Twitter | Search | |
Search Refresh
علی‌اکبر رائفی پور Nov 14
Replying to @a_raefipour1
اکاذیبی که سرهم کرده اید و حتما قابل پیگرد قانونی است به کنار اما آیا ورود امثال بنده به مجلس خطرناکتر است یا مدیر مسئول اعتماد ، آقای که در پس و پستوها با مفسدین اقتصادی گعده می کند؟ و شگفتا که همین آقا می شود رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس
Reply Retweet Like
حاج فیدل🇮🇷 Dec 25
سوالی که هست اینه چجوری الان شهرام جزایری در زندانه اما همدستش در مجلسه؟! سوال دوم اینه چجوری برخی خبرنگارای روزنامه اعتماد به گروهکها پیوستن ولی رییسشون تو مجلسه؟!
Reply Retweet Like
رِزُنــــــــــانْسْ Dec 26
یک نماینده پارلمان کره جنوبی پس از آنکه از نشان دادن کارت شناسایی خود به کارمند فرودگاه امتناع کرد، به دلیل این رفتار خود رسما عذرخواهی کرد اقای که به خاطر عدم تخصیص بودجه به روزنامه ات (اعتماد) و بودجه فیلم پسرت میخوای وزیر ارشاد رو استیضاح کنی
Reply Retweet Like
علی اکبر رائفی پور (هواداران)🇮🇷 Nov 14
ددر دودورا و زد و بندای آقایون با اختلاس گرا و کلپچ زدناشون با مفسدای اقتصادی هیییییچ ایرادی نداره ، اینا که عادیه فقط یوقت استاد که دنبال طرح و دمنده در سوت و و جوانگرایی و ... هست نره تو مجلس 😱😱😱
Reply Retweet Like
Simay Azadi 26 Aug 18
عضو مجلس : امروز ما با مردم مواجهیم با مردم اقشار پائین با دهک‌های پائین که نابود شدند بیچاره شدند. ما بدبخت سو تدبیرها هستیم نه دشمنی ،نیمه آبانماه باید تحریمها شروع بشه تازه شش الی دوازده ماه طول نکشیده که اثراتش مشخص بشه هنوز کاری نشده ما داریم میلرزیم
Reply Retweet Like
شـایان‌فـــر Nov 14
چه جالبه که یه پای لیبرالها توی مجلس و دولته و پای دیگشون توی زندون! مثل و شهرام جزایری حسین فریدون و حسن روحانی مهدی و اسحاق جهانگیری ...
Reply Retweet Like
سیاوش آقاجانی 26 Aug 18
اصلاح طلب است اما برخلاف خیلی از دوستانش دو کار حق در یک ماه اخیر کرد که بابتشان ممنونم، حرف حقش در جلسه و امضایش پای طرح . به راستی وقتی وکلا، حرف مردم را فریاد بزنند نیازی هست که مردم در خیابان صدای اعتراضشان را بلند کنند؟!
Reply Retweet Like
احسان بداغی 28 Jul 17
درباره به‌دلیل مشکلات جسمانی محصورین گفت:شنبه ویکشنبه بامقامات مسئول دیدارمیکنم تاراهی پیداکنم که مشکل مرتفع شود/ایلنا
Reply Retweet Like
مسعود باستانی 3 Sep 17
نوشته پس از گفتگو با بازپرس پرونده فهمیدم مهمانی ادامه دارد،سحام نیوز گزارش داده برای اعترافات واهی زیر فشار است!
Reply Retweet Like
بی‌نام و نشان May 14
نمایندهٔ علفخوار نظام ولایت گفته؛ در حال مردن است،چه اشکال دارد وزیر ارشاداز ایشان عيادتی بکند! گیرم که زمانی اشتباهاتی هم کرده... آنکه مرده تو و نظامت هستید که جز چیزی برایتان آرزو نمیکنم. شجریان کاشت و زندگی برداشت کرد و برای همیشه زنده است.
Reply Retweet Like
ایلیا ونایی 15 Mar 17
زوم کنید روی اسم... بله درست دیدید مدیر مسئول روزنامه اعتماد(:
Reply Retweet Like
Hossin Elhaminezhad May 14
آدم این رو می‌بینه تازه قدر سکوت عارف و لیست امیدیا رو می‌دونه! شما فکر می‌کنید عارف حرف بزنه میخواد کمتر از این اراجیف بگه؟
Reply Retweet Like
Amir Moghadam Jan 7
Replying to @amirmoghadam_ir
شاید یکی از الوده ترین نمایندگان بعداز ازنظرجنسی باشد،تصور میکند با حقه و پول میتواند شرایط را مدیریت کند! اما دیر یازود بدتر ازخدادادی مفتضح میشود.اگر از خدادای یک فایل و یک شاکی بیرون امد،ازحضرتی فایلها اسکرینشاتها و.. بیرون خواهد امد! منتظر باشید..!
Reply Retweet Like
ايران اينترنشنال 26 Aug 18
در جلسه وزیر اقتصاد: ملت را بدبخت و بیچاره کردیم و به ذلت نشاندیم. حقش بود رئیس جمهور، جهانگیری، نهاوندیان، نیلی و سیف استیضاح می‌شدند.
Reply Retweet Like
Mah_navard Nov 14
نیومدن رائفی پور به مجلس هم باعث خیره! که مردم دم انتخابات از اسامی و سوابق درخشان نماینده های خائن که سالهاس لونه کردن تو بهارستان با خبر بشن و اندفعه درست رای بدن :))
Reply Retweet Like
طـبــاطـبــایـــی Jun 28
🔴این هم ننگ جدید مجلسیون؛ خانم و آقایان و چرا مخالف این طرح هستید؟ .
Reply Retweet Like
Mohammad Ebrahimi 26 Jul 17
هجمه اى عليه آقاى ديدم بخاطر حضورش مقابل بيمارستان، دوستان تا مطمئن نشديم چيزى نگيم، تهمت نزنيم كه دروغ ميگه!
Reply Retweet Like
Mehdi Yarrahi May 15
گفته‌هاى چند وقت اخير برخى چهره‌هاى سياسى از جمله حرف‌هاى نماينده تهران در جلسه ديروز مجلس نشان از زوالِ انديشه اكثرِ سياستمداران امروز دارد.
Reply Retweet Like
علی چاهه May 14
به نظرم اعضای ، مثل رییسشون سکوت عارفانه کنند بهتر است. بذارید فقط تموم بشه این دوره
Reply Retweet Like
نواب انقلابی 14h
گفته برای فهمیدن عملکردم به سخنرانی‌هام در مجلس نگاه کنید! یکی از سخنرانی این بزرگوار در دفاع از آخوندی وزیر بی‌کفایت مسکن!
Reply Retweet Like