Iran پروژه ققنوس ایران Jul 23
چگونه در برابر خود را محافظت كنيم؟ساكنان نزديك مراكز هسته اى چه اقداماتى انجام دهند.جهت به اشتراك گذاشتن آسانتر،اسلايدها را ببينيد (۱/۴)
Reply Retweet Like
حامد فدایی(آنفالو نکردم،لاکم) Jul 30
امنیت اقتصادی امنیت قضایی امنیت غذایی امنیت سیاسی امنیت شغلی امنیت تحصیل امنیت اجتماعی امنیت فکری و ...... خواستم بگم معنی گسترده‌ای داره، فقط نمردن نیست
Reply Retweet Like
Shayan👊 Jun 16
Replying to @shayan_shahnazi
۴-سرنوشت یوگسلاوی، عراق و لیبی نگاه کنید! اصل چهل و دوم فصل هفتم! تنبیه نظامی! این جمله رو شاید بیشتر از ۲۰بار از من شنیده اید: جهان سر همه چیز معامله میکند جز ! هیچکس حتی پوتین! به آخوندها اجازه نمیدهد. شاید بخواهید ایران رو با وضعیت پاکستان و کره شمالی مقایسه
Reply Retweet Like
پس‌کوچه 10m
🎊 🌟فیلترشکن AtlasVPN یک وی‌پی‌ان رایگان با بالا است که با تغییر آدرس آی‌پی و رمزگذاری اتصال و حفظ و ، وب‌گردی مطمئن و خصوصی را برای شما تضمین می‌کند. دانلود برای و ( و ) 👇
Reply Retweet Like