Twitter | Search | |
Search Refresh
Peyro_edalat 1h
دوستان اگر کسی اون کلیپ قدیمی که دانشجویان معترض در حضور خود عکسش رو به آتیش کشیدن و دکتر گفت من شما را هم دوست دارم برای این متعصب کور بنفش بفرسته شاید معنی آزادی بیان رو یادش بیاد
Reply Retweet Like
Peyro_edalat 1h
مختار سقفی هم برای غلبه بر دشمن اول(آل امیه) مجبور شد دست بیعت دراز کند به سوی دشمن دوم(آل زبیر) اما...
Reply Retweet Like
سعید نجفی اصلی 1h
اگر این نظر‌سنجی درست است، پس دلیل این همه ترس و وحشتتان از چیست؟ چرا را ردصلاحیت کردید؟ چرا شب و روز کابوس برگشتن را دارید؟
Reply Retweet Like
مـعـزولِ سِـنِگال Oct 15
Replying to @toomadj
اینارو که رساتر و قشنگتر میگفت
Reply Retweet Like
دکترآت Oct 16
یادش بخیر زمان هر روز شاهد بالارفتن نرخ سرمایه گذاری و رکود شکنی در بورس بودیم از وقتی این حقو دان های جلبک تشریف ارودن هر روز یه اختلاس ، سقوط بی سابقه بورس ، گرانی و تروم بی سابقه خلایق هر چه لایق !
Reply Retweet Like
namo{نادر محمدی} 16h
Replying to @taj_izadgashb
گزینه کم داره. اما خودمونیم با اسم خوب منش و فیو جمع میکنی. وگرنه بقیه رو بنویسی که کسی نگاه هم نمیکنه. 😂😂😂
Reply Retweet Like
amirtohid fazel 21h
در تنگنای شدیدی گرفتار شده. از یک سو باید پاسخگوی حامیان خود بوده و از سوی دیگر باید به فکر روزی باشد که رییس‌جمهور نیست.او نمی‌خواهد به سرنوشت گرفتار شود. به نظر می‌رسد روحانی تمایلی ندارد خود را گردونه افراد مورد اعتماد خارج سازد!
Reply Retweet Like
AbdolReza Davari Oct 12
آقای ، از روزنامه نگاران نزدیک به حزب کارگزاران، با انتشار یادداشتی در کانال تلگرامی خود، خواستار برخورد با فعالیتهای جریان رسانه ای نزدیک به دکتر شد.
Reply Retweet Like
AbdolReza Davari Oct 14
و ، زمینه ساز انسان در افکارعمومی و توده های مردم است.
Reply Retweet Like
Arman Oct 15
نسخه احمقانه تر
Reply Retweet Like
آن مَرد Oct 10
بنظر شما عجیب نیست آن مراجع تقلیدی که سال ۸۵ و پس از دستور دکتر درخصوص اجازه عکس‌العمل نشان داده و این اقدام را حرام دانستند، امروز و پس از دستور سکوت اختیار کرده‌اند؟!! یعنی حرام خدا با حکم فیفا حلال شد؟
Reply Retweet Like
دکترآت Oct 16
محل سخنرانی دکتر در دانشگاه کلمبیا vs سالن 400 متری سخنرانی حسن در دانشگاه تهران !!! حالا بیرون دانشگاه هم همه دانشجویان اعتراض به حضورش داشتن و ... رو بگذریم ! چرا گم نمی شی ؟ چرا نمی میری ؟ چرا اینقد پررویی ؟
Reply Retweet Like
ژاندارم Oct 14
Replying to @shafaeieisa
به قول به برکت برادران سپاهی قاچاقچی خودمون خوباش داره وارد میشه کسی از داروخانه چیزی نمیگیره‌
Reply Retweet Like
آن مَرد Oct 15
آخه این چه آقازاده‌هایی هستند که تربیت کردید؟! یا باید مثل فرید تو رسانه بیت رهبری باشن یا مثل روح الله رهبری رسانه‌های معاند! یا مثل رئیس شورای شهر بشه یا مثل عامل کودتای ۸۸! اینجا هم باید بگیم ازدکتر و مهندس یاد بگیرید
Reply Retweet Like
️داوودحسین زاده Oct 8
اگر مدعیان اصلاحاتی و اصولگرایی واقعا ایمان دارند مرده سیاسی و تمام شده!، بهتر هست بجای هوچیگری برای رد صلاحیت احمدینژادی ها یک رقابت کاملا سالم وآزاد در مقابل احمدینژادی ها داشته باشند تا معلوم شود چه کسانی تمام شدن و مرده سیاسی هستند!؟
Reply Retweet Like
میدان Oct 13
بعید است کسی عدمِ انتشار آثار را در یک دهه گذشته جز ممیزی، سیاست‌های فرهنگی و روزگار تاریک ادبیات در دولت‌های به منشاء دیگری نسبت دهد. ماجرا اما، از قرار دیگر است.
Reply Retweet Like
Ehsan Oct 10
الحمدلله ورود زنان به ورزشگاه آزاد شد. ولی این و یادتون باشه که همتون مدیون هستید! جمهوری اسلامی هر جی داره از داره!
Reply Retweet Like
Arman Oct 12
البته بماند که اون بود که خواستار حضور زنا‌ تو شده بود (حالا واسه عوام فریبی با هرچی). اصلاح‌طلبا رو که نمی‌دونم ولی بعضی‌ها می‌دونم چون زن و بچشون می‌خوان بخوابن باید کل شهر رو شبا زود تعطیل کرد.
Reply Retweet Like
آن مَرد 7h
بعنوان نمونه محمد باقر در انتخابات ۸۴، ۹۲ و ۹۶ همواره در صدر نظرسنجی‌های فارس بوده ولی او هرگز نتوانسته در هیچ انتخاباتی پیروز شود و مضحک‌تر آنکه دروغ‌پردازان فارس هنوز او را در نظرسنجی‌ها بالاتر از محمود و حسن می‌آورند! حالا نوبت سردار است
Reply Retweet Like
علیرضا صلواتی Alireza Salavati 23h
برادررییس‌جمهورمستقر به زندان رفت دستگاه قضایی فاسدمدعی است که دزداست اگردزدی کرده حقش است ماکه دلیلی ندیدیم ولی فیلم تقدیمی به مجلس رادیدیم که پیشنهادرشوه می‌کرد پ‌ن:از قاری محبوب رهبری اصلاحرفی نمیزنیم!
Reply Retweet Like