Twitter | Search | |
Search Refresh
Restart Is Love Aug 9
Replying to @netanyahu
Reply Retweet Like
CYRUS_QANON_PRESIA Aug 9
Reply Retweet Like
ائتلاف ۱۰ ꪜ Aug 9
🔴 «برایان هوک»، نماینده ویژه در امور در مصاحبه‌ای اختصاصی با ایران اینترنشنال می‌گوید: فرزندان مقامات جمهوری اسلامی در ناز ونعمت در خارج از ایران زندگی می‌کنند درحالیکه مردم در داخل با مشکلات اقتصادی دست‌وپنجه نرم می‌کنند.
Reply Retweet Like
فرياد در خفا ٢ Aug 9
عزيزم ولي خبر و متقابلا اخراج خبرنگارهاشان در پوشش جاسوس از برخي كشورها ورود به خليج فارس پرتاب براي رصد تحركات نظام فشار براي تصميم براي حذف و مسئولين نظام از شبكه هاي اجتماعي گم نشود
Reply Retweet Like
مختلف Aug 9
فيديو مدته 23 ثانية، اختصر 4 ساعات من مشاهد هبوط العديد من الطائرات في مطار سان دييغو
Reply Retweet Like
قناة الجزيرة Aug 8
ارتفاع متزايد لوتيرة العنف في .. أصابع الاتهام بالعنصرية تتوجه نحو وإدارته تواجه ضغوطاً لمواجهة إرهاب جماعات استعلاء العرق الأبيض، فهل يرضخ ترمب؟ | تقرير: مراد هاشم
Reply Retweet Like
واس Aug 7
لأول مرة في الحج مؤسسة مطوفي حجاج ومسلمي و و تدشن المعرض التراثي " ".
Reply Retweet Like
فواد ایزدی Foad Izadi Aug 8
آمار تکان دهنده دانشمند آمریکایی با ۱۳ میلیون فالوور در توئیتر: به طور میانگین در هر ۴۸ ساعت در : ۵۰۰ نفر بخاطر اشتباهات پزشکی ۳۰۰ نفر بخاطر آنفلوانزا ۲۵۰ نفر بخاطر خودکشی ۲۰۰ نفر بخاطر تصادف رانندگی ۴۰ نفر بخاطر قتل با اسلحه کشته می‌شوند.
Reply Retweet Like
Simay Azadi Aug 8
آمریکا یک سرمایه دار لبنانی را به دلیل حمایت از حزب الشیطان لبنان و ارتباط مالی با رژیم آخوندی تحریم کرد. وزارت خزانه داری آمریکا اعلام کرد فادی حسین سرحان بر اساس تحریمهای مالی علیه حزب الله روز ۶ اوت - ۱۵ مرداد ۹۸ در فهرست تحریمهای آمریکا قرار گرفت.
Reply Retweet Like
Simay Azadi Aug 8
اسامی به روز شده افراد و نهادهای لیست گذاری شده رژیم ایران بخاطر نقض حقوق بشر در گزارش وزارت خارجه آمریکا به کنگره - ۶ اوت ۲۰۱۹ وزارت خارجه اعلام کرد گزارش جدیدی از لیست گذاری مسئولان نقض حقوق بشر در به کنگره ارائه داده است. این گزارش تازه ترین لیست‌ به روز شده است
Reply Retweet Like
علی ali💖🇮🇷💚 Aug 9
من به عنوان یک شهروند ایران میدهم! هم به ج.ا و هم به و ! اگر کوچکترین به آبهای سرزمینی ایران در و یا شود، شخصا دست میگیرم و به مقابله با آن میروم! من بعنوان یک وظیفه دارم از حدود کشورم کنم!
Reply Retweet Like
H.amirabdollahian Aug 9
ايران مهم ترين نقش را در تامين امنيت دارد. نتيجه هر گونه ائتلاف نظامي در تنگه هرمز ، تكرار داستان تلخ اشغال عراق و افغانستان و تشديد ناامني در منطقه خواهد شد. غاصب پاي خود را به تنگه هرمز بكشاند، در آتش خشم منطقه سوخته و دودش از تل آويو بلند خواهد شد.
Reply Retweet Like
سیدمحمد حسینی Aug 8
ناکامی آمریکا در تشکیل ائتلاف نظامی علیرغم دعوت از ۶۰ کشور بی‌بی‌سی: تنها توانسته نظر بریتانیا را برای حضور در ائتلاف نظامی- امنیتی جلب کند و هم تنها از نظر اطلاعاتی قول همکاری داده است!
Reply Retweet Like
Lida Aug 8
سخنگوی وزارت خارجه : خیلی بد است که مردم نمی‌توانند توئیت کنند اما هنوز در فعال است... سخنگوی وزارت خارجه ایالات متحده از این که توئیتر برای مردم ایران فیلتر شده اما محمدجواد ظریف وزیر خارجه جمهوری اسلامی از آن استفاده می‌کند، اظهار تاسف کرد.
Reply Retweet Like
Bassma Al Jandaly Aug 8
الشرطة الأمريكية تلقي القبض على شخص في تكساس و تجره خلف الحصان مربوطاً بحبل كما في أيام العبودية..و الشرطة تنشر اعتذاراً.. أين إحترام حقوق الإنسان اللي أذتنا فيها أمريكا.
Reply Retweet Like
خبرگزاری پستو۲۴_پارسی Aug 16
🔴افشای اسناد یکی از خیانت‌های هیلاری کلینتون به 🔵سناتور چاک گرسلی دیروز سندی از طبقه‌بندی محرمانه خارج کرده،ومنتشر کرد. این سند نشان میدهد که هیلاری کلینتون در زمان تصدی وزارت خارجه،ایمیلهای محرمانه را به چین میفرستاده است! ✅ این سند 105 صفحه‌ای برای محاکمه و اعدام 👇
Reply Retweet Like
Farshad 15h
فرمانداری جبل‌الطارق درخواست جدید برای توقیف نفتکش "آدرین دریا" را رد کرد. در بیانیه‌ای که روز یکشنبه صادر شده، فرمانداری اعلام کرده تحریمهای آمریکا علیه معادل و الزامی در قوانین انگلیس یا اتحادیه ندارد و قابل اعمال نیست
Reply Retweet Like
كمال النعماني Aug 17
جاكم الصمرقع المميت يا معشر الاخونجية .. من وسط تدريب كتيبة من لمكافحة الإرهاب ..
Reply Retweet Like
محمدرضا کردلو Aug 17
اینها متن صحبتهای فرمانده بسیج شهری یا امام جمعه یا ... نیست! هوشنگ ابتهاج، عزیز از دلایل شکست مصدق می گویند: اشتباه اعتماد و اتکای به بود.
Reply Retweet Like
سیدمحمد حسینی Aug 16
ترامپ: «آمریکا نیازمند تیمارستان‌های بیشتری برای بیماران روانی است/کسانی که تیراندازی می‌کنند از بیماری روانی رنج می‌برند» البته و سران که به خاطر منافع کارخانه‌های اسلحه‌سازی خرید و فروش سلاح را آزاد گذاشته‌اند برای نگهداری در استحقاق بیشتری دارند!
Reply Retweet Like