Twitter | Search | |
Search Refresh
مهدی چمران 13h
وزیر امور خارجه به خوبی می‌داند که از این هم آبی گرم نمی‌شود ولی باز هم راه را برای اجرای تعهدات یازده‌گانه باز گذاشته است. اروپا جز اتلاف وقت و جلوگیری از رشد صنعت هسته‌ای ما کار دیگری نمی‌کند، دل بستن به آنها خطای آزموده شده است.
Reply Retweet Like
تیمسار سپهبد نادر جهانبانی Aug 21
من دیگر و حامی و تامین کننده مالی ها نمیدونم من رو رسما مسئول هرگونه ترور، خرابکاری و موشک اندازی در سراسر و خاورمیانه میدانم
Reply Retweet Like
ايران اينترنشنال Aug 23
جمعی از ایرانیان مقیم عصر روز جمعه در اعتراض به حضور در فرانسه دست به زدند. در این تجمع که در میدان تروکادو برگزار شد، طیف‌های مختلف سیاسی حضور داشتند. معترضان خواستار و با حکومت ایران بودند.
Reply Retweet Like
MirTohid Razavi 2h
Reply Retweet Like
ArashMaadAndimeshkiMoghan Aug 22
این عکس ها رو چندبار دیدم و در شگفتی میبینم که این رفتار پلیس سوئد با ایرانیانی هست که به سفر ظریف به سوئد اعتراض داشتن
Reply Retweet Like
مهتاب سرخیل 10h
Reply Retweet Like
Saeed Aganji Aug 22
سال‌ها تلاش کرد که مانع دستیابی#هند به سلاح‌هسته‌ای شود،در مدتی که هنددارای بمب‌اتم نبود از سوی آمریکا و پاکستان موردتهدیدقرارمی‌گرفت،اما از ۱۹۹۸ که توانست به بمب‌اتم دست پیدا کند، امنیت ملی آنها تضمین شد،درصورت انفعال وتحریم‌های آمریکا،ایران باید از خارج شود.
Reply Retweet Like
KayhanLondon کیهان لندن Aug 23
در به هواپیماهای ایرانی سوخت‌رسانی نمی‌کنند رئیس کمیسیون عمران : اینکه مجاز شده تجهیزات هواپیمایی به ایران بفروشد را نمیتوان امتیازی خاص در نظر گرفت زیرا این اقدام تاثیرگذار نیست.
Reply Retweet Like
عادل پیغامی Aug 23
اشتباهات تاریخ را نباید تکرار کرد. مصدق هم ساده لوحانه کارنامه موفق خود را این می دانست که آمریکا را در مقابل قرار داده است. از تقابل فرضی و چیزی نصیب ما نمی شود.
Reply Retweet Like
Independent Persian Aug 22
اعلام استادی ظریف در دانشگاه تهران و در میانه سفر اروپایی =-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-= پیشنهاد فرانسه برای ایجاد خط اعتباری ۱۵ میلیارد دلاری با
Reply Retweet Like
ايران اينترنشنال 12h
دونالد توسک رییس شورای در آستانه اجلاس گروه هفت (‌کشورهای صنعتی) در ، گفت که رهبران این گروه باید یک‌بار دیگر برای یافتن زبان مشترک با ایران تلاش کنند.
Reply Retweet Like
Smarttiz.com Aug 19
. تصاویر طولانی‌ترین و باریک‌ترین سورتمه رو می‌بینید. 🚝 ساس‌فی شهرستانی در هستش که به پیست اسکی و این سورتمه‌ی هیجان‌انگیز معروفه. پس با رایان واخندورفر همراه بشید و ببینید چجوری آدرنالینش به بالاترین…
Reply Retweet Like
Mehraban Irani 16h
درود بر و مادرانی که چنین فرزندانی را پرورش داده و بر علیه ظالم لحظه ای ساکت ننشستند. ستارها و مادرانشان همواره در تاریخ زنده و حاضر میباشند متاسفانه این حقوق پایمال شده را ندیده میگیرد و به مماشات با رژیم تروریست و اعدام و قتل عام ادامه میدهد
Reply Retweet Like
M.Shakiba Aug 22
دولت درحالی برای وزیر تحریمی ج ا کنفرانس خبری برپا میکندکه در بیخبری،زیر تیغ رژیم ج ا ست.همین سازشکاریهای ،ج ا را بد عادت کرده و باعث شده این رژیم،دولتهای اروپایی را در جیب خود ببیند! انگلیس اشتباهش را فهمید.دیگر اروپاییها هم میفهمند،اما مثل همیشه دیر.
Reply Retweet Like
Restart Aug 21
امشب جائى بحث اين بود كه اوضاع يكم ريخته بهم گفتم فقط شده ولى نميدونم چرا همه كشورها اوضاعشون خراب شده لامصب ايران شوگر دَدى همه كشورها بوده انگار😅ما تحريم شديم كه كلا فلج شده... ادامه👇👇
Reply Retweet Like
zarnosh 10h
Replying to @Maryam_Rajavi_P
باید به مماشات با دیکتاتور رژیم خاتمه دهد
Reply Retweet Like
ايران اينترنشنال 9h
رییس شورای درآستانه اجلاس گروه هفت در#پاریس، گفت: خروج از برجام هیچ نتیجه مثبتی در بر نداشت و شکاف و اختلاف عقیده جهان غرب بر سر این موضوع به سود در و البته و است.
Reply Retweet Like
جمال رشيدي راد 16h
Replying to @yarashna7
وبعد یک سری کشورهای اروپایی در کمال بی شرمی با وزیر خارجه چنین رژیمی که به آدمخواری هم اعتراف کرده سر میز مذاکره می‌نشینند
Reply Retweet Like
Mehraban Irani Aug 23
Replying to @simayazaditv
آیا برای شرم آور نیست که وزیر خارجه رژیم (رژیم بانکدار تروریسم و رژیم قتل عام و رژیم اعدام) را در خاک کشورشان میپذیرند؟
Reply Retweet Like
امیرعلی ابوالفتح Aug 22
بوریس جانسون پای خود را در مقابل امانوئل مکرون روی میز گذاشت تا نشان دهد مخالفان اتحادیه اروپا حتی حاضر نیستند احترام حامیان اتحادیه اروپا را نیز نگه دارند. روزهای سختی را بعد از 31 اکتبر – زمان اجرای – پیش رو خواهد داشت .
Reply Retweet Like