Twitter | Search | |
Search Refresh
TheTechGirl007 May 31
Reply Retweet Like
sediqe mohammadi 8h
ازدواج دختر سید با هزاره از نظر شرعی و قانون دختر سید با بچه هزاره یا هر قوم دیگر مشکل نیست، اما از آنجای که سید به اسلام و دین و ارزش فرهنگی و دینی متعهد است هزاره هم باید معتقد به این ارزش ها باشد
Reply Retweet Like
Rahim Sarchashmayee 2h
عالم جید، دانشمند توانا و یکی از سنگرداران تقریب مذاهب و نکوهش‌کنندگان افراطیت دینی، از سوی دشمنان مردم به شهادت رسید. یاد و خاطره این مرد بزرگ پاینده باد‌!
Reply Retweet Like
Sarfaraz Niazi May 30
Beauty of the eastern Kunar province of 🇦🇫 .
Reply Retweet Like
Harun Najafizada May 27
فوری: نتیجه تحقیق کمیسیون مستقل حقوق بشر نشان می دهد در میان مهاجران افغان که مرزبانان جمهوری اسلامی ایران به دریا انداخته اند، چند کودک 12 ساله هم بوده اند.
Reply Retweet Like
Mariam Muqadas May 30
Reply Retweet Like
Hashim Wahdatyar May 26
زبردست په تیرو ۱۹ کلونو کې، لمړی حکومتي چارواکی چې د شهید ډاکټر نجیب قبر لیدو ته ورځي!
Reply Retweet Like
جـ ر يـ د ة ا لـ ر يـ ا ض 18m
انتحاري يفجر نفسه في أحد المساجد بالحي الدبلوماسي في كابول
Reply Retweet Like
Dr. zakia adeli 2m
بستر و حمله بر اماکن مذهبی، صحی، آموزشی و... را در ، چه کسانی فراهم کرده اند؟ شهادت داکتر ایاز نیازی؛ جنایتی دیگر در کارنامه سیاه تروریستی
Reply Retweet Like
𝕭𝖊𝖍𝖉𝖆𝖉 7h
۴۳ درصد مردم تهران با حضور اتباع در این شهر مخالفند. (نظر سنجی روزنامه شرق) یاد پناهندگان زوری افتادم که از قاره اروپا گله داشتند چون خانه و ماشین و ... در اختیارشان نمی گذارند و میگویند بالای چشمتان ابروست. نژادپرست ماییم.
Reply Retweet Like
Yaseen Khan Zazai Jun 1
همسر داکتر نجیب الله ! اجازه نمیدهم که مقبره داکتر نجیب را کسی مفشن بسازد پیش از آن باید علت قتل و قاتلین داکتر نجیب برای مردم آشکارا شود. پول ساخت مقبره رهبر باید صرف ساختن یک مکتب شود تا اولاد وطن در آن درس بخواند و روح نجیب فقید آرام باشد.
Reply Retweet Like
M. Shafiq Hamdam May 30
مظالم علیه سیاه‌پوستان در آمریکا مرا به یاد بی عدالتی ها در برابر ها در میاندازد. فرق ما تا آمریکایی‌ها در همین است که یک عده مردم آمریکا از کرده های خود خجل هستند،‌ اما یک‌عده ما در افغانستان به جنایات خود مفتخر هستیم و هیچ‌گاه حتی جرات معذرت خواهی را ندارم.
Reply Retweet Like
عمران الأفغاني May 30
ابن أخي محمد يقرأ السلام عليكم...✋
Reply Retweet Like
Faridullahshahin May 31
ته د اوسپنې پټلۍ له لارې د وارداتو زیاتوالید افغانستان د اوسپنې پټلۍ اداره وايي چې په تېرو لسو ورځو کې افغانستان ته د په واسطه له سلو زرو ټنو نه ډېر سوداګریز توکي وارد شوي دي.
Reply Retweet Like
Salam Hindawi - سلام 9h
عندما تشاهد كل هذا العنف والهمجية تحت مظلة القانون والحرية في شوارع وأمام عدسات الكاميرا يتبادر للذهن سؤال: ماذا فعلوا عندما احتلوا و ؟
Reply Retweet Like
Jafar Haand 3h
بیا هم ځانمرګی او بیا هم د خدای په کور برید. ډېر په بد حالت او بده زمانه کې ژوند کوو. هېڅ نپوهیږو چې دا څه روان دي او څه به کیږي؟! دا ځل یې د وزیر محمد اکبر خان په جومات کې دننه یې ځانمرګی برید کړی دی، لا د تلفاتو دقیق معلومات نشته.
Reply Retweet Like
Special Operations Corps May 28
قهرمان افتخار ملت و دولت جمهوری اسلامی است.
Reply Retweet Like
یاسر ماهر شریعتی Jun 1
در آمریکا پولیس یک سیا پوست را کشت، هزاران نفر تظاهرات کردند، ده ها عراده موتر پولیس را به آتش کشیدند، چندین نفر کشته و بیشتر از ۵۰۰ نفر هم تا اکنون زخمی شد. اما در ۱۹ سال است که آمریکا و غلامان شان خون طفل و زن و مرد افغان را میریزند کسی جرئت پرسیدن را ندارد که چرا ؟!
Reply Retweet Like
Ghani Khan Baba 1h
د افغانستان دښمن طالبانو نن د وطن سترملا هم راشهید کړو. اسلامی سکالر اوپروفیسرډاکتر صاحب اياز نيازي مرګ ډېر ودردولم. ډاکټر صاحب د ملي تلویزیون سره دنده کړه افغانستان او په ځانګړې توګه ملي تلويزيون يوه ستره هستي له لاسه ورکړه. د څنګه جهاد چی د علماء هم کافران دی.
Reply Retweet Like
Diwa patangW May 27
Reply Retweet Like