Twitter | Search | |
Search Refresh
iranianinukraine Jan 24
Reply Retweet Like
FARYAD Jan 18
This fascist Regime needs to terror actions in the world ,so the U.S must act for putting of perfect the R.G in black list of terror و را می کنند
Reply Retweet Like
Seyed Isa Musavi Jan 13
Replying to @jamejamCPI @UN and 7 others
You have to know how to use it. Kidnappning Muslim children in SWEDEN for writing books you don't dare to touch, why?
Reply Retweet Like
saeedmaaleki⁦⁦ 18m
بیش از یک میلیارد و سیصد میلیون دلار سلاح و تجهیزات نظامی می خرد! حالا و به ایران به خاطر ساختن فشار بیاورد و عده ای در داخل مدام به حمله کنند! به قول ظریف نکند انتظار دارندتهدیدهای مداوم را با شمشیر و سنگ پاسخ دهیم!
Reply Retweet Like
روزنامه قدس 33m
در روزنامه امروز ٢٩ بهمن ماه ميخوانيد: 🔸اينستكس بسيار كمتر از تعهدات برجامي ٣ كشور اروپايي است . قدس خراسان: 🔸سلبريتي محوري بايد به فرهيخته محوري تغيير مسير دهد . قدس زندگي: 🔸 قصه اي شاهنامه اي در آخرين داستان .
Reply Retweet Like
گِرا 8h
: در حال بهم ریختن است شکاف میان و بقیه جهان با واقعی است. [بخش اول]
Reply Retweet Like
آرام مشاهده میکنم تا بوقتش🌷 11h
Replying to @Maryam_Rajavi_P
جوابش خیلی ساده است. (بخاطره یک مشت ) هر روز شاهده هستیم.و سکوت کرده است. باید تاریخ باشد.و تا ابد بخاطره سکوتش. وجدان بگیرد. 🌷🌷 i
Reply Retweet Like
Ali Gholizadeh 🇮🇷 16h
نکته کلیدی خطاب به در کنفرانس مونیخ: «ایران نمیتواند بتنهایی برای منطقه قدم بردارد. چه در پایبندی یکجانبه به ، چه در مقابله بتنهایی با قاچاق انسان و چه در مبارزه با مواد مخدر. اروپا برای امنیتش باید هزینه و سرمایه‌گذاری کند.»
Reply Retweet Like
KayhanLondon کیهان لندن 17h
«مهار رژیم ایران» هدف مشترک آمریکا و اروپا؛ صدر اعظم آلمان: اختلاف ما با آمریکا فقط در تاکتیک است مایک پنس معاون ترامپ در کنفرانس مونیخ از اروپایی ها خواسته در فشار به رژیم ایران با آمریکا همکاری کنند.
Reply Retweet Like
ابراهیم کوهساریان. لبیک‌یا خامنه ای 20h
دروغ وفریب بسه آقای تمام ثروت کشوروخصوصابعداز ریختیدتو حلقوم و از انگلیس وایتالیاوفرانسه که به سنگ پاوسوزن قفلی وغذای سگ رسیده! حالابااظهارات ظاهراانقلابی میخواید وبی کفایتی تونوبذاریدپای حمایت از فلسطین و سوریه؟! آدرس غلط به مردم‌ندهید
Reply Retweet Like
فاطی خانم 24h
اینم کسی که پنج زمستان را در ترکیه دیده و طاقتش به سر امده در عجبم از کسانی که اروپا را گل و بلبل میدانند.
Reply Retweet Like
اژدر آریایی Feb 16
🔴 مرکل صدراعظم آلمان در کنفرانس امنیتی مونیخ آلمان : 🔺 «هدف مشترک و مهار کردن نقش مخرب رژیم ایران در منطقه است...» @mammihan_2500 @mammihan_2
Reply Retweet Like
Maziar Nazemi Feb 16
امشب زری فتحی یک داور زن فینال فوتسال را قضاوت می کند
Reply Retweet Like
Blue Jack Feb 16
✅ سن میانگین افراد، زمان جدایی از خانواده و مستقل شدن در ! 📚 منبع:
Reply Retweet Like
euronews فارسی Feb 15
دو داور زن ایرانی برای نخستین بار در قهرمانی سوت می‌زنند
Reply Retweet Like
یک حسن Feb 14
میگویم مگر از برجام خیری دیده ایم که از ببینیم؟ میگوید حسابش از آمریکا جداست حال به اینکه در دبه سعد آباد نیز طرف حساب ما همین اروپایی ها بودند کاری ندارم، اما حواسمان باشد که ((گت سگ خردهدسگه براره، خرده سگ گته سگه تباره))
Reply Retweet Like
KayhanLondon کیهان لندن Feb 12
سفر مخفیانه آیت‌الله به انگلیس برای «تبیین آرمان‌های انقلاب»! گرچه اعلام شده سفر او برای «تبیین آرمان‌های انقلاب بوده» اما منابع غیررسمی می گویند این آیت‌الله برای درمان به سفر کرده است.
Reply Retweet Like
👑👑jalil azizi👑👑 Feb 8
محمدرضا شاه در با روزنامه انگلیسی: فاصله# طبقاتی با کشور ما خیلی و اونا از ما ترن از کجا به کجا رسیدیم!
Reply Retweet Like
👁👁cheshm_abi Feb 8
آمریکا به شرکت ها درباره استفاده از هشدار داد. یک مقام آمریکایی به شرکت ها درباره استفاده از ساز و کار تازه ثبت شده برای تجارت با هشدار داد.
Reply Retweet Like
عليرضا زاكانى Feb 6
مشکل اصلی ایران عدم فهم ظرفیت های گسترده داخلی وخارجی انقلاب و مرعوب شدن عده ای دربرابر و است. با توجیه هرجنایتی، با مشروع دانستن هر فسادی و با مباح خواندن هر خیانتی در قالب روزگار مملکت را سیاه کرده است.
Reply Retweet Like