Twitter | Search | |
Search Refresh
Ali Malaekeh Jan 17
Impeach Donald Trump/ Starting the process will rein in a president who is undermining American ideals—and bring the debate about his fitness for office into Congress, where it belongs.
Reply Retweet Like
سید کاظم 5h
امشب اعتراف کرد که خدمات مسئولین از مردم جداست و این قابل قبول نیست... آقای پزشکیان!!! به نظرم شما و اطرافیانتان با یک یا طرح سوال می توانید اینها را مطالبه کنید... پس چرا کوتاهی می کنید؟؟؟ سوال اینجاست که چرا الآن به این نتیجه رسیده اید؟
Reply Retweet Like
شوذب خان 6h
رئیس مجلس باید توسط نمایندگان رقم بخورد این مهره ی حزب بادی باید به تک روی هایش پایان دهد.
Reply Retweet Like
میثم Jan 20
Replying to @mb_ghalibaf
⚡️جلسه مجریان FATF را برگزار کنید! 🔹ظاهرا مرتب باید این را تکرار کرد: کاری که باید شما کنید:استیضاح مجریان پروژه خودتحریمی و تصویب یک قانون مسدودساز برای عدم تبعیت از تحریم‌های آمریکا در داخل ایران است. بانک‌هایمان مجری تحریم‌های آمریکا شده‌اند و مجلس ما ساکت است.
Reply Retweet Like
Farshad Jan 19
Replying to @mah_sadeghi
حالا بعد از سیصد سال احتیاج به کمک شما نماینده مجلس داریم تا سلطانیفر رو به مجلس بکشین و درباره اذیت کردن کیروش ازش بپرسین، که اصلا تو توییتر فعال نیستین!
Reply Retweet Like
روزنامه صمت Jan 19
: مرا کنید اگر می‌خواهید سقوط کند آمریکا تهدید کرد، اقدام به استیضاح او می‌تواند به سقوط بازار سهام در این کشور منجر شود. /ایسنا
Reply Retweet Like
mostafa.daroo Jan 18
🔴 در آستانه «» یا «»
Reply Retweet Like
Bidar_bash57 Jan 18
یا یا با چه دلایلی امضاء میزنید جهت و چی میشه که ظرف ۷ روز امضاء و حرف خود را پس میگیرند ..؟ خدایا برسان یه لیاخوف جهت به توپ بستن دروغ و کثافتکاریهای مجلس به اصطلاح اسلامی ایران ...!؟!؟
Reply Retweet Like
عليرضا پورتقى Jan 18
مردم هميشه تلاش كردند كه خواب بدخواهان تعبير نشود ، شما ها و دوستان تان در ، چه ميزان به فكر و بوديد؟
Reply Retweet Like
Mehdi Semati Jan 17
قبلا به خاطر این کار شد. به وکیل قبلی‌ش دستور داده بود به بگه. هر روز از رو قبل بیشتر گَندش بیرون میاد. President Directed His Attorney To To About The Tower Project
Reply Retweet Like
Mir_mehdi Jan 17
نه به حال یک نماینده مجهول الحال! به حال نماینده ای که طرح وزیر به جهت رفتار صحیح درست و مقتدر با نماینده و عزل ریس گمرک و کارمند آن در حمایت نماینده کلید زدند.
Reply Retweet Like
🌟💙💙ژلوفن💙💙🌟 Jan 17
کاش یه توضیح میداد که چطور که از طرف مردم رای اعتماد دادن به ، حاضر نشدن از رای مردم برای استفاده کنن؟! نه یک متر فضا برای ورزشکاران ساخت نه هزار تومن گذاشت رو وام ازدواج نه هیچ اقدامی در ارتباط با ورزش و جوانان!
Reply Retweet Like
Alireza Mobaraki Jan 17
کی‌روش:«بعد از پیام تشکر رهبر انقلاب، کاملا علیه من شد!» آقای جا دارد، عرض کنم: نوش جان! تا شما باشید با طناب مشاوران ناتوان به چاه و دخالت آشکار در ورزش نروید. ماندن را تایید و توپ بازنده جنگ روانی و را به زمین شما انداخت.
Reply Retweet Like
BBC NEWS فارسی Jan 16
دولت در پی شکست سنگین توافق بهرنگ تاج‌دین گزارش می‌دهد:
Reply Retweet Like
Erwin Goo Jan 15
ی واقعی اونه که سه بار میخوان ش میکنن هر سه بارم یه جوری امضا پس گرفته میشه اخرین بارم دقیقا موقعی که بخاری نفتی آتش گرفت امضاها پس گرفته شدند !!
Reply Retweet Like
باشگاه خبرنگاران Jan 14
Replying to @yjcagency
باهنر در برنامه "١٠:١٠ دقیقه" باشگاه خبرنگاران: سفند سال گذشته مجلس سه وزیر را استیضاح کرد، هر سه وزیر بعد از استیضاح رأیشان بالاتر رفت. امسال هر کسی را که کردند دیگر رحم نکردند و عزلش کردند! این‌ها حرکت‌های غیرعادی یک مجلس می‌تواند باشد
Reply Retweet Like
سوشیانتیار (محمّد جواد ربیعیان)جای زیستن فقط،ایران Jan 13
Reply Retweet Like
مجتبی ذوالنور Jan 13
بخشی از ماجرای یک
Reply Retweet Like
پایگاه خبری تحلیلی رویداد۲۴ Jan 12
قدم به قدم به نزدیک‌تر می‌شود «ترامپ» جزئیات دیدارهای رو در روی خود با «پوتین» را از مقام‌های ارشد دولت خودش مخفی کرده است. اودست‌کم دریک موردیادداشت‌های مترجم خودش راازاوگرفته و به او دستور داده مسائل مطرح‌شده در این دیدار را با سایر مقام‌های دولت در میان نگذارد
Reply Retweet Like
mohsen zarif Jan 12
به دفتر من می آید، می گوید سالی 400 - 500 میلیون به کسی بده که من می گویم. از هم نمی ترسد گفته دکتر ربیعی در و دکتر ربیعی شد و رای نیاورد مدتی است اخباری از نمایندگان به بیرون درز میکند
Reply Retweet Like