Twitter | Search | |
Search Refresh
MahtaBazrafkan 15h
تخریب به بهانه ایجاد یکی از کثیف ترین خدعه هایی هست که برخی مدیران برای واگذاری منابع طبیعی و زیستگاه‌های ارزشمند به افرادی خاص بکار می برند. باید جلو این تخریب گری سیستماتیک ایستاد
Reply Retweet Like
MahtaBazrafkan 16h
مردم منطقه مشکان بخش پشتکوه در شهرستان نی ریز فارس با تمام عشق از منطقه حفاظت شده بهرام گور و گورخ زیبای آسیایی در برابر نیت شر مسئولان که به بهانه ایجاد برای تخریب این زیستگاه آمده بودند ایستادند. ای کاش مدیران درک می کردند که راه ایجاد اشتغال، تخریب نیست.
Reply Retweet Like
بَصیرا Jan 27
جناب روحانی توییت فرمودند که انتخابات تشریفاتیه؛بله شما درست میفرمایید.کلا همه حرفای شما صحیحه. الان فقط بفرمایید: ؟ و....
Reply Retweet Like
Mostafa.jalali🏳️ Dec 17
خب تمام مشكلات مردم حل شد موند همين يكى...!!! در حالى كه به حل مشكلات ، و جوانان مشغولند در فكر جوراب روى پا هستند بدانيد را دست چه كسانى خواهيد سپرد...
Reply Retweet Like
عقیل توحیدیان Feb 24
نسل جوان ما داره در مسیر پیشرفت و محرومیت‌زدایی حرکت میکنه چون به نیاز جامعه برای وجود عدالت پی برده، اشتغال پایدار و دانش‌بنیان هم یکی از کارهایی است که به تحقق عدالت اجتماعی کمک میکنه. پ.ن: عکس متعلق به بزرگترین گلخانه هیدروپونیک کشور در زرندیه ساوه است.
Reply Retweet Like
Ali Dehbozorgi علی‌ ده‌ بزرگی Jan 27
در همایش خیریه رعد هستم. حضور تعداد کثیری از کارفرمایان کسب و کار های نوین برای استخدام توان یابان بسیار دلگرم کننده بود.
Reply Retweet Like
جنس اول Jul 27
تازه ترین تحقیقات پژوهشگران سوئدی نشان میدهدکه میزان درزنانی که ارتقاء شغلی پیدامیکند2 برابرشده درحالیکه این عامل درمیزان طلاق مردان هیچ تاثیری ندارد این پژوهش10ساله تاکیدمیکندکه حتی درکشورهایی که زنان ومردان وظایف مشابهی دارند، تاثیرمستقیمی برزندگی شخصی دارد
Reply Retweet Like
مجتبی جمالی تبار Apr 25
فضای کسب و کار در از توابع استان مرکزی که از استان های فوق صنعتی کشور به حساب می آید,جالب نیست. آقایان مسئول به جای تریبون رفتن,این شهر را دریابید!
Reply Retweet Like
باسلام |  Basalam Apr 28
همه را یک کلمهٔ مردانه می دانند اما ۶۰ درصد کسب و کار های باسلام را و اداره میکنند. روز
Reply Retweet Like
ramin rasaei May 19
وقتی فاقد حس وطن پرستی و انسان دوستی هستیم اشتغال صرفا برامون جنبه کسب امنیت و رسیدن به ثبات اقتصادی شخصی رو پیدا میکنه در چنین وضعیتی دیگه ماهیت و ارزش کار و چگونگی انجامش و پیامدهای اجتماعیش برامون مهم نیست، اونچه که مهمه فقط و فقط پولیه که در ازای کارمون دریافت میکنیم.
Reply Retweet Like
Anti_Mafia Oct 13
🤔کدام را انتخاب می کنید؟! 🔹 ایرانی که سودش صرف ایجاد معلولین می شود یا کالای و که با سودش گردن یقه سفیدها و آقازاده هایشان کلفت تر می شود!؟
Reply Retweet Like
Lo ki Jul 23
به یک نفر نیروی با حداقل ده سال سابقه کار جهت سرپرستی در ذوب آهن نیازمندیم. علاقمندان پیام بدن تا ایمیل رو برای ارسال رزومه بهشون بدم. ریشر هم کردین به جایی برنمیخوره یه بیکار مشغول به کار میشه
Reply Retweet Like
saeedmaaleki⁦⁦ Oct 5
پیشنهاد می دهم هر خانه و خانواده با یک مامور پوشش داده شود تا هم از سرچشمه کار را شروع کنید و هم کلی ایجاد می‌شود و هم ریشه کن. الحمدالله اعتبارش هم که مهیاست!
Reply Retweet Like
3Sootjobs Aug 17
Reply Retweet Like
Anti_Mafia Oct 10
🏴 در اربعین حسینی و صفر یادمان نرود کالاهای ایرانی داریم🇮🇷 آنتی مافیا حامی تولید، کشاورز و کارگر ایرانی
Reply Retweet Like
Reza⁦⁦⁦⁦⁦⁩⁩⁩⁩⁩Kashef⁦⁦⁦⁦⁦⁦⁦⁦⁦⁦⁦⁦⁦⁦⁦⁦⁦⁦⁦⁦⁦⁦⁦⁦⁦⁦⁦ Apr 19
مسأله سالمندی جمعیت در ژاپن جدی‌تر از اروپا است. بالغ بر ۲۵% جمعیت آنها بالای ۶۵ سال هستند. در ایران حدود ۳% است. تا سال ۲۰۴۰، یعنی ۲۰ سال آینده، ۲۰% نیروی کار ژاپن مستهلک می‌شود. به همین دلیل با تغییر سیاستها، به پذیرش نیروی کار خارجی و مهاجر روی آورده‌اند.
Reply Retweet Like
مجـــاهــد 14 Jan 19
{لِمَ تَقُولُونَ مَا لَا تَفْعَلُونَ} •چرا چيزى مى‌گوييدكه انجام نمى‌دهيد؟• سوره صف/٢
Reply Retweet Like
shahab (لیمیتِتَم) Nov 29
هم‌صدایی عجیب خبرگزاری فارس با روحانی و دولتش ومقایسه مصرف در ایران وترکیه کاش یکی پیدا می‌شد این جماعت رامتوجه می‌کرد که درکشورهای دیگر مردم و دارند ومثل نصف مردم برای یه لقمه نان مسافرکشی نمی‌کنند تاگشنه نمانند ونتیجه مصرف سوخت روزی صدمیلیون لیترنشود./قانون
Reply Retweet Like
Hamed Tarkesh 5h
می اندیشیدم ، و های آینده ایران هستند. در توییتر لشگری از جوانان شعارزده و به شدت سطحی یافتم، که وجه مشترکشان حمله به و علم ستیزی است. رهبرانی صاحب تریبون دارند و شاید به زودی قدرت بیشتری یابند.
Reply Retweet Like
Hasan Karbalaei Jan 27
حسن کربلایی: مدیران صنایع گیلان مردود هستند! / به دنبال آن کشاورزی و صنایع ضعیف و در نتیجه و کاهش یافته و باید پاسخگو باشند.
Reply Retweet Like