Twitter | Search | |
Search Refresh
Milad Goodarzi | میلاد گودرزی Jan 15
بنیادی‌ترین سوال این روزا: «برای اصلاح امور، چقدر میشه به نهادها و سازوکارهای رسمی کرد وار بود؟» خبر میاد چندده نماینده فعلی مجلس که پرونده باز اقتصادی دارند رو قاطعانه ردصلاحیت کرده!پاسخ به سوال مثبت میشه.و حالا خبر زیر که سوال رو از اساس نابود میکنه!
Reply Retweet Like
Unknown Stranger 1h
یه جا یه تعریف جالب از عشق خوندم که خیلی خوشم اومد، گفته بود که: یعنی به طرفتان قدرت از بین بردن خودتان را بدهید ولی داشته باشید که او این کار را نمی کند :))
Reply Retweet Like
zahrageen 5h
به بنگرید و را کنید به جلو بنگرید و به خدا کنید او درهایی را می‌بندد که هیچکس قادر به گشودنش نیست و درهایی را باز می‌کند که هیچکس قادر به بستنش نیست.
Reply Retweet Like
Fadaei 6h
Replying to @ManotoNews
ما ب اعتمادم دیگه نداریم
Reply Retweet Like
Mamad Amerian 6h
هر وقت شروع کنی دیر نیست ... حتی الان ... فقط به خودت داشته باش 💚 .
Reply Retweet Like
Benafsha.faizi 12h
اعتماد ساختن سال ها طول می‌کشد، شکستن اش ثانیه و دوباره ساختن اش همه وقت را.
Reply Retweet Like
parand Jan 20
اعتماد از دست رفته بلاي جون سيستاني ها شده، كمك هاي مردمي معمولا از پل رد ميشه و به آسيب ديده ها ميرسه، وقتي اين پل مدتيه خراب شده، پيدا كردن مسير جايگزين براي مردم نوع دوست خيلي سخت ميشه.
Reply Retweet Like
pejman mousavi Jan 20
مسئله،نه شیرهای آلوده است،نه سبزیجاتِ آلوده به سمومِ خطرناک.مسئله فروریختنِ «اعتماد»است. که نباشد،هر روز یک«شایعه»می‌تواند رنگ«واقعیت»به خود بگیرد و تمامِ کارشناسان و‌ مدیران هم که آن را تکذیب کنند،کسی باور نمی‌کند.تکلیفِ رسانه‌ها هم که روشن است:از قبل بازی را باخته‌اند
Reply Retweet Like
paniz Jan 19
به خودت اعتماد داشته باش و بقیه رو دوست داشته باش 💖😘
Reply Retweet Like
Libera viro Jan 19
Replying to @libera_viro
میگفت: اگر نباشد حکومت برقرار نمیماند. میگفت: نام درست بر چیزها بگذارید. بد را خوب نگوئید. خوب را بد نگوئید. نامها را جابجا نکنید و زبان را نکنید. مُلک میشود و قوام مملکت از دست میرود. سعدی نیز در نصیحت الملوک، شبیه ترین سخنان به حکیم چین را گوشزد کرده است.
Reply Retweet Like
Saeed Ghazaei Jan 19
وقتی با خدا حرف می زنی هیچ نفسی هدر نمی رود وقتی منتظر باشی هیچ لحظه ای تلف نمی شود وقتی به اعتماد کنی هرگز شکست را نخواهی دید با هیچ چیز را از دست نخواهی داد...
Reply Retweet Like