Twitter | Search | |
Koha Jonë
Gazeta Koha Jonë është e para gazetë e pavarur shqiptare. Ajo është themeluar nga gazetari Nikoll Lesi, më datën 11 maj 1991.
159,003
Tweets
2,016
Following
4,846
Followers
Tweets
Koha Jonë 23m
Të pasurit i zgjedhin miqtë ndryshe nga të tjerët!
Reply Retweet Like
Koha Jonë 35m
Sot në parlament, sërish për votim “Statusi i gjyqtarëve dhe prokurorëve”
Reply Retweet Like
Koha Jonë 50m
Shqiptari prezantohet me shpikje mbresëlënëse në panarin e Gjermanisë
Reply Retweet Like
Koha Jonë 1h
Horoskopi ditor, e enjte 15 nëntor 2018
Reply Retweet Like
Koha Jonë 10h
FOTO/ Bikini dhe vetëm bikini! 5 vajzat VIP shqiptare që në Instagramin e tyre është gjithmonë verë
Reply Retweet Like
Koha Jonë 10h
Policia e burgjeve, e keqpaguar – Çipa: Rritja me 7% nuk mjafton. Kemi nevojë për investime dhe staf
Reply Retweet Like
Koha Jonë 10h
Taksat që rëndojnë biznesin – 11 në total, sigurimet shoqërore janë pagesa më e “kripur”
Reply Retweet Like
Koha Jonë 10h
Sportistët e nivelit të lartë, vendimi: Do të përfitojnë shpërblime, kriteret
Reply Retweet Like
Koha Jonë 10h
Paga mesatare – Po afrohemi me nivelin e poshtëm të BE
Reply Retweet Like
Koha Jonë 10h
Miratohet manuali i kontrollit nga zyra – Tatimet: Nis zbatimin më 1 janar 2019
Reply Retweet Like
Koha Jonë 10h
Si ndalet largimi i shqiptarëve? – BERZH: Me 424 euro shtesë në pagën aktuale të tyre
Reply Retweet Like
Koha Jonë 11h
Rrëzimi i helikopterit të Vichai, hetuesit: Mjeti nuk iu përgjigj komandave
Reply Retweet Like
Koha Jonë 11h
Dokumenti/Kasmi: Bisedimet e fshehta të Ballit Kombëtar me grekët
Reply Retweet Like
Koha Jonë 11h
Mustafa Nano: Rama është njeri pa ideal
Reply Retweet Like
Koha Jonë 11h
Serbia humbi në Luftën e Parë Botërore një të tretën e popullsisë
Reply Retweet Like
Koha Jonë 11h
Horoskopi për të enjten/ 3 shenjat që nuk i kanë punët mirë
Reply Retweet Like
Koha Jonë 11h
PSG pranë “humnerës”, gazeta franceze: Do përjashtohet nga Championsi
Reply Retweet Like
Koha Jonë 11h
Rruga e Ambasadave tani me ndriçues LED
Reply Retweet Like
Koha Jonë 11h
Denoncimet tek Berisha: Vlora e Laçi nën terror nga krimi, Policia fsheh ngjarjet
Reply Retweet Like
Koha Jonë 11h
Motra e Kacifas akuzon në mediat greke: Avionë fluturonin mbi shtëpinë tonë!
Reply Retweet Like